Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Dolce gusto

Bok cure, naišla sam u intersparu na akciju: dolce gusto - 16 pakiranja platis, aparat gratis. Nažalost aparata više nije bilo :( Znate li možda u kojem intersparu ili konzumu jos vrijedi navedena akcija? (Zagreb) Uz to, kakva su vasa iskustva sa dolce gustom?
2019 04 14
Kako mislis aparat gratis? Daju aparat koji je cca 500 kn besplatno? Ja sam ga imala. Crveni. I bio je ok, al nije mi se vise dalo kupovati kapsule iako su malo malo znale bit oko 40 kn na akciji. Kupovala sam samo one sa kavom, bez mlijeka, jer sam si sama dodavala obicno mlijeko. Ok, nije bilo kao s kapsulom mlijeka, al dosta slicno, a dobijes duplo vise kapsula. Onda sam ga proslijedila dalje iako sam tu procitala da se moze kupit kapsula s ebay-a koja se mogla vise puta busit u aparatu i sama bi ju punila s svojom kavom....al odustala sam...nije mi se dalo.
2019 04 15
> ivanchyy: > Bok cure, > naišla sam u intersparu na akciju: dolce gusto - 16 pakiranja platis, aparat gratis. Nažalost aparata više nije bilo :( > Znate li možda u kojem intersparu ili konzumu jos vrijedi navedena akcija? (Zagreb) > Uz to, kakva su vasa iskustva sa dolce gustom? Iimam dva aparata,jedan koristim ja a drugi sin na katu.Jako sam zadovoljna i uvjek kupujem cortado 16kom.Budem pogledala da li ima na Branimirovoj u Intersparu pa javim ako bude.
2019 04 15
Kava mi je bila u pocetku prekrasna i nije mi bilo zao kupovati kapsule ( cafe latte)jer pijem samo jednu kavu dnevno, no toliko mi se okus kave pokvario da sam prestala kupovati a aparat spremila.Inace jednom sam na moru kupila kapsule za ledeni caj od breskve,radi se sa hladnom vodom i doda kockice leda ,bio je savrsen ,ali ga vise nigdje ne mogu naci
2019 04 15
Provjerila sam 18 pak.kapsula i aparat 699kn.Stigli u Interspar na Branimirovoj.Ako zelite kupiti dodite.
2019 04 15
Ja imam Dolce Gusto Melody, zadovoljna sam. Kapsule ne kupujem jer mi se ne isplate. Kupila sam zamjenske žute kapsule preko e bay-a ( kineska verzija😁) i punim ih Lavazza Rossom. Kava je fina, meni odgovara 😋
2019 04 15