Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Iskustvo sa sportsdirect

S obzirom da mnogi ljudi narucuju, odlucila sam podijeliti svoje iskustvo. Naime narucila sam trenerku preko njihovog accounta na ebayu (uk) gdje je postarina zeru niza, naravno uz pozitivne komentare tko bi mogao pomisliti da se radi o najlosijoj tvrtki ikada. 14.09.2019 je naruceno, s emailom da su zaprimili moji narudbu ali bez tracking code-a (postarina ukljucuje takvo slanje) niti icega naznacenog da je poslano. Nakon bezuspjesnog konaktiranja putem poruka na ebayu, odlucila sam im poslati poruku na fejsu. Konacno su mi javili da su izgubili moju posiljku (iako je to laz jer posiljka nikad nije izasla iz skladista), i hocu li povrat novaca ili da mi pokusaju opet poslat. Iako je proslo od tad vec skoro misec dana, zamolila sam ih da mi opet posalju uz napomenu ako ce stici ranije (je mi trebaju za put). Tjedan dana kasnije bez emaila da je ista poslano i tracking code-a, kontaktiram ebay koji im ocito salje poruku da to rijese (uz opciju opet mogucnost slanja artikla). Danas dobivam email da su mi refundirali proizvod po danasnjoj tecajnoj listi funte (paypal tecajna lista preko kojeg ja nisam ni narucivala) gdje ja gubim u povratu 22kn. Pametnome dosta. Dobro razmislite prije kupnje kod njih, komunikacija s kupcima im je grozna, jedva odgovaraju na poruke a kad i dodete u komunikaciju s njima to je sve jadno.
2019 10 08
> ivana5436: > S obzirom da mnogi ljudi narucuju, odlucila sam podijeliti svoje iskustvo. Naime narucila sam trenerku preko njihovog accounta na ebayu (uk) gdje je postarina zeru niza, naravno uz pozitivne komentare tko bi mogao pomisliti da se radi o najlosijoj tvrtki ikada. 14.09.2019 je naruceno, s emailom da su zaprimili moji narudbu ali bez tracking code-a (postarina ukljucuje takvo slanje) niti icega naznacenog da je poslano. Nakon bezuspjesnog konaktiranja putem poruka na ebayu, odlucila sam im poslati poruku na fejsu. Konacno su mi javili da su izgubili moju posiljku (iako je to laz jer posiljka nikad nije izasla iz skladista), i hocu li povrat novaca ili da mi pokusaju opet poslat. Iako je proslo od tad vec skoro misec dana, zamolila sam ih da mi opet posalju uz napomenu ako ce stici ranije (je mi trebaju za put). Tjedan dana kasnije bez emaila da je ista poslano i tracking code-a, kontaktiram ebay koji im ocito salje poruku da to rijese (uz opciju opet mogucnost slanja artikla). Danas dobivam email da su mi refundirali proizvod po danasnjoj tecajnoj listi funte (paypal tecajna lista preko kojeg ja nisam ni narucivala) gdje ja gubim u povratu 22kn. Pametnome dosta. Dobro razmislite prije kupnje kod njih, komunikacija s kupcima im je grozna, jedva odgovaraju na poruke a kad i dodete u komunikaciju s njima to je sve jadno. Kupovala sam na njihovoj stranici nema dugo i sve mi je došlo ok...susjed isto svako malo naruči a i frndovi..preko ebaya nisam kupovala.Dobila ogromnu šalicu na poklon.
2019 10 10
> smudo777: > > ivana5436: > > S obzirom da mnogi ljudi narucuju, odlucila sam podijeliti svoje iskustvo. Naime narucila sam trenerku preko njihovog accounta na ebayu (uk) gdje je postarina zeru niza, naravno uz pozitivne komentare tko bi mogao pomisliti da se radi o najlosijoj tvrtki ikada. 14.09.2019 je naruceno, s emailom da su zaprimili moji narudbu ali bez tracking code-a (postarina ukljucuje takvo slanje) niti icega naznacenog da je poslano. Nakon bezuspjesnog konaktiranja putem poruka na ebayu, odlucila sam im poslati poruku na fejsu. Konacno su mi javili da su izgubili moju posiljku (iako je to laz jer posiljka nikad nije izasla iz skladista), i hocu li povrat novaca ili da mi pokusaju opet poslat. Iako je proslo od tad vec skoro misec dana, zamolila sam ih da mi opet posalju uz napomenu ako ce stici ranije (je mi trebaju za put). Tjedan dana kasnije bez emaila da je ista poslano i tracking code-a, kontaktiram ebay koji im ocito salje poruku da to rijese (uz opciju opet mogucnost slanja artikla). Danas dobivam email da su mi refundirali proizvod po danasnjoj tecajnoj listi funte (paypal tecajna lista preko kojeg ja nisam ni narucivala) gdje ja gubim u povratu 22kn. Pametnome dosta. Dobro razmislite prije kupnje kod njih, komunikacija s kupcima im je grozna, jedva odgovaraju na poruke a kad i dodete u komunikaciju s njima to je sve jadno. > Kupovala sam na njihovoj stranici nema dugo i sve mi je došlo ok...susjed isto svako malo naruči a i frndovi..preko ebaya nisam kupovala.Dobila ogromnu šalicu na poklon. Sve u redu🙂 ja govorim cisto iz perspektive narucivanja preko ebaya. Katastrofalna komunikacija. Ne zele rijesiti problem, sve dok ebay im nalozi da rijese. A povrat dobijes manji nego sto si platio. Pa eto preporucam svima da ne narucuju preko njih s ebaya. Ali ako im je ovakva komunikacija tamo, ne zelim ni znat kakvi su inace, kad je u pitanju neki problem🤷🏼‍♀️
2019 10 11
Preko ebaya nisam nikad narucivala išta.. Zašto preko ebaya kad imaju svoju stranicu?ili na ebay imaju vise,ne kuzim,,da nisu fejk na ebayu..neznam..
2020 04 15