Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Božićni pokloni za obitelj, prijatelje...

> dobrojutro: > ćaći za izist, materi za obuć, sestri za čitat, dici za razbit, itd.itd. I taman kad mislin da san sve i svima kupila, 24.12. oko 22h mi se učini da je malo....jesan li mogla još koju sitnicu svima? ,:( ,:( Je,je, sjećam se takvih večer :')
2019 12 10
Ja sam se prosle godine bas potrudila, ove godine planiram samo muzu poklon i to najobicniji set za kupanje/brijanje iz dm-a, 28 kn mislim da je bilo. Uzela sam mu bila i parfem, ali na kraju sam to odlucila zadrzat sebi, ko ga je*e, on meni i tako nikad nista ne pokloni haha 🙈🙈😜
2019 12 22
> pumpkin90: > Ja sam se prosle godine bas potrudila, ove godine planiram samo muzu poklon i to najobicniji set za kupanje/brijanje iz dm-a, 28 kn mislim da je bilo. Uzela sam mu bila i parfem, ali na kraju sam to odlucila zadrzat sebi, ko ga je*e, on meni i tako nikad nista ne pokloni haha 🙈🙈😜 :'(
2019 12 22
> pumpkin90: > Ja sam se prosle godine bas potrudila, ove godine planiram samo muzu poklon i to najobicniji set za kupanje/brijanje iz dm-a, 28 kn mislim da je bilo. Uzela sam mu bila i parfem, ali na kraju sam to odlucila zadrzat sebi, ko ga je*e, on meni i tako nikad nista ne pokloni haha 🙈🙈😜 ,:)
2019 12 22
1 2