Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK PAKET-povratak na staru cijenu(PLAĆATE CIJENU S RAČUNA, A NE EKRANA!)

Ja jucer slala, ona meni naplati 22, isto tako je pisalo na onom ekranu na blagajni, a na racunu pise 18 sto sam tek kasnije vidjela. Tak da mi nista nije jasno
2019 10 24
Tako je i meni - imala najveći paket, platila 33kn, na računu piše 27 + 6- 6kn. Kao da sam platila 27kn. A žena na kiosku mi je rekla da taj račun pokažem pri slijedećem slanju koje mora biti u roku 30 dana i onda ne moram platiti kutiju. Već vidim kako dolazim, a prodavačica meni "pa niste platili, piše 27kn".
2019 10 27
> vedranapv: > > Ivvaa0707: > > Ja sam slala paket prosli tjedan i cijena je bila 24kn, jucer isto 24kn. Nista mi teta na kiosku nije rekla niti se cijena umanjila. Placanje karticom, drugi put gotovina. 🤔 > Ne postoji cijena 24 kn, ni za paket kreiran on line, ni upisivanjem na kiosku, > cijena samog slanja nije promijenjena > http://www.tisakpaket.hr/Documents/346/Cjenik-usluge-slanja-paketa-i-cjenik-ambalaze-(vrijedi-od-15-10-2019-).pdf > Pogledajte račun, evo ovako izgleda kad se šalje direktno sa kupovinom ambalaže, > automatski se odbija cijena ambalaže > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e627e9dc959580fcfa90ed91a001d69f.jpg) evo samo da kazem, da postoji 24kn kako mi je bilo naplaceno.
2019 10 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a73a076735d239364493fd41bf714c7.jpg)
2019 10 27
a da, postoji, ali ja nisam ni pomislila da je to cijena ako na tisku najavite paket, ja uvijek ispunim preko interneta i bude 2 kn jeftinije. cak su na svojoj stranici napisali besplatna ambalaza, a zapravo nije. nek se vise odluce hoce li naplacivat ili ne
2019 10 27
> Ivvaa0707: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a73a076735d239364493fd41bf714c7.jpg) Koji vam je datum na računu, kutije se ne naplaćuju od 15.10. i on line je ta stavka Usluga paket mali 2 kn manje
2019 10 28
ja slala prije 2x prosli tjedan i svaki put su mi naplatili makar na racunu pise manja cijena bez kutije
2019 10 28
Meni ne naplacuju kutije vise,a na racunima za S-paket pise 22kn-4kn=18kn
2019 10 28
Ja sam primjetila zadnjih par puta kod slanja, u trenutku kad ja trebam platiti na ekranu pise 22 kn. Ako placam gotovinom, dam 22 kn, izade racun 18 kn (koji blagajnica ne pogleda, a ni ja, tek kasnije vidim). 😁 a kad placam karticom, takoder je na ekranu 22 kn, a kasnije primjetim na racunu i slipu 18 kn. Napomena, nemam prethodno kupljenu kutiju niti barkod za popust. Jednostavno ispunjenu najavu na mailu.
2019 10 28
> anas28: > Ja sam primjetila zadnjih par puta kod slanja, u trenutku kad ja trebam platiti na ekranu pise 22 kn. Ako placam gotovinom, dam 22 kn, izade racun 18 kn (koji blagajnica ne pogleda, a ni ja, tek kasnije vidim). 😁 a kad placam karticom, takoder je na ekranu 22 kn, a kasnije primjetim na racunu i slipu 18 kn. > Napomena, nemam prethodno kupljenu kutiju niti barkod za popust. Jednostavno ispunjenu najavu na mailu. Cure...plaćajte onu cijenu koja piše na računu, a ne na ekranu! Stvar je u tome da kad otkuca paket, prvo je ona uvećana cijena....a kad završi sa svime i stisne gotovo, tada se cijena umanji za iznos ambalaže i izađe račun sa normalnom cijenom. Tako da, nikako vas ne može tražit onu veću cijenu, ako je na računu druga cijena... Moguće da su se neke tete na Tisku snašle pa tu razliku ubiru u svoj džep!
2019 10 31
> _Smajlica_: > > anas28: > > Ja sam primjetila zadnjih par puta kod slanja, u trenutku kad ja trebam platiti na ekranu pise 22 kn. Ako placam gotovinom, dam 22 kn, izade racun 18 kn (koji blagajnica ne pogleda, a ni ja, tek kasnije vidim). 😁 a kad placam karticom, takoder je na ekranu 22 kn, a kasnije primjetim na racunu i slipu 18 kn. > > Napomena, nemam prethodno kupljenu kutiju niti barkod za popust. Jednostavno ispunjenu najavu na mailu. > Cure...plaćajte onu cijenu koja piše na računu, a ne na ekranu! > Stvar je u tome da kad otkuca paket, prvo je ona uvećana cijena....a kad završi sa svime i stisne gotovo, tada se cijena umanji za iznos ambalaže i izađe račun sa normalnom cijenom. > Tako da, nikako vas ne može tražit onu veću cijenu, ako je na računu druga cijena... > Moguće da su se neke tete na Tisku snašle pa tu razliku ubiru u svoj džep! Slala sam prošli tjedan S paket i kažem joj da se cijena smanjila, da bi mi ona rekla da je to samo bio jedan promotivni tjedan i naplatila mi staru veću cijenu. Kome prijaviti taj slučaj prevare?
2019 11 03
Danas ista priča. Naplaćuje 24kn, a na računu piše 20kn.
2019 11 04
> Laninkutak: > Danas ista priča. Naplaćuje 24kn, a na računu piše 20kn. Ovo je čista prevara od strane prodavačice! Koju radi svjesno. Ne može ti naplatiti niti jedan drugi iznos nego onaj na računu koji piše.... Idući put pripremi 20kn i ako ti kaže da nisi dala dovoljno, reci da znaš da te svaki put vara i da sada zoveš policiju sa prijavom za pokušaj prevare. Ne znam jel ima zakonske osnove za to, al vjerujem da će nju to preplašit. Samo budi čvrsta i samouvjerena.
2019 11 05
Od promjene cijene slanaj sam samo 1 paket slala i to mi je uracunat popust na ambalazu bez ikakvog koda za popust prodavacice moraju biti upucene da se ambalaza vise ne naplacuje ovo sto neke rade je svjesna krađa ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a11f89070c2abfe16a594d90d611f85e.jpg)
2019 11 05
> kozmetika88: > Od promjene cijene slanaj sam samo 1 paket slala > i to mi je uracunat popust na ambalazu > bez ikakvog koda za popust > prodavacice moraju biti upucene da se ambalaza vise ne naplacuje > ovo sto neke rade je svjesna krađa ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a11f89070c2abfe16a594d90d611f85e.jpg) Ne možete dobiti kod za popust ako vam je na računu već snižena cijena, tj. nije naplaćena ambalaža. Kod za popust se dobije ako kupite samo ambalažu, bez slanja paketa, koji onda možete iskoristiti u roku od 30 dana i u tom slučaju bi vam trebalo npr. S paket-uslugu slanja naplatiti 14 kn umjesto 18 kn. Malo su zakomplicirali, ali bolje i to nego naplaćivanje kutija. Ta kupovina samih kutija je i inače totalno besmislena, zbog čega bi kupovala kutiju, pakirala kući i opet se vraćala na kiosk da pošaljem paket, kad se to može puno jednostavnije napraviti, pogotovo uz on line kreiranje naloga. I normalno da je protuzakonito da se naplaćuje više od onoga šta piše na ukupnom iznosu računa, to se obvezno treba prijaviti.
2019 11 05