Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Perilica rublja smrdi

Pozdrav moje dame.. Perilica mi je počela smrditi..Oprala sam ladicu,gumu na vratima i filter..Stavila sodu i ocat i oprala na 90 sa duplim ispiranjem..Ona meni i dalje ima miris...Neznam šta da radim..Imate li koji savjet šta još mogu ućiniti..Možda postoji kakvo sredstvo za kupiti? Sva sreća da mi odjeća ne smrd, barem za sada.ali bojim se da će preuzeti miris..Hvala svima
2019 08 28
DM, Lidl imaju sredstvo za pranje vešmašine. I nemoj ju zatvarat kad ne radi, neka su vrata uvijek malo otvorena.
2019 08 28
> gea1508: > DM, Lidl imaju sredstvo za pranje vešmašine. > I nemoj ju zatvarat kad ne radi, neka su vrata uvijek malo otvorena. . Hvala baš ću pogledat..Vrata su mi uvijek otvorena,baš pazim na to i da vadim odmah robu van nakon pranja.
2019 08 28
Definitvno kada god ne radi vrata sirom otvorena ostavite
2019 08 29
Nedavno sam imala istu situaciju. Kupila u DM-u sredstvo za pranje mašine, no i nakon njega se neugodan miris osjetio (doduše, možda nešto slabije nego prije). Počela sam redovito (dakle, baš nakon svakog pranja) dobro brisati gumu (dok nije potpuno suha) i širom otvarati vrata... I tako riješila problem. :)
2019 08 30
Pozdrav ,meni je smrdila jer nisam primjetila da mi grijač ne radi ,odnosno ne na dobroj temperaturi,nakon što smo ga promijenili i odmah je bolje grijala i smrad je potpuno nestao ,znači veš se uopće ni je prso na dobroj temperaturi a mašina nije pokazivala grešku,grijač je bio sav u kamencu i smrdio je ,lp
2019 09 03