Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo i nenoseno?!

Meni bi razlog za povrat bio i samo to što se čuje na znoj... smatram da roba ne pada daleko od prodavačice, pa ako je roba fejk i prodavačica se mora makar malo uščut...
2019 10 28
Novo i ne nošeno, premalo i slično ali se prodavačica slikala u istoj toj trenirci za oglas... Ne znam, po meni je već tako artikl nošen pa makar i na tih par minuta po doma
2019 10 28
> dobrojutro: > Meni bi razlog za povrat bio i samo to što se čuje na znoj... smatram da roba ne pada daleko od prodavačice, pa ako je roba fejk i prodavačica se mora makar malo uščut... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/61055e39849269ac88764917ec811392.jpg) evo etiketa..
2019 10 28
> dobrojutro: > Meni bi razlog za povrat bio i samo to što se čuje na znoj... smatram da roba ne pada daleko od prodavačice, pa ako je roba fejk i prodavačica se mora makar malo uščut... :') :')
2019 10 28
> ZAnaLadyBug: > > dobrojutro: > > Meni bi razlog za povrat bio i samo to što se čuje na znoj... smatram da roba ne pada daleko od prodavačice, pa ako je roba fejk i prodavačica se mora makar malo uščut... > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/61055e39849269ac88764917ec811392.jpg) evo etiketa.. Bas ste me nasmijali 😁😂😂😂
2019 10 28
> dorinekrpice: > Novo i ne nošeno, premalo i slično ali se prodavačica slikala u istoj toj trenirci za oglas... Ne znam, po meni je već tako artikl nošen pa makar i na tih par minuta po doma Za mene znači NOVO da još visi etiketa sa odjeće i to mislim na onu kartonsku i da je odjeća netaknuta. Eventualno izvučena iz vrećice, isprobana i vraćena u prvotno stanje. I ljudi po trgovinama isprobavaju odjeću pa ju vrate na vješalicu ako im ne odgovara, pa netko to drugi kupi kao novo, iz trgovine, na vješalici. Znači ne smije biti zamrljano, usmrđeno, pokidano, doslovno kao iz dućana.
2019 10 28
Samo to sta se cuje na znoj je razlog za povrat. Ako je novo i nenoseno onda se ne moze cuti na znoj. A problem lastika u donjem dijelu trenirke...jbg, dogada se i na originalu. Ali smrad znoja....e to bi joj vratila brzinom svjetlosti.
2019 10 28
A prodaje i "nove i nenosene" brazilike :o navali narode :')
2019 10 28
Dakle ovako - malo je bezobrazno nagovarati ženu da traži povrat na osnovu toga što nije naglašeno da se radi o kopiji (AKO se radi o kopiji), kad žena sama kaže da joj to nije bitno. Bnaravno da je protiv pravila i bezobrazno prodavati fejk ne naznačivši da je fejk, ali to u ovom slučaju uopće nije važno. Drugo - nedavno sam kupila majicu u Evropi 90, koja je lagano bazdila na znoj, očito od isprobavanja. To uopće nije rijetka pojava, kao ni tragovi pudera, ili ruža na novoj odjeći u dućanu. Treće - tražiti povrat zbog uvrtanja lastika, što je Adidasova greška, a ne greška prodavalice, je bez smisla. Kad prodajem nešto novo i nenošeno, onda to ne perem prije slanja, niti želim da mi netko tko mi prodaje nešto novo i nenošeno to opere prije slanja, kao što ni u dućanu ne očekujem da mi novo i nenošeno operu prije prodaje.
2019 10 28
> malllaaaa: > > dorinekrpice: > > Novo i ne nošeno, premalo i slično ali se prodavačica slikala u istoj toj trenirci za oglas... Ne znam, po meni je već tako artikl nošen pa makar i na tih par minuta po doma > Za mene znači NOVO da još visi etiketa sa odjeće i to mislim na onu kartonsku i da je odjeća netaknuta. Eventualno izvučena iz vrećice, isprobana i vraćena u prvotno stanje. > I ljudi po trgovinama isprobavaju odjeću pa ju vrate na vješalicu ako im ne odgovara, pa netko to drugi kupi kao novo, iz trgovine, na vješalici. > Znači ne smije biti zamrljano, usmrđeno, pokidano, doslovno kao iz dućana. Istina Iako sam ja naletila na odjeću smrdljivu u samom dućanu...ocaj blago receno ...a o puderima oko vrata nećemo ...katastrofa
2019 10 28
Nije tu bilo etikete da ju spriječi da ipak opere robu prije slanja. Ja, na primjer, volim primiti mirišljavu i paženu robicu. Isto tako... Ne bi mi palo na pamet skljokati nešto što je na tavanu stajalo godinu dana ravno u paket. I još pri tome ne pregledati i pošnjofati tu stvar.
2019 10 28
Ako mi netko nešto novo i nenošeno pošalje netom oprano, prvo što pomislim je da nije baš toliko novo i nenošeno ako se moralo oprati i da se tim pranjem pokušava prikriti da je nošeno. Kad god mi je poslana krpica iz koje vrišti omekšivač koji ni zatvorena kutija nije mogla prigušiti radilo se upravo o tome.
2019 10 28
nȍv nȍv prid. ⟨odr. -ī⟩ Izvedeni oblici Definicija koji je tek izrađen, tek nastao, na kojemu se to vidi, koji se tek pojavio itd. [nov novcat pojačano za potpuno nov, neupotrebljavan] izvor: http://hjp.znanje.hr/ Znači neupotrebljavan = nenošen
2019 10 28
Recimo da kupac nema pravo na povrat zbog neoznacavanja kopije..ok. No u tom slucaju ima pravo traziti blokadu profila jer je to lazno oglasavanje, prodaja kopije adidasa. ZanaLady, znate li tko je administrator, jeste prijavili?
2019 10 28
Ako stoji godinu dana na tavanu- nije novo. Imam brdu stvari stare 1-2 godina koje su u mojoj glavi 'novije', no tada se oglas napiše stanje 'kao novo' a ne novo i nenošeno. Neznam zašto komplicirate- ostavite negativnu- napišite da je artikal oglašen kao nov i nenošen, a bazdi po znoju. Ostalo možete napomenuti: stajalo na tavanu, kopija, neodgovaranje prodavačice. Guma u hlačama mi nije za povrat- često kupite i skuplju stvar u dućanu pa se izdeformira, podrapa se rub i to je problem proizvođača koji nažalost postaje vaš. Ostavite povratnu.
2019 10 29