Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Preporuka za madrac

Zamolila bi vas da mi napisete koji madrac imate i jeste li zadovoljni s njim, njihove nazive i gdje ste ih kupili? Kupujem novi madrac, a s obzirom da bi neki bolji cijene su paprene, a izbor stvarno veliki. Klasicni sa oprugama bonell me ne zanimaju, zainteresirali su me od hladno lijevane pjene i od latexa, ali nisu iskljuceni niti ostali Htjela bih neki koji nije jako tvrd za spavanje na boku pa evo svaki savjet je dobrodosao 🙂
2019 04 03
imam latex madrac (Wollbett), bio skup, a tad sam imala nekih para, pa ajde...odličan! No, zbog seljenja sam dospjela na madrac Stella od Perfect dreams proizvođača i spavala danima ko nikad prije ni poslije, a taj madrac, navodno, nije niti blizu cijenom ovog od latexa...niti je od latexa, no Stelu bih kupila da mi treba novi madrac. Naravno, kičma i položaj spavanja uvjetuju i kupnju madraca U Pazinu imate tvornicu Marion od koje možete direktno, stoga i jeftinije, naručiti latex proizvode..valjda nisu digli cijene:)
2019 04 03
Ja kupila deblji nadmadrc Dormeo i ljeta provodim u nocnoj sauni :)
2019 04 03
Dormeov madrac, ali ne mogu su sjetiti naziva. Ma savršen. Vrijedi svake kune
2019 04 03
Mi imamo madrac iz oriolika - ortosan. Sve se dogovorili preko maila, dostavili su nam madrac doslovno u spavaću sobu. Što se tiče kvalitete, mi smo zasad prezadovoljni. Ja imam problema s kralježnicom, a muž se konačno dobro naspava. Cijena je sasvim ok, a i hrvatski je proizvod :)
2019 04 03
> dobrojutro: > imam latex madrac (Wollbett), bio skup, a tad sam imala nekih para, pa ajde...odličan! No, zbog seljenja sam dospjela na madrac Stella od Perfect dreams proizvođača i spavala danima ko nikad prije ni poslije, a taj madrac, navodno, nije niti blizu cijenom ovog od latexa...niti je od latexa, no Stelu bih kupila da mi treba novi madrac. Naravno, kičma i položaj spavanja uvjetuju i kupnju madraca > U Pazinu imate tvornicu Marion od koje možete direktno, stoga i jeftinije, naručiti latex proizvode..valjda nisu digli cijene:) Ovaj madrac je hvaljen dosta ta stella i cijena mu je odlicna. Neki se jedino zale da je dosta tvrd, jeli doista bas jako jako tvrd? Neznam gdje bi ga mogla isprobati
2019 04 03
> cici1950: > Ja kupila deblji nadmadrc Dormeo i ljeta provodim u nocnoj sauni :) Ni meni ne ogovara, pun je sintetike, ja kazem da zari i pali i zato sam madrac dormeo odmah prekrizila
2019 04 03
> LadyBety: > > dobrojutro: > > imam latex madrac (Wollbett), bio skup, a tad sam imala nekih para, pa ajde...odličan! No, zbog seljenja sam dospjela na madrac Stella od Perfect dreams proizvođača i spavala danima ko nikad prije ni poslije, a taj madrac, navodno, nije niti blizu cijenom ovog od latexa...niti je od latexa, no Stelu bih kupila da mi treba novi madrac. Naravno, kičma i položaj spavanja uvjetuju i kupnju madraca > > U Pazinu imate tvornicu Marion od koje možete direktno, stoga i jeftinije, naručiti latex proizvode..valjda nisu digli cijene:) > Ovaj madrac je hvaljen dosta ta stella i cijena mu je odlicna. Neki se jedino zale da je dosta tvrd, jeli doista bas jako jako tvrd? Neznam gdje bi ga mogla isprobati U mene doma, ako vas put nanese. Inače ga ima u svakom dućanu Perfecta dreams-a. Meni kičma ne trpi tvrde madrace tako da ni sama ne znam objasniti kako to da mi ovaj odgovara, valjda zbog memory pjene, šta li...pod rukom je tvrd, no kad se na njemu leži-preudoban...I za Oriolik sam čula, ali nemam iskustva.
2019 04 03
Ja bi vam svjetovala madrac sa depicastom jezgrom uz dodatak Hr pjene..svakako prije kupnje lezite na vise madraca i isprobajte..jer ne odgovara svima isti madrac..tako da cijena ne igra ulogu toliko.moze biti i najskuplji a da vama ne odgovara..slazem se da ne uzimate bonell.
2019 04 04
Da li je netko imao iskustva sa Wolbett-ovim xxl visokim madracem?
2019 04 08
pozdrav, koji madrac od latexa od wollbeta imate? ja sada kupujem i zanima me da nisu mekani i da tijelo ne upadne u njega? i da li znate mozda ako u slucaju niste zadovljni da ga mozete vratit? Lp
2022 01 10