Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Stariji muskarac

Drage djevojke, zene, molim vas za savjet, ne znam sto da učinim vise, naime upustila sam se u vezu sa čovjekom koji ima zenu i djecu ima 52 godine, sveukupno je trajalo 6 mjeseci, zaljubila sam se kao glupaca u njega, on mi je obećavao kule i gradove, imam 20 godina i jednu noc se nisam mogla vidjeti s njim te sam mu slagala da imam sutra predavanje na fakultetu, fakultet jos nije poceo a on je saznao da sam ga slagala jer mu sin ide na isti. Izvrijeđao me i rekao da je gotovo jer je mislio da sam tu noc bila s nekim drugim, a meni roditelji nisu dali da izađem, nakon tog prekida sve u mom zivotu se pocelo polako rušiti, izgubila sam prijatelje pocela sam piti tablete za smirenje, izlaziti stalno, ne mogu vise ovo podnijeti, njegovim prijateljima sam pocela govoriti sve sto je on ruzno pricao o njima, a oni njemu govore ruzno o meni pocela sam ga izdavati, napadati, njegov prijatelj je njemu rekao da sam ja prostitutka jer sam ja pricala da je moja bivsa prijateljica to ali da to nikome ne govori ali to za mene nije istina, uvijek sam bila cura koja je dobra u skoli, na faksu redovno sam isla u Crkvu, bila sam mirno i povučeno dijete, otkad sam njega upoznala kao da mi vrag ne da mira stalno trazim paznju pozornost stalno se spremam i nitko mi nista ne vjeruje vise, svi su poceli o meni pricati ruzno, roditelji vise ne zele pricati samnom, nemam prijateljicu nemam vise nikoga, sve zbog lazi jer stalno sam morala lagati gdje sam i sta sam, ja znam da cete me vi sada osudjivati i da sam sama kriva, svjesna sam svega sto sam napravila i priznajem da sam pogrijesila zelim se oprati od toga svega ali molim vas recite mi vase misljenje s objektivne strane, kako dalje? Hvala vam puno od srca
2019 11 06
Djevojko, daj se skuliraj, premlada si za ovakva sranja. Imam dvije kćeri tvojih godina i ovo ti govorim kao majka.
2019 11 06
Inače ne sudjelujem u ovakvim temama.. ali ako je barem pola istina što ste napisali, onda Vam je, bez uvrede, pravi ringišpil u glavi. Niste ni prva ni zadnja kojoj je imponiralo imati starijeg frajera. Kad ga prebolite, shvatit ćete da je šupak od čovjeka. Prijatelji koji su Vam okrenuli leđa nisu Vam prijatelji. Ne kužim zbog čega ste izgubili prijatelje. Ako je razlog to što ste imali ljubavnika, dobro je da ste se i njih riješili na vrijeme. Njegovim prijateljima ga niste smjeli ogovarati - to se ne radi. Uostalom, to su NJEGOVI prijatelji, ne Vaši. Tablete za smirenje bacite u smeće. Kad se priberete udomite životinju iz azila.
2019 11 06
Završi faks i budi dama, neovisna o bilo kojem muškarcu ;)
2019 11 06
Hvala vam puno na svakoj rijeci, prihvaćam kritike, svjesna sam da sam pogrijesila, svaki vas savjet cu poslusati, jako se kajem, boli me sto svi imaju ruzno misljenje o meni, pocelo se pricati da sam zbog novca sve radila, to nije istina, meni su mama i tata uvijek sve priuštili ali nikad ljubav jer su stalno radili i to su pokazivali na neki drugi nacin, a on je bio nježan i u njemu sam nasla nesto sto mi je falilo, i naivna sam i prebalava a on me samo iskoristio, jedni od prijatelja mojiH su njegova djeca, on je njima rekao da sam ja bila s njegovim prijateljem kako bi sebe ogradio jer su nas vidjeli zajedno u kaficu, bili smo on ja i taj njegov prijatelj, i da sebe opere optuži mene i ovog drugog, i naravno kad su vidjeli da se druzim sa starijima rekli su da ne zele takvu osobu pored sebe, i tek mi je tada doslo u glavu sta sam ja učinila zapravo
2019 11 06
Ponovno sam pročitala tvoj post i skužim da je on optužio tebe da imaš drugoga, a on kod kuće ima SUPRUGU. Pa on sjedi na dvije stolice ! Ma daj, što će ti stari prdonja, još oženjeni, još djecu tvojih godina? Ono wtf? o.O
2019 11 06
Mislis da ovo nije strasno toliko? Jel bi trebala kod psihologa mozda? Ne znam vise sto napraviti
2019 11 06
I + saznala sam tek kasnije da nisam ja bila jedina u toj igri nego da ih ima jos par sa strane
2019 11 06
> Nikolimapesic: > Mislis da ovo nije strasno toliko? Jel bi trebala kod psihologa mozda? Ne znam vise sto napraviti Razgovor sa stručnom osobom je dobra ideja, čisto da si osvijestiš koliko je pogrešan i poguban taj odnos u koji si ušla. Nema ti tu budućnosti nikakve i nemoj izgubiti najbolje godine života na takvog lika.
