Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uvaljena fejk i ostecena roba, korisnica se pravi grbava

Od korisnice sam kupila "original" Balmain majicu za 1400 kn koja mi je stigla u petak. Pitala sam prije kupnje je li majica original i kao nova, odgovorila je da je. Medutim, majica nije original i ostecena je. Doticnoj sam to i javila. Trazila je da joj posaljem sliku na mail jer upload slika ovdje nije radio. Njen odgovor je bio da ona to ostecenje nije vidila, da je ta rupica mikro i da je to to, da ona povrate ne radi. Na moj komentar o tome da mi je uvalila fejk nije uopce odgovorila. Dala sam joj rok do ponedjeljka da mi uplati novac natrag, a da ja njoj posaljem majicu, medutim ona se kao nije prijavila od tad. Kazem "kao" jer krpice cesto ne pokazuju dobro zadnje vrijeme prijave, a uostalom, ako se i nije prijavljivala mislim da to ciljano radi. Zna da zelim povrat i da je uvalila smece. Da cekam jos do sutra ili da objavim odmah komunikaciju iz inboxa i podatke? Jer nekako mislim da se ona nece ni javit.
2019 09 22
Lagala je na oba postavljena pitanja - i da je majica original i da je kao nova. Mikro oštećenje je opet oštećenje na kraju priče pa bih joj ja odmah zabiberila negativnu... a prepisku javno objavila. Ako joj ne smeta što će unosom njenog imena i prezimena u google tražilicu se vrtiti na crnoj listi - samo naprijed i nek se ne prijavljuje.
2019 09 22
Navedeno je bilo da je original i nosena jednom ili dvaput. Ostecenja nisu spominjana, a o tome da je fejk ne triba niti govorit.
2019 09 22
Kako ste skuzili da je laznjak, a preko fotografija sa oglasa to nije bilo vidljivo?
2019 09 22
> malllaaaa: > Da li je navedeno je li majica nova sa etiketom odnosno nenosena, sa obzirom na cijenu? Za kao novu - kako je i rečeno joj, je to ok cijena. Pravi smisao kupovine se gubi kad se vidi da to nije original te da je s oštećenjem.
2019 09 22
> malllaaaa: > Kako ste skuzili da je laznjak, a preko fotografija sa oglasa to nije bilo vidljivo? Dodatne fotografije nisam trazila, pitala sam je prije kupnje je li majica sigurno original i kao nova odgovorila je da je. Stigla je majica koja NIJE original i ima ostecenje. Znaci majica je uska oko vrata, etiketa je drugacija i materijal na opip nije onaj njihov kvalitetni nego neki jeftinjak. Racunala sam da ce mi na pitanje odgovoriti iskreno, a osim toga majica je oglasena kao original i zato se i prodavala po toj cijeni. Prodavacica ima 40-ak povratnih i racunala sam da nece uvalit zajeb (sto se pokazalo kao greska). Ima i jednu negativnu ali ta se negativna odnosila na paket ostecen u transportu, nije bila vezana niti za uvaljivanje, prodaju fejkova, prevaru ili sl.
2019 09 22
Žao mi je što ste tako prošli, nisu mali novci u pitanju. 😦
2019 09 22
Pucaj odmah, nemas sta cekat
2019 09 22
Da ipak sacekam sutra, kao prvi radni dan, jer je bio vikend, pa da vidim oce li ista uplatiti, ili da odmah pisem negativnu? Nisam dosad imala ovakvu situaciju. Da se razumimo, da je ona rekla: "ok, nisam ni ja znala da je fejk ili ostecena, ajmo se nekako dogovorit", ne bi uopce ostavljala negativnu, jer puno ljudi ne ne kuzi da imaju nesto fejk, misle da je original. Ali mi se sve cini da mi je svjesno uvalila. I jos se ne prijavljuje. Ok, ostecenje nisi vidila, al sad ga vidis, poslikala sam ti i poslala. Bila mala rupica ili velika, ostecenje je, nisam platila za ostecenu majicu, a bome ni fejk.
2019 09 22
> cipelitza: > Pucaj odmah, nemas sta cekat 👍
2019 09 22
Odmah sve podatke, naravno. S time da je u ovom slučaju i iznos za murju. Ispravite me ako griješim.
2019 09 22
> nefertiti111: > Da ipak sacekam sutra, kao prvi radni dan, jer je bio vikend, pa da vidim oce li ista uplatiti, ili da odmah pisem negativnu? > Nisam dosad imala ovakvu situaciju. Da se razumimo, da je ona rekla: "ok, nisam ni ja znala da je fejk ili ostecena, ajmo se nekako dogovorit", ne bi uopce ostavljala negativnu, jer puno ljudi ne ne kuzi da imaju nesto fejk, misle da je original. Ali mi se sve cini da mi je svjesno uvalila. I jos se ne prijavljuje. > Ok, ostecenje nisi vidila, al sad ga vidis, poslikala sam ti i poslala. Bila mala rupica ili velika, ostecenje je, nisam platila za ostecenu majicu, a bome ni fejk. Pa onda već u oglasu napišeš "nemam pojma jeli original ili fejk" i ne prodaješ po toj cijeni, ovo je čisto uvaljivanje,i naravno čuvena rečenica "ne radim povrat"
2019 09 22
> vedranapv: > > nefertiti111: > > Da ipak sacekam sutra, kao prvi radni dan, jer je bio vikend, pa da vidim oce li ista uplatiti, ili da odmah pisem negativnu? > > Nisam dosad imala ovakvu situaciju. Da se razumimo, da je ona rekla: "ok, nisam ni ja znala da je fejk ili ostecena, ajmo se nekako dogovorit", ne bi uopce ostavljala negativnu, jer puno ljudi ne ne kuzi da imaju nesto fejk, misle da je original. Ali mi se sve cini da mi je svjesno uvalila. I jos se ne prijavljuje. > > Ok, ostecenje nisi vidila, al sad ga vidis, poslikala sam ti i poslala. Bila mala rupica ili velika, ostecenje je, nisam platila za ostecenu majicu, a bome ni fejk. > Pa onda već u oglasu napišeš "nemam pojma jeli original ili fejk" i ne prodaješ po toj cijeni, > ovo je čisto uvaljivanje,i naravno čuvena rečenica "ne radim povrat" Je. Al ondane olaksas nekoga za 1400kn vec jedva za 100. Bez rupe ☝🏻
2019 09 22
Dakle, majica je uska oko vrata, glava jedva prode kroz otvor. Majica je M velicina, u svemu ostalome je cak i komodna, znaci ne radi se o malom broju. Njihove majice dosad nisam imala, ali imam prijateljicu koja je imala (nema vise tu majicu, pa ne mogu slikati za usporedu) i ona mi kaze da majica nije original, da njezina, koja je bila kupljena na My Theresa nema veze s ovom. Sami materijal, a kroj pogotovo, osobito ovaj dio oko glave. Te da se etiketa razlikuje. Sta sam i ja sumnjala odmah nakon primitka majice pa sam otisla do nje cisto da pogleda majicu i usporedi s onom sta je ona imala. A druga stavka je ta rupica.
2019 09 22
Isla sam sad ucitat slike, al mi nece da ucitava.
2019 09 22
1 2 3 4 5 ... 6