Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što kada je prodavačica blokirana?

Pozdrav djevojke i žene, imam pitanje. Ako je članica blokirana (nema negativnih), može li ona primati poruke, tj. mogu li stupiti s njom u kontakt? Našla sam par divnih stvari kod jedne korisnice x-)
2019 04 04
Mislim da dobiju poruke jer jedna cura je meni odgovorila s drugog profila jer je bila blokirana...
2019 04 04
Mogu se primiti poruke, ali osoba ne moze odgovoriti na njih. Provjereno ;)
2019 04 05
Hvala cure 😊
2019 04 05
Ako je blokirana ,sigurno je s razlogom Bolje ne suradivati s takvima Da nebi kasnije osvanula tema o prevari
2019 04 05
kako može biti blokirana ako nema negativnih... ;)
2019 04 05
> nizozemka: > kako može biti blokirana ako nema negativnih... ;) Možda zbog fotografija s neta ili sl. ...
2019 04 05
Ne blokira se zbog toga Vecinom se tu radi o zenskama koje su vec blokirane na prijasnjim profilima Pa ponovno se pojave sa istim stvarima Pa to adminka blokira
2019 04 05
Ja sam imala nekoliko slika sa neta i zato me blokiralo. Ostala pravila san postovala. Tako da bolje da ne govore oni koji nemaju pojma 🙄
2019 04 05
Može bit zbog slika s neta, pogotovo ponovljenim, ...zbog preprodaje, ili neka stara prevarantica s novim profilom. U svakom slučaju nije blokirana bez veze ;)
2019 04 05
Pozdrav! Sto kada smo vec uplatili, a ta osoba nije blokirana nego se ne moze kliknuti na nju, niti joj se moze poslati poruku... vjerojatno je izbrisan account :( mogu li nekako naci tu osobu preko danog broja kartice??
2020 06 18