Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Gdje se obuci u Rijeci?

Pozdrav cure doselila sam nedavno u Rijeku jer pocinjem tu raditi u 8.mj. Ducan u kojem cu raditi je malo profinjeniji pa me zanima gdje da se obucem u skladu za takav posao. Ono tipa bluzice neke elegante hlace.... A da opet nije jako skupo. Hvala svima na pomoci!
2019 07 31
Pogledaj u Zari, ima bijelih bluza i hlača, a tu i tamo se nađe i u H&M-u. Ili Orsay u Toweru
2019 07 31
Slažem se s @lolly12 da pogledate u Orsayu, oni baš prodaju poslovnu odjeću i imaju predivnih bluzica. Također, ako već idete u Tower Centar onda možete i pogledati u Sportina Outletu (to je također na 2. katu, u hodniku lijevo od Orsaya, pokraj Terranove). Tamo imate Marx, Tom Tailor, Esprit i slične super brendove po 100kn i manje.
2019 07 31
Također preporuka za Orsay,oni imaju veliki izbor elegantnih bluza i kosulja cijene su ok,neke vece neke manje trenutno je snizenje,pa ima dosta tih stvari na akciji
2019 07 31
isto preporuka za Orsay - s tim da ako nemaju broj, ja znam naručiti sa njihove stranice pa da mi stvari dostave u poslovnicu :) na netu često imaju stvari kojih nema u trgovini...
2019 07 31
takodjer u toweru je i reserved, imaju dosta komada koji su za posao. ima i mango u toweru, tako da je najbolje ici tamo i na jednom mjestu imate siroki izbor robe upravo za poslovni look
2019 07 31
Hvala Vam puno cure otici cu onda sutra do Towera ;)
2019 07 31
> MolkoFan: > Hvala Vam puno cure otici cu onda sutra do Towera ;) Sretno s pronalaskom 😀
2019 07 31
Orsay,Zara,H&M i Mango 😊
2019 08 01
Evo ja jucer obavila shopping moram priznati da sam se dosta natrazila crnih hlaca je bilo i najvise su mi se svidjele u S.Oliver medjutim ja nosim 42 i imali su tu velicinu ali ih nisam uspjela zakopcati tako da sam prosla nekoliko ducana i na kraju kupila u Orsayu s tim da smo se isto dosta namucile prodavacica i ja oko hlaca... Bluze i kosuljice su prekrasne ima stvarno svakakvih ja sam uzela klasicnu bijelu na gumbice. Uglavnom hvala svima na komentarima i pomoci. ;)
2019 08 02