Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Omekšivači koji se više ne proizvode

Inspirirana temom koju sam otvorila prije nekoliko dana, otvaram sličnu za sve ljubitelje i ovisnike o omekšivačima😀 Ovo je tema za sve vas koji ste dugi niz godina imali omiljeni omekšivač ili omekšivač u koji ste se zaljubili na prvi šnjof, a onda su ga naprasno povukli s tržišta😒 Koji omekšivači su zauzeli posebno mjesto u Vašim srcima, a više se ne proizvode ili ih pak nema na našem tržištu? Evo par omekšivača za kojima ja žalim i suze lijem😖😂
2019 03 27
Uuh da ovaj ljubičasti silan je bio odličan. A lenor zeleni još bolji.. jednom prilikom sam oprala ukrasne jastučiće i bar 2 tjedna su mirisali hmmm
2019 03 28
Coccolino ♡ ima ga na trzistu jos danas ali nije ni blizu od onaj prije par godine.
2019 03 28
Da, bas nedavno kupila coccolino i razmisljam kako to vise nije to :(
2019 03 28
Meni je najbolji bio Lenor Summer,ali nije to to već duže vrijeme(preko 15 godina).Ima neki žuti Lenor,ali ni bliiizu...
2019 03 28
Ja tražim već dugooooo Coccolino zeleni i naranđasti , nema ih vec godinu dana :(
2019 03 30
> Brankica88: > Ja tražim već dugooooo Coccolino zeleni i naranđasti , nema ih vec godinu dana :( Da, meni je zeleni Cocolino bio dobar, ali ga više nema na našem tržištu. Nisam provjeravala na talijanskom i jel se uopće više proizvodi, ali ima u Mulleru zeleni Kuschelweich s medvjedićem ( Cocolino za njemačko tržište) koji podsjeća na zeleni, ali ipak nije to to. 😏
2019 04 01