Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

* Formiranje cijena za prodaju *

Drage dame, Krpicarke pozdrav :) Jako me zanimaju kriteriji prema kojima formirate cijenu za prodaju? Osobno pokusavam biti 'najrealnija' moguća,npr prodala sam puno dizajnerskih komada po bagatela cijenama. No, cini mi se da za isti artikl cijene variraju po par stotina kn među korisnicama. Koja je vasa formula?
2019 09 06
Pa pola iznosa od koliko sam je platila u trgovini, vecinom i manje. Ovisi, je li noseno, koliko je noseno, ima li etiketu i tako:)
2019 09 06
Nešto vrijedi koliko ti netko daje...badava meni/nama kaj piše neka marka kad mi/nam netko za to nudi ni osminu realne cijene...to je zakon tržišta..uzmi ili ostavi:-) Ustvari se svega želim rješit...al nekako gledam koliko bi ja osobno dala novaca za tu stvar....ali evo prije neki dan je čak bila i tema da jeftinije stvari nekad idu teže od skupljih:-)Neke curke su čak i testirale sa povećanjem cijena:-)..
2019 09 06
Totalna zbrka sa cijenama..ja stavim manje od pola..nema pravila🤓
2019 09 06
:') napišem čitabu i nestane mi komentar :') :') :') ranit ću se...
2019 09 06
Ja uvijek gledam koliko sam platila i koliko je nošeno. Naravno, ako sam nešto nosila samo jednom-dvaput i ima neku greškicu, onda cijena drastično pada. Nekada i nešto što procjenjujem da vrijedi 200kn, prodajem za 100kn, samo zato da se riješim. Ali u svakom slučaju, prva dva navedena razloga su mi mjerilo.
2019 09 06
Vecinom stavim 1/3 cijene od placene, nekada i vise .. ovisno o cemu se radi
2019 09 06
Ako nesto idem ovdje objaviti znaci da mi je malo ili mi se više ne sviđa, tako da su cijene vecinom do 50 kn. Majice oko 20-ak kn, suknje, haljine i traperice 30 do 50 kn, s tim da prodajem samo novo ili par puta obuceno. Nemam posebnog kriterija. Bit je rijesiti se onoga sto stoji u ormaru.
2019 09 06
> InesLagancic: > Ovisi o artiklu dakako. Uvijek se vodim onim da su ovo krpice i da ova stranica postoji da bi jeftinije prošli nego u dućanu. Čak i novoj nenošenoj robi stavim 50% nižu cijenu samo da se riješim. > Ali kao što su neke cure već napisale, prije se proda ono što je skuplje nego jeftinije. Stavim stvar za 10 kn i mučim muku da prodam ,:) Uredite si profil. Zabranjeno je imati prvu sliku u oglasu s neta. Prva slika MORA biti vaša vlastita.
2019 09 06
Trebale bi biti zabranjene sve slike sa neta, čemu to da ljepše izgleda u ponudi na profilu, nego što je u stvarnosti,jedino zbog toga.
2019 09 06
cijena ovisi o onome što prodajem... oko 50% ili veće sniženje ...naravno cijena uvijek ovisi koliko je proizvod plaćen i da li je nošen. Osobno krpice uglavnom koristim za prodaju svojih skupljih stvari nekih poznatijih brandova ili ako je kupljeno na putovanjima pa ih uopće nema tu za kupiti....većinu stvari iz ormara ipak doniram...
2019 09 06
Iskreno ja pokušavam da mi sve cijene budu ispod 100 kn. Gledam po tome koliko je nošeno, barem pola od onog koliko sam platila. Najbitnije mi je da se riješim stvari jer sam stvarno zatpana.
2019 09 06
Ja stavim za koliko bi najmanje mogla prodati :) cesto je to i duplo manje od placenog, nekad i 1/4 cijene i to odjece sa etiketom jer je se bas zelim rijesiti pa ipak da ne napuhavam cijene ☺️
2019 09 07
Obično stavim u pola cijene. Jedino ove stvari markirane koje sam baš jako puno platila,iako su većinom nove stavim 3/4 od cijene jer ne očekujem da ću ovdje prodati bas stvari za 600 kn.
2019 09 07
Sve ovisi...vise nisam aktivna kao nekad na krpicama, ali recimo ako imam haljinu calzedonia koju sam platila 200kn,nakraju ju ne nosim,etiketa jos stoji gore,logicno da cu je stavit u prodaju u pola cijene cak i manje,jer bolje nekome prodam za manje nego da mi stoji doma,vjerujem da je vecini takva situacija s robom. Izdajalicu isto recimo,platila sam ju 400kn a prakticki nije mi ni trebala,i stoji mi doma u kutiji,ali normalno bilo bi skroz nerealno da idem prodavati za tu istu cijenu,pa bar 100kn ili u pola manje, robica koja je nosena sve ovisi,ali cim je rabljeno 20,30...50kn...ovisi.mislim da nema smisla stavlja ti cijene kao u ducanu,ipak....noseno je :)
2019 09 07
1 2