Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodane stvari se ne brisu

Jel i vas zivcira kad pitate za neki artikl koji je u prodaji i uredno prodavacica odgovara i odjednom kaze da su prodane?? U 5 min da su se prodale dok sa mnom komunicira u vezi artikla mislim nemam rijeci
2019 11 12
Da 😂
2019 11 12
I sad mi nonsalantno govori da joj nisam odgovorila u roku 15 min ej 15min i da se druga javila i rekla da uzima svasta ja mislim da se najprije priceka druga strana da se izjasni jer smo vec razmjenili por u vezi artikla ma uzas osoba ocito ne zna za bonton
2019 11 12
Realno, prodavačica vam nije dužna prodati stvar, bez obzira javili se prvi ili ne.
2019 11 12
> Tralala0060: > Realno, prodavačica vam nije dužna prodati stvar, bez obzira javili se prvi ili ne. Da nije al mislim da je to stvar kulture,ja ako s nekim komuniciram u vezi artikla a usred razgovora se javi druga osoba ipak pitam ovu prvu oce uzet pricekam njen odgovor jer sam ipak s njom prvo razgovarala zar ne jer to je sve bilo u 5 min pitam jel realna velicina osoba odgovara uredno i na moje drugo pitanje vec prodane svasta znaci nije sa mnom uopce zavrsila razgovor
2019 11 12
vidjet ćete po povratnoj jel prodan artikl koji vam se svidio
2019 11 12
> sanjaurban: > vidjet ćete po povratnoj jel prodan artikl koji vam se svidio A nema niti jednu povratnu ocito je nova
2019 11 12
> MarijanaBilic: > > sanjaurban: > > vidjet ćete po povratnoj jel prodan artikl koji vam se svidio > A nema niti jednu povratnu ocito je nova Tko zna ima li ona taj artikal. Nemojte žaliti. Nisu tu čista posla.
2019 11 13
> sanjaurban: > vidjet ćete po povratnoj jel prodan artikl koji vam se svidio Mnogo stvari se proda i preko drugih stranica, pa na kraju nema povratne, nazalost...
2019 11 13
> Tanči14: > > MarijanaBilic: > > > sanjaurban: > > > vidjet ćete po povratnoj jel prodan artikl koji vam se svidio > > A nema niti jednu povratnu ocito je nova > Tko zna ima li ona taj artikal. > Nemojte žaliti. > Nisu tu čista posla. Ma znam i meni je malo cudno da odjednom u toku razgovora kaze da je prodano i odma izbrise artikl
2019 11 13
Istina da je čudno i sumnjivo. Ali i da ne mora prodati artikl ako ne želi. Tražite dalje, pojaviti će se već negdje.
2019 11 13
> Original_Dolly: > > sanjaurban: > > vidjet ćete po povratnoj jel prodan artikl koji vam se svidio > Mnogo stvari se proda i preko drugih stranica, pa na kraju nema povratne, nazalost... E znam,al sad gledam doticna je sve artikle izbrisala sa stranice hm stvarno cudno
2019 11 13
> laangelina: > Istina da je čudno i sumnjivo. Ali i da ne mora prodati artikl ako ne želi. Tražite dalje, pojaviti će se već negdje. Evo izbrisala sve sa stranice sta je imala
2019 11 13
Koji je to profil?
2019 11 13
Uvijek pobrišem..to savjetujem svima, zbog preglednosti...
2019 11 13
1 2 Sljedeći