Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Do kuda ide ljudska zloba-CRNA LISTA BR.305

OmG. Uopce ne znam otkud ovo sve. Vi imate problem samnom, ne ja sa vama. Toliko od mene. Lp
2020 01 18
> dobrojutro: > misusovo! Velim i ja, k'o i Hugo. Čekajte, ta farzioneta je nikifast? Malo sam se pogubila u santa barbari.
2020 01 18
> Farzioneta_1999: > > cipelