Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Vitamini za bolji izgled kože

koristite li što? koji su vam najbolji?B kompleks,Solgar,vit.C....iskustva što stvarno pali
2013 09 23
ja pijem B kompleks, imam filing da mi kosa brže raste [:smije] [:smije] smanjili su se prištići na licu...eto, bolje je, ali dobra stavr ej u tome što me ne deblja [:zaljubljen]
2013 09 23
Ja koristim samo hladno prešana biljna ulja za kožu, kako oralno, kako u kremama. A htjela bih probati neke vitamine, u obliku tableta, jer pijem one šumeće multivitamin samo, za kosu i nokte? Ima netko preporuku?
2013 09 23
Toplo preporučujem vitamin E, ja pijem od Natural Wealtha i stvarno djeluje na cjelokupni organizam - kosa, koža i nokti nikad ljepši, a cijena više nego prihvatljiva! Stvarno moja najbolja investicija nakon puno ulaganja u skuplje preparate [:zaljubljen]
2013 09 23
Solgar- Biotin...Fantastican :)
2013 09 23
nije vitamin, ali pijem ulje crnog kima oko mjesec dana. nakon dva, tri tjedan primijetila sam znatna poboljšanja - koža je čišća, mekša, ne peruta se. a i riječ je o čistom ulju, dakle nije dodatak prehrani, nego skroz prirodni dio prehrane. groznog je okusa, ali navikneš se, pogotovo kad vidiš rezultate. s tim da ja uzimam manje doze nego što piše jer mi je ženska u čajoteci rekla da je skroz dovoljno 2x10 kapi dnevno u hranu staviti.
2013 09 23
@mpacak od kojeg proizvođača uzimaš crni kim?
2013 09 23
meni se brada stalno peruta ne znam koji je to klinac...izluđuje me to više
2013 09 23
@vlatkasplit biorama. nisam drugi ni uzimala pa ne znam ima li razlike među proizvođačima. ovaj je kupljen u čajoteci u šibeniku. ali svakako preporučam!
2013 09 23