Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Letgo odlazi iz Hrvatske

Letgo odlazi iz hr i vise ga nema nakon ozujka :( Meni je letgo bio super kao aplikacija,jednostavan za koristenje. Sad prodaja je tak tak ali je svejedno bio najbolji smrc
2019 03 20
> kkorina: > Letgo odlazi iz hr i vise ga nema nakon ozujka :( ali navodno dolazi jedan oglasnik koji ce pojest njuskalo. Meni je letgo bio super kao aplikacija,jednostavan za koristenje. Sad prodaja je tak tak ali je svejedno bio najbolji smrc Meni se nije svidjelo, bar ne za odjecu. Neozbiljni kupci, i skoro nista nisam prodala, jednu stvar, dok mi tu prodaja ide brze
2019 03 20
Sretan im put.
2019 03 20
> nefertiti111: > Sretan im put. Slažem se 😆
2019 03 20
Aplikacija je dobro osmišljena,ali bi na njoj trebalo još puuunooo poraditi. Meni je tamo otišlo jako puno nekrpičastih stvari..,odjeća/obuća nula bodova :|
2019 03 20
Meni je Letgo katastrofa, neozbiljni i nekulturni korisnici, a prodaja nikakva. Ne znaš da li je netko pouzdan ili nije, dok ovdje bar imam povratne. Tamo bi žene praktički sve za džabe i da im se dostavlja na kućni prag, a muškarci ljigavi i stalno šalju upite za dejtove i ostale odvratnoće.
2019 03 20
> monadamon: > Meni je Letgo katastrofa, neozbiljni i nekulturni korisnici, a prodaja nikakva. Ne znaš da li je netko pouzdan ili nije, dok ovdje bar imam povratne. Tamo bi žene praktički sve za džabe i da im se dostavlja na kućni prag, a muškarci ljigavi i stalno šalju upite za dejtove i ostale odvratnoće. Opet ću se osjećat izostavljenom! :')
2019 03 20
Ja sam tamo bas dosta robe prodala..
2019 03 20
Ja nisam nikad imala neugodna iskustva tamo dok recimo na njuskalu jesam. Zao mi je same aplikacije koja je jednostavna za koristenje. Pa da nam i krpice imaju aplikaciju di bi im bio kraj. Mislim ne samo aplikaciju vec i samo koristenje web stranice da je modernizirano.
2019 03 20
Samo da opet napišem, nažalost kasno sam vidjela, nakon što me ženska prevarila na letgo da je nekolicinu vas prevarila još 2017.godine...uplatila sam novce za kišobran kolica za dijete 320 kn, kolica nisu nikada stigla. Radi se o korisnici Medini BULE, djevojačko PEZEROVIĆ, jadno i sramotno ej dječja kolica ne mogu vjerovati...
2019 03 20
Hvala Bogu vise! 🙏🙏 Nadam se da ce nakon toga prestati iskakati iz pastete po netu.
2019 03 20
Je li netko zna kako ugasiti račun na Letgo?
2019 03 20
> SilaVila: > Je li netko zna kako ugasiti račun na Letgo? Moj račun > Podešavanja > Zatvori račun i izbriši moje podatke
2019 03 20
nije mi bio spretan taj oglasnik tako da ga nisam ni koristila
2019 03 20
Ja mislim da je jedino Ana Mate bila zadovoljna s tim oglasnikom.
2019 03 20
1 2 3 Sljedeći