Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dal ste ikad imali ovakav slučaj sa korisnicama??!

> PretrpaniOrmar: > > malllaaaa: > > Evo fejs : https://m.facebook.com/zoran.bogdan.50 > > Ne cini mi se lik da je socijalni slucaj. > sad tek skužila da smo na isto došle :') :') :') :') x-)
2019 10 30
Baš pravi socijalni slučaj 😁> PretrpaniOrmar: > a kad ukucaš miso miky suzana u Sveti Google dobiješ lijepo profil ...
2019 10 30
> B12345: > Baš pravi socijalni slučaj 😁> PretrpaniOrmar: > > a kad ukucaš miso miky suzana u Sveti Google dobiješ lijepo profil ... e šta su ti krpice - platforma za traženje posla i darivanje odjeće.....jbm krpice postale ko karitas :') :') :') p.s. znam da ima onih kojima je pomoć potrebna, al ajmo iskreno, neki baš ono zaj***** pošten svijet ;)
2019 10 30
A điz. Neki ljudi stvarno nemaju srama. Da se razumijemo, imam pravih prijatelja koji su Romi, a iza ovog profila se, nevezano za boju kože, kriju čisti cigani.
2019 10 30
> RocknRoll: > A điz. Neki ljudi stvarno nemaju srama. > Da se razumijemo, imam pravih prijatelja koji su Romi, a iza ovog profila se, nevezano za boju kože, kriju čisti cigani. potpisujem :') :') :') :') :') :') :')
2019 10 30
Zanimljivo da joj treba baš novi komplet za bebu koja će se tek roditi u 12. mjesecu i to u broju 74?! Ovaj broj najčešće nose djeca od 9 mjeseci. Imala sam situaciju gdje sam poklonila nekoliko odjevnih predmeta i obuće za dijete jednoj krpičarki koja mi nije javila niti da joj je došao paket (usput rečeno nije platila niti trošak slanja i to sam joj dala gratis) a gdje se zahvalila.
2019 10 30
Moram ovo komentirati, osobno nisam imala takav upit no vidim da svasta ovdje ima, ovdje se konkretno radi o kompleticu za malo dijete, danas ima jako puno trgovina tipa Pepco i sl gdje se stvarno takvih stvari moze naci za sitan novac a doticna koja je poslala upit posto vec ima novaca da placa internet i visi na krpicama onda bas i ne bih rekla da nema kakvih pedesetak kn da si djetetu kupi hlacice i majicu a pogotovo po second hand trgovinama kad imaju i happy hour sve po 5 kn gdje se moze naci gotovo nova odjeca za tako malo djete jer i sami znamo da rastu ko gljive i neke stvari obuku jednom i to je to. Nisam vjerovala dok i sama nisam rodila prije dva mj. pa eto moje djete doslovno preraslo sve za tri tjedna cak i manje.. Ne nasjedajte na takve gluposti, ovo bi osvanulo u preprodaji sigurno.
2019 10 30
Slažem se se Vama...ako nisi u stanju kupit odjeću, kako onda imaš za internet...a pepco stvarno ima hlačica ono po 8,10 kn, bodića također...mislim šta ćeš žicati stvari uokolo, a šta ako ne nazicas ništa, hoće li djete bit golo?!! Nisu mi jasni ovakvi ljudi....> MartinaTonkovic: > Moram ovo komentirati, osobno nisam imala takav upit no vidim da svasta ovdje ima, ovdje se konkretno radi o kompleticu za malo dijete, danas ima jako puno trgovina tipa Pepco i sl gdje se stvarno takvih stvari moze naci za sitan novac a doticna koja je poslala upit posto vec ima novaca da placa internet i visi na krpicama onda bas i ne bih rekla da nema kakvih pedesetak kn da si djetetu kupi hlacice i majicu a pogotovo po second hand trgovinama kad imaju i happy hour sve po 5 kn gdje se moze naci gotovo nova odjeca za tako malo djete jer i sami znamo da rastu ko gljive i neke stvari obuku jednom i to je to. > Nisam vjerovala dok i sama nisam rodila prije dva mj. pa eto moje djete doslovno preraslo sve za tri tjedna cak i manje.. > Ne nasjedajte na takve gluposti, ovo bi osvanulo u preprodaji sigurno.
2019 10 30
Mozda sam bezobrazna,ali na padam na te fore vise Zalosno je da onaj kome stvarno treba nesto,nece traziti od nikoga nista nego samo ovakvi muktarosi,sto bi sve đabe
2019 10 30
Ja sam imala isto slucaj kao IrenaAR, poklonila sam dioptrijski okvir i sama platila postarinu, da zena nije ni javila da je stiglo ni hvala napisala. Ako vec trazis i molis, netko ti pokloni, budi covjek i bar napisi hvala. Sad poklanjam samo ljudima koje poznajem a na krpicama samo uz suradnju. Stalno se javljaju cure koje bi bas tu stvar koju poklanjam (bez kupnje ili suradnje), nista im drugo ne treba.
2019 10 30
jednom davno bila i ja dobra duša pa poklanjala stvari "sirotinji" - kad gle čuda, tjedan kasnije već su objavljene na krpicama.... sada više ne trzam..... par puta godišnje doniram određenim udrugama za djecu i životinje....i amen... a svima vama kojima se možda činim gruba - nije do vas, samo nekad sam brate umorna od gluposti ovdje....nekad i ja budem iscrpljena i nije mi do šale (rijetko, al ono...) pa imajte strpljenja :') :') :')
2019 10 30
Ja sam bila temu otvorila da poklanjam robicu za bebe više za curice.Nitko ništa u to isto vrijeme sam imala i za curicu 2do 4god ,dogovorimo se spakirane od srca platim poštarina 20kn ajd nek bude sve darovano,i taj se paket ne podigne ,nije poštar ostavio ceduljicu bla bla,vratio se paket ,javila se korisnica tražila broj računa da će ona ovaj put platiti poštarinu da opet pošaljem ,mislite da je uplatila ? NE i šta da ja mislim htjela nešto lijepo napraviti pokloniti i izgubim 20 kn,rekla sam si baš sam budala eto jedino mi je žao što je to dijete u pitanju..Više ne sigurno...
2019 10 30
> Ametista: > Dobro provjerite ako odlucite poklonit nekome,jer eto ima svakakvih muljaza. > Ja sam oglasila led tv za prodaju na fb, javila mi se ciganka koja me bez srama pitala nek joj poklonim. > Da znam da nekoj majci zaista treba,ja bi poklonila,imam robicu za bebe koju je moja prerasla, ali na ovaj nacin mogu i ja poslat upit nekome,hej svidja ni se ova haljina jakna,stikle....parfem.... bas to moja sestra trazi jer nema para,ajde pokloni mi! > Oprez cure,lijepo je pomoci ali nemojte odmah svakome vjerovati. Slažem se👍
2019 10 30
> malllaaaa: > Evo fejs : https://m.facebook.com/zoran.bogdan.50 > Ne cini mi se lik da je socijalni slucaj. Nije socijalni slučaj ,već još gore uz to pun mi kufer tih Roma ,ne mrzim nikog ali njima nebi dala ni času vode. Jer su toliko agresivni ,bahati i teski lopovi 😐
2019 10 30
> malllaaaa: > Evo fejs : https://m.facebook.com/zoran.bogdan.50 > Ne cini mi se lik da je socijalni slucaj. Kakvih odvratnih ljudi ima pa to svijet nije vidio!!
2019 10 30