Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ništa mi se ne sviđa u dućanima...

Žene, kaj je s odjećom po dućanima, sve izgleda krpasto i bezvezno, kako u popularnim trgovinama tako u lokalnim buticima...Sve je jedna velika nula glede izbora. Ili je problem u meni? :S
2019 03 19
> Josipa90: > Žene, kaj je s odjećom po dućanima, sve izgleda krpasto i bezvezno, kako u popularnim trgovinama tako u lokalnim buticima...Sve je jedna velika nula glede izbora. Ili je problem u meni? :S Suosjećam 😄
2019 03 19
Kad idem ciljano nesto kupit ne nađem nista onako usput ako se nesto nađe kupim inace sto oni vise prate modu manji mi je izbor,jer vecinu tih stvari nebi obukla ni da mi poklone
2019 03 19
Ajoj, blago vama, meni se puno toga sviđa :") Meni je problem što svako malo speglam karticu kad se nađem u dućanu. Treba mi zabraniti odlaske u shopping centre i ukinuti internet o:) Trenutno mi se sviđaju tri para tenisica pa se suzdržavam...
2019 03 19
> Nicole_555: > Ajoj, blago vama, meni se puno toga sviđa :") Meni je problem što svako malo speglam karticu kad se nađem u dućanu. Treba mi zabraniti odlaske u shopping centre i ukinuti internet o:) Ovako i ja :)...Ja ću uvijek naći nešto da mi se sviđa :") .
2019 03 19
> Nicole_555: > Ajoj, blago vama, meni se puno toga sviđa :") Meni je problem što svako malo speglam karticu kad se nađem u dućanu. Treba mi zabraniti odlaske u shopping centre i ukinuti internet o:) > Trenutno mi se sviđaju tri para tenisica pa se suzdržavam... Meni također 😊 i upravo to..kupim i što sam planirala i još koješta onako usput 😁😁😁😁
2019 03 19
Ni meni, zato tu kupujem 🙉
2019 03 19
Kad nemam prebijene lipe u dzepu, onda mi se svida sveee i nadem si hrpu stvari koje bih si kupila. I obrnuto 🤪
2019 03 19
> Josipa90: > Žene, kaj je s odjećom po dućanima, sve izgleda krpasto i bezvezno, kako u popularnim trgovinama tako u lokalnim buticima...Sve je jedna velika nula glede izbora. Ili je problem u meni? :S tako i meni pa sam otkrila asos...
2019 03 19
Ni meni! Ne znam da je ponuda ikad bila gora otkad pamtim da hodam po dućanima (a stvarno hodam) jer ne kupujem ništa preko interneta od odjeće (iako sam krenula malo istraživati). Sve je puno loših materijala i bezveznih dezena, a ako mi se, kojim slučajem, svide materijal i dezen, u problemu sam s krojem. I tako u krug. 80% onoga što se prodaje ne nosim. Imam osjećaj da se najviše prodaju sintetičke veste, balerinke, ružne haljine, glomazne tenisice i neudobna obuća..
2019 03 19
> marbil: > > Josipa90: > > Žene, kaj je s odjećom po dućanima, sve izgleda krpasto i bezvezno, kako u popularnim trgovinama tako u lokalnim buticima...Sve je jedna velika nula glede izbora. Ili je problem u meni? :S > tako i meni pa sam otkrila asos... Slazem se. Asos ima jako puno stvari od pamuka i lana. Prekrasne, i moderne i klasicne, sve <3
2019 03 20
> sanjaurban: > Ni meni! > Ne znam da je ponuda ikad bila gora otkad pamtim da hodam po dućanima (a stvarno hodam) jer ne kupujem ništa preko interneta od odjeće (iako sam krenula malo istraživati). Sve je puno loših materijala i bezveznih dezena, a ako mi se, kojim slučajem, svide materijal i dezen, u problemu sam s krojem. I tako u krug. 80% onoga što se prodaje ne nosim. Imam osjećaj da se najviše prodaju sintetičke veste, balerinke, ružne haljine, glomazne tenisice i neudobna obuća.. Isto...90 % stvari je grozna sintetika i užasne, neudobne tvrde cipele
2019 03 20
Ja ovdje u 99% slučajeva nađem baš određenu stvar koju sam si zamislila. Doduše traje, zbog krivog tagiranja, ponekad u više navrata po pol sata pregledavam krive tagove dok ne naiđe baš to. Da nema krivih tagova, ta stvar bi bila na prvoj a ne na 137. stranici :) karikiram ali kuže već svi. U trgovine i butike i ne zalazim više tako često otkako sam na krpicama.
2019 03 20
Blago Vama meni se ovih dana puno toga sviđa. Iako većinom neka roba u sportskim dućanima. Samo čekam sniženja, iako mi se desi da ponekad ništa ne nađem, a nekad mi se sve sviđa.
2019 03 20
Činjenica je da smo preplavljeni losom kvalitetom.Imam osjecaj,sto je platezna moc kupca manja to je "nakit" glomazniji,stikla visa a sve sareno...
2019 03 20