Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Primark ljubljana

Pozdrav cure, zna li netko kakve su cijene u primarku u ljubljani? Ja sam bila u primarku u amsterdamu i tamo su stvari po 1-2€ pa me zanima jesu li takve cijene i u sloveniji ili je ipak skuplje? Hvala😊
2019 12 01
Ja sam bila u žurbi i kupovala samo na gornjem kau (dječji odjel i home). Bilo je majičica tanjih dugi rukav po 2,5-3 Eur. Parka zimska za djevojčice 25,00 Eur Posteljina i popluni, deke također super povoljno
2019 12 02
Hvala
2019 12 02
Ide li netko?🤗
2019 12 03
Idem ja iduci vikend😊javim sve
2019 12 08
Supeeer javi se 😊
2019 12 08
Bok cure evo da javim dojmove. Ducan je stvarno jako jeftin pogotovo za djecu ima stvari po 2-3€ ima majcica za poklon po 4€. Ima i jeftinih sitnica za stan. Ja sam isla kupovati za bozic pa sam gledala vise te sitnice i prosla sam dosta jeftinije nego u zg. Sto se tice odjece cijene su isto malo nize ali ne previse s tim da kvaliteta nije neka ali ovako za poklone je super. Ima stvarno puno fora stvarcica i definitivno preporucujem jer sigurno necete izaci praznih ruku🤗
2019 12 15
Zna li tko kada kreće SALE u Primarku? Ima li tko iskustva.. Znam da je i ovako jeftino, ali ako se može još šta uštediti...
2019 12 22