Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Sonična četkica za zube

Pozdrav cure, u potrazi sam za novom električnom četkicom te sam se zagrijala za soničnu el.četkicu. Molim samo one djevojke, žene, muškarce koji koriste SONIČNE el.četkice da podijele svoja iskustva. Najviše se troumim između Philips sonicare, Megasonex ultrazvučna četkica ili čak Forreo Issa 2. Zanimaju me baš iskustva prosječnih ljudi, ne plaćenih recenzija i reklama kojih ima i previše na netu. Hvala! 😊
2019 10 20
Philips sonicare..meni odlična! Zaista super ukloni naslage i otkad ju koristim uopće mi se ne hvata kamenac, a inače sam ga morala redovito skidati. Osim toga, desni su zdravije, a zubi onako fino glatki i bijeli 😊 eto..
2019 10 20
Philips sonicare diamond clean-isto da kucnem u drvo, prezadovoljni!
2019 10 20
Philips sonicare=cista petica!
2019 10 20
PHILIPS SoniCare Flex+ - prezadovoljna....toliko da sam kupila i mužu al eto on se tvrdoglavi i ne da svoju vulgaris pa sam jednu oglasila....svoju ne bi dala ni za što....kao što Ninica kaže, imam osjećaj da mi se kamenac uopće ne hvata...definitivno preporučam :")
2019 10 21
Mi smo prije dvije godine uzeli Philips obiteljski set Sonicare Healthy White duo + Kids. Prezadovoljni koristimo je svi u obitelji. Ja sam nosila aparatić i ova četkica mi je zaista olakšala pranje zubiju. Sve preporuke. :)
2019 10 21
Također preporucam Philips sonicare diamond clean. Nakon svakog pranja imam osjećaj kao da sam bila kod zubara na poliranju zubi.
2019 10 21
Po čemu se sonična razlikuje od obične električne cetkice od parsto kuna?
2019 10 23
Ja imam foreo, prezadovoljna sam, kao da su mi zubi stalno ispolirani. Plus silikonska je pa se ne zadržavaju i ne razmnožavaju bakterije.
2019 10 24
Hvala žene! 🤗
2019 10 30
> Ivana6720: > Po čemu se sonična razlikuje od obične električne cetkice od parsto kuna? Sonična četkica se zasniva na drugačijoj tehnologiji. Koliko sam shvatila tu nema samo (ili nema uopće?)mehaničkog čišćenja kao kod običnih već ono što čisti zube su zvučni valovi. Po sličnom principu rade Foreo Luna čistači za lice i njihove četkice za zube. Ultra sonična ide još korak dalje ali da ja ne napišem nešto krivo, ovdje su to lijepo objasnili 🙂 https://www.emmi-dent.rs/8-razlika-izmedu-sonic-zvucne-ultrazvucne-cetkice-za-zube/
2019 10 30