Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OŠTEĆEN PROIZVOD tokom slanja (radi lošeg i nemarnog pakiranja)

Pozdrav svima! Prvi put otvaram temu, svoj problem sam izložila na jednoj temi ovdje ali su me uputili da otvorim novu radi dobivanja više pogleda na situaciju. Naručila sam od korisnice iz Splita kožne sandale/štikle (prava koža), platila 150kn + 20kn poštarina (odmah uplatila, bez cjenkanja). Gđa mi je slala preko Pošte, rekla da će vjerojatno biti poštarina 20tak kuna, ok. Nisam ništa posebno naglašavala kako se šalju, računala sam da zna i da je 20kn dovoljno. Brzo je poslala i uslikala račun kao 12kn poštarina samo (obično slanje). Malo mi je bilo čudno što nije potrošila puni iznos poštarine, ali ok, nisam ništa prigovarala. Kasnile su i kad su došle, došle su s oznakom oštećeno. Na Pošti sam vidjela da su bile zapakirane u običnu Zara malu vrećicu papirnatu, nikakva kutija ama baš ništa. Štikla je razderala vrećicu i na desnoj peti je koža oguljena, jako se vidi. U Pošti se čude kako je takva pošiljka uopće prošla jer kao nije smjela i moj prigovor ne prolazi jer je neadekvatno zapakirano. Javljam sve korisnici i pitam za broj moba da pošaljem slike jer preko krpica ne ide upload slika (ne daje nikakvi kontakt). Na pitanja zašto nije poslala u kutiji, da ovo nije odgovarajući način nije dala baš odgovor, samo da teta u pošti u Splitu je kao takvo prihvatila. Korisnici je žao, ne zna kako se dogodilo, ali ona eto ne može ništa. Pitala sam ju kako bi ona to riješila, kaže žao joj je, ali njoj su to kao u Pošti rekli da je okej zapakirano, da joj se to nikad nije dogodilo i da probam odnijeti postolaru. Postolar mi je rekao 200kn zamjena nove pete i presvlačenje kože. Vremenski i financijski nikako isplativo. Povrat ne radi, nek si sama probam popraviti to, žao joj je blabla ali ona nije ebay/asos da radi povrat.
2019 09 19
Stvarno imam strpljenja za sve, ali ovo stvarno nije korektno za mene kao kupca, da o svom trošku popravljam/kupujem nove cipele. Mislim da sam stvarno bila pristojna, fer i korektna u načinu komuniciranja, čak sam joj rekla da ako je problem bio u novcu da je mogla javiti i ja bi dodatno uplatila samo da dođe sigurno i čitavo. Malo ljudskosti, razmumijevanja ili da je rekla da bar će pokriti simbolično popravak...bilošta. Pristojna je i čak je poslala narukvicu kao poklon, ali opet da nije bilo upakirano kako je bilo ne bi se ni ovo dogodilo. Negativnu još nisam napisala.
2019 09 19
ne moze se slat samo u vrecici, kakav je to nacin, paketi se ostete i kada se salju u kutiji a ona poslala u obicnojj vrecici??? to nikako nije vas problem, nego njen. okej ispala je dobra i to sve, al ako mozes uzet novce mozes i upakirat u nesto da osiguras kupcu koji je platio to, da dode citavo.. nisam ni ja bog zna nesto za pakiranje, pakiram u kutije od svakakvih stvari, ali uvijek dode citavo, i uvijek osiguram i sve dobro zaljepim i stavim jastucice da se ne osteti, cak i za majice. trazite povrat, ako neda dajte negativnu i posaljite adminu situaciju(u slucaju da ona vama da ''osvetnicku'' nek vam admin to obrise)
2019 09 19
A nis, ti njoj zafitilji negativku ko kucu s linkom na ovu temu i dodaj joj podatke na crnu listu. Kazi da su ti tete s foruma rekle da je to okej.
2019 09 19
Napisana negativna, poslala opis situacije ovdje na profil admin2i poslala sam i na kontakt mail krpica isto sa svim opisano + stavila sve slike.
2019 09 19
Kako je moguce poslat samo u vrecici?Nije mi jasno
2019 09 19
> Nelanela97: > Kako je moguce poslat samo u vrecici?Nije mi jasno Nije ni meni fkt. U Pošti su mi slegnuli ramenima i rekli uf Split, tamo se svašta dešava u Pošti. Kakogod imala je 20kn kod sebe, potrošila 12kn da pošalje u pap vrećici...šta god ti tete za šalterom rekle, ne kužim i dalje kako se ljudi tako usude slati stvari.
2019 09 19
Javila se gđa nakon negativne, da moli da maknem, da mi neće vratiti novce ni povrat, da ona to ne radi i da rađe odem popraviti cipele nego da ostavljam negativne, da ona ne snosi krivicu da se to događa... Pošta je kriva kao. Kaže poštarina je bila 18kn, a sama mi je poslala račun na kojem je pisalo 12kn i još na vrećici vidim cijenu pošiljke...ništa mi više nije jasno. Meni je ostavila pozitivnu, al opet ne znam što da kažem.... Nije ni moja krivica jer ih sada ja moram popravljati, stvarno više ne kužim
2019 09 19
Neka se ne pravi grbava i neka vrati novac a neka ona sama nosi stikle postolaru jedini krivac je ona uredno joj je placeno za proizvod i postarinu a to sto je htjela ustedit na postarini je također njena greska naravno negativna treba ostati
2019 09 19
Zapravo, skroz si nezahvalan kupac. Poslala ti ih u zarinoj papirnatoj kesi, koju ti nije naplatila ☝🏻 Eeeej
2019 09 19
> cipelitza: > Zapravo, skroz si nezahvalan kupac. Poslala ti ih u zarinoj papirnatoj kesi, koju ti nije naplatila ☝🏻 Eeeej Haha, baš si me nasmijala. A eto, pomirila sam se da neću ništa dobiti i naučila sam sada da tražim sliku u čemu se šalje.
2019 09 19
> lucille121234: > Napisana negativna, poslala opis situacije ovdje na profil admin2i poslala sam i na kontakt mail krpica isto sa svim opisano + stavila sve slike. Evo, imam i ja sličnu situaciju. Kupika sam cipele koje su došle razlijepljene (nije do pošte, već do prodavačice). Neće izvršiti povrat, izvrijeđala me ko psa. Admin ne želi obrisati negativnu koju mi je ostavila.
2019 09 19
Nista se ne desava u posti u Splitu,kako ljudi donesu-tako oni zaprime.Svasta.Ako posiljatelja nije briga u kakvom stanju ce posiljka stici,zasto bi tete na salteru brinule o tome?!
2019 09 19
> Meriemica: > > lucille121234: > > Napisana negativna, poslala opis situacije ovdje na profil admin2i poslala sam i na kontakt mail krpica isto sa svim opisano + stavila sve slike. > Evo, imam i ja sličnu situaciju. Kupika sam cipele koje su došle razlijepljene (nije do pošte, već do prodavačice). Neće izvršiti povrat, izvrijeđala me ko psa. Admin ne želi obrisati negativnu koju mi je ostavila. Žao mi je to čuti, ima svega...opekle smo se...
2019 09 19
Moje misljenje je da je u ovom slucaju prodavacica kriva. Izgleda da joj je bilo u interesu samo prodat cipele. Cipele se ostecene njenom krivnjon i morala bi snositi posljedice. Da se mako potrudila i bolje zapakirala do toga nebi doslo. Znaci, ostaje negativna i inzistiraj na povratu!!!!!
2019 09 19
1 2 3 4