2019 11 06
> Nikolimapesic: > Mislis da ovo nije strasno toliko? Jel bi trebala kod psihologa mozda? Ne znam vise sto napraviti Uvijek može strašnije, što da si ostala trudna sa njime?
2019 11 06
Mladi ljudi u tvojim godinama su skloni kritiziranju roditelja, ali ja vjerujem da ti tvoji žele najbolje i da su ipak na tvojoj strani. Također vjerujem da je taj čovjek manijak. Da ima imalo ljudskosti i razumijevanja, zaobilazio bi cure tvojih godina u širokom luku, a ne bi im se uvlačio u krevet. Prema zakonu nije odgovoran jer nisi maloljetna, ali taj čovjek nema ni morala, a kamoli osjećaja. Očito je da mlade cure zavodi redom isključivo radi vlastitog užitka i da bi se hvalio pred prijateljima. Stoka. Ja bi takve tako rado raskrinkala njihovim obiteljima. Njegova supruga i djeca imaju bar pravo na istinu. Mislim da ti psiholog može pomoći jer ti može pojasniti i sagledati problem iz nekog novog kuta. Želim ti da sve što lakše prebrodiš i sve najbolje u životu.
2019 11 07
> jackrussel: > Očito je da mlade cure zavodi redom isključivo radi vlastitog užitka i da bi se hvalio pred prijateljima. 😂😂😂😂 Da mi je vidit tog 52 godisnjaka koji moze redom zavoditi cure od 20godina. Di rastu ti Bred Pitovi?! Komedija od teme!
2019 11 07
Malo para i koji poklončić čuda rade 🤭 zato sve hodaju čubaste i natapirane 🤣
2019 11 07
> IvanaHercegovac: > Malo para i koji poklončić čuda rade 🤭 zato sve hodaju čubaste i natapirane 🤣 U današnje vrijeme, živa istina...nažalost...
2019 11 07
Hm, uvijek me zanimalo kako se jedna mlada cura od 20 godina može zaljubiti u nekog od 50 i nešto godina. Jel nije ljepše imati nekog zgodnog, mladog frajera, a ne nekoga '' prdonju '' koji mi tata može biti. ( Ne kažem da su ljudi od 50 godina stari, ali za vezu s 20 godišnjakinjom jesu ) . Ne osuđujem nikoga, svako ima svoj život i radi s njim što želi ali to stvarno ne mogu shvatiti. I što da je ta veza opstala, recimo da nema ženu , da mu i rodiš djete, kada to djete bude imalo 20 godina on će imati 70ak .A ti bi bila u najboljim godinama. Što onda? Nisam puno starija od tebe, imam 27 godina, i moj savijet ti je, MANI SE ČORAVA POSLA! Posveti se fakultetu, postani dama i tako se ponašaj. Nemoj si dozvoliti da budeš nečija igračka. A s vremenom će doći neki mladi frajer koji će te oboriti s nogu. I da, tablete za smirenje? Što će ti to s 20 godina! Kad upoznaš pravu osobu s kojom želiš provesti život, onda ćeš vidjeti da je ovo bila samo glupost koja nije vrijedna spomena. Glavu gore!
2019 11 07
1 2 3 4