Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Outfit za vjencanje

Bok svima 🤗 trebam pomoc! Pozvana sam na svadbu (daljnji rod) i mislila sam nositi koznu plisiranu suknju...nemam pojma sto bi gore obukla, a da nije crno jer ne bih bas dosla od glave do pete u crnom..pa ako netko ima kakve ideje, puno bi mi pomoglo..hvala! 😊
2019 10 26
Na tu suknju idu sve moguće svečanije košulje, preko može kožna jaknica kraća ili dulji kaput, čizmice gležnjače na petu kakvu nosiš, torbicu biraš zadnju prema bojama kojima raspolažeš..imaš na netu puno prijedloga za takve suknje..
2019 10 27
Bluza, u nekom nježnijem tonu da razbije oštrinu kože. Deff kaput preko i na noge gležnjače (ne prerobusne) na petu ili štikle. Npr. ako je suknja crna, onda puderasto rozu bluzu (eventualno s nekim uzorkom), sivi kaput, crna obuća, a torbica može biti koje god boje. Ili kaput u nekoj upečatljivijoj boji. I začiniti sve s nakitom👌
2019 10 27
Neka košuljica ili bluza na točkice ili sa nekim drugim motivima ili uzorcima. Ili neki jednobojni komad pa iskombinirate sa remenom. Stvarno super kombinacije mozete napraviti sa takvom suknjom. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e860e30fa79375822119502240e470ef.jpg)
2019 10 27
Slažem se da na to možeš svašta iskombinirat,ja bi na primjer neku košuljicu da ima onako mašnu oko vrata koja se zaveže, dobre cipele na petu, kaput. Košulja da je neke nježne boje kao i cipele,pa možeš torbicu dodat uz neku jaču boju. Nećeš pogriješit šta god odabrala 😁
2019 10 27
Puno hvala svima na idejama, budem pogledala neku svjetliju bluzu 😊 Mislila sam cak neku u jacoj boji, ali ni svjetlija nije losa ideja 😁
2019 10 27