Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc cure

Mislim da sam slucajno stisnula obrisi na temu gdje mi je jedna gospoda odgovorila da kontaktiram prodavacicu za povrat, ali cura kaze da je 2 tj predugo i da saznam sto u toj situaciji, pa pisem ponovo Pozdrav cure trebam vasu pomoc Prije nekih 2 tj sam kupila haljinu s krpica novu i s etiketom. I okej odlucila ja odmah da to ipak nije za mene i poslikam ju i stavim na krpice. Danas mi se javi zena i idem mjerit haljinu s leda i nadem rupu i fleku na ledima. Kod mene haljina stoji netaknuta od tada u posebnom ormaru gdje drzim odjecu koju prodajem i ne nosim. Mislim nisu prosli 6 mj prosli su jedva 14 dana. Ja sam za tu haljinu dala 220 kuna i sada ju mogu jedino baciti u smece
2019 09 30
znam da se puno njih neće složiti samnom, ali ja sam na strani prodavačice u ovom slučaju....sorry, ali nakon 14 dana tko može tvrditi gdje je oštećenje nastalo....u ovom je slučaju samo Vaša riječ protiv prodavačice...kao kupac - suosjećam, ali kao prodavač, mislim da ni s moje strane ne bi bilo govora o povratu. :|
2019 09 30
dogodi se ponekad i najboljima da jednostavno neke stvari promaknu...nije svaki put riječ o prevari...na žalost, kupac ipak ima obvezu da stvar pregleda nakon primitka...koliko se sjećam bilo je ovdje i cura koje bi kupovale haljine za neke prigode i onda ih nakon što su ih nosile, vraćale....biti prodavač na krpicama je postalo sve gore i neugodnije (svaka čast divnim iznimkama) :s
2019 09 30
Teško ćete bilošto dokazati. Možda bi ubuduće trebali tražiti video stvari koje se kupuju. A ovu rupu probati nekako prikriti ,ako se može
2019 09 30
Nije proslo previse dana, ali ipak nije ni dan dva. Vasa rijec protiv njezine. Zeznuta situacija skroz. Mozda je vidjela da je osteceno a mozda ne. (Ako je, naravno da nije u redu) , a opet ne mozete dokazati kada i kako je ostecenje nastalo..
2019 09 30
Ali i dalje mi stoji haljina takva kakva je dosla s etiketom i netaknuta
2019 09 30
Ajde da je samo fleka nebih nista rekla ali nisam bas u ormaru mogla napravit i rupu i fleku...
2019 09 30
Ajme ne znam..baš zeznuto.. Teško za dokazati Da li ste ju vi slikali sa leđa kada ste stavljali oglas? Možda se šta vidi na tim slikama kada zumirate?
2019 09 30
> Lina33: > Ajme ne znam..baš zeznuto.. > Teško za dokazati > Da li ste ju vi slikali sa leđa kada ste stavljali oglas? > Možda se šta vidi na tim slikama kada zumirate? Ma nisam samo sam ju sprijeda slikala nabrzinu, stvarno mi nije bilo na kraj pameti provjeravati tako detaljno kad je bila nova s etiketom...
2019 09 30
Mislim da ako je niste nosili da je u redu dati povrat novca.
2019 09 30
To je malo previše vremena za tražiti povrat.. barem po meni
2019 09 30
Ja uvijek svoje artikle slikam i od naprijed i odostraga.Mislim da je to u redu. I poslikam etiketu sa markom i veličinom,ako je ima. Ako je nova i s etiketom,gdje je onda nastala ta rupa? Zar je takva i kupljena?I još ima fleku,a nova. Gdje je uopće kupljena?Zašto se onda prodavačica nije odmah žalila,dok ju je kupila...
2019 10 01
Sta napraviti, admin se ne javlja...agonija traje sad ce dva mjeseca...korisn8ca FENTY22 mi je prodala tenisice koje nisu bile na profilu...uglavnom cura sad ima i moje n9vce i tenisice koje sam joj vratila..nakon moje negativne ostavlja i ona meni, ali se zafrkla jer u komentaru pise nove tenisice, prilozila sam fotke u odgovor tak9 da se moze vidjeti koliko su nove...ima li mi pravo ostaviti negativnu,? Znaci i ten8sice i novci su u nje...admin ne reagira na poruke...cura me je u startu prevarila i jos mi ostavlja osvetnicku negativnu i laze...
2019 10 01
> picasso: > Sta napraviti, admin se ne javlja...agonija traje sad ce dva mjeseca...korisn8ca FENTY22 mi je prodala tenisice koje nisu bile na profilu...uglavnom cura sad ima i moje n9vce i tenisice koje sam joj vratila..nakon moje negativne ostavlja i ona meni, ali se zafrkla jer u komentaru pise nove tenisice, prilozila sam fotke u odgovor tak9 da se moze vidjeti koliko su nove...ima li mi pravo ostaviti negativnu,? Znaci i ten8sice i novci su u nje...admin ne reagira na poruke...cura me je u startu prevarila i jos mi ostavlja osvetnicku negativnu i laze... admin nije ažurna u čitanju poruka pa Vam savjetujem da joj se javite putem službenog kontakta na [email protected] pozdrav i sretno
2019 10 01
> PretrpaniOrmar: > > picasso: > > Sta napraviti, admin se ne javlja...agonija traje sad ce dva mjeseca...korisn8ca FENTY22 mi je prodala tenisice koje nisu bile na profilu...uglavnom cura sad ima i moje n9vce i tenisice koje sam joj vratila..nakon moje negativne ostavlja i ona meni, ali se zafrkla jer u komentaru pise nove tenisice, prilozila sam fotke u odgovor tak9 da se moze vidjeti koliko su nove...ima li mi pravo ostaviti negativnu,? Znaci i ten8sice i novci su u nje...admin ne reagira na poruke...cura me je u startu prevarila i jos mi ostavlja osvetnicku negativnu i laze... > admin nije ažurna u čitanju poruka pa Vam savjetujem da joj se javite putem službenog kontakta na [email protected] > pozdrav i sretno Hvala😊
2019 10 01
1 2