Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Roberto cipele

Cure da li je koja od vas naručivala cipele sa Roberto stranice? Da li je to uopće sigurna stranica,jer meni stoji da nije sigurna,kupila bi nešto na rasprodaji,a bojim se ostavljati podatke ! Hvala cure!
2019 05 03
Ja sam kupovala, sve je bilo u redu. Za 4 dana dobila sam paket
2019 05 04
Ja sam dvaput naručivala, ali uz plaćanje pouzećem. Stiglo kroz 5 dana. A za takve "nesigurne" stranice uvijek koristim odvojenu karticu na kojoj držim neku siću.
2019 05 04
Ja jesam, plaćanje pouzećem, sve je proslo u redu. 😊
2019 05 04
ja sam narucivala isto modele na akciji sve uredno stiglo za par dana placanje pouzecem najsigurnije i nema problema
2019 05 06
hvala cure!!!!
2019 05 06
Hej, ja sam temu otvarala. Budem tamo napisala ishod pa pogledaj. Uglavnom, moje preporuke su ti da a) plaćaš pouzećem jer su šanse da ti narudžba stigne 50-50, a zbilja ne znam kak se s njima izboriti za povrat novaca; b) ako ti treba za neku prigodu nemoj se nikako oslanjati na njih jer kao što je već rečeno, nekad dođe, a nekad ne. Ja ću napisati dalje svoje iskustvo na svojoj temi čisto radi preglednosti.
2019 05 06
Prosle god kupila cizme, na velikom snizenju, uplatila mbankingom, za par dana stigao paket, nemam nikakvih losih iskustva.
2019 05 07