Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zara posao

Pozdrav Dali znate kako se kreću plaće u zari? Iskustva?
2019 10 28
Ja sam davno radila studentski, u to vrijeme je bila odlična satnica, ali koliko sam čula nisu ništa promijenili. Tako da, ako je i sad 25 kn, a i na ostalim studentskim poslovima je takav prosjek, onda nije ništa doli prosječna. U to vrijeme mi je bilo okej, mogao si raditi kad ti je pasalo, samo što su često i opetovano zvali i kad se ne bih stavila za neki dan (to je bilo pomalo zamarajuće). Kakva je plaća i kakvo je iskustvo, ostalih zaposlenika, to ne bih znala.
2019 10 28
Kad sam trazila posao u trgovini bilo je samo oglasa na pola radnog vremena za inditex ducane, sto je neisplativo ako nemas jos neki izvor prihoda. Iako sam se javila u zaru, zvali me iz drugog njihovog ducana na razgovor, placu kao ne smiju komentirati na razgovoru, vidis tek kad dobijes poziv da si primljena. Meni je za pola radnog vremena bilo oko 2500 kn tako da sam odbila posao. Mozda je u zari malo veca placa, ali koliko sam nasla na forumima za puno radno vrijeme je 4000-4500. Studentski posao je mislim 25 kn po satu, nocni rad se placa vise
2019 10 29
3660 početna, smjene svakakve, 1 dan slobodan u tjednu kako vas dopadne. Smjene su čudne, jedan dan se radi 4 sata, drugi 5,treći 7, sve mix Navodno plaća raste, ali to nezz. Šogorica mi se tamo zaposlila prije mjesec dana, zadovoljna je, za sada, iako uz te čudne smjene da je udana i sa djecom ne znam kako bi radila, jer danas je npr od 6-10,sutra od 12-4, prekosutra od 9-13 itd.
2019 10 30
Hvala na iskustvu Puno ste mi pomogle
2019 10 30
Posao je fizički, ali i psihički dosta zahtjevan, plaća je malo iznad prosjeka sličnih profila rada. Smjene su zaista all over the place. 2 slobodna dana u tjednu, godišnji i bolovanje, putni trošak osigurani. Popust za zaposlenike.
2019 11 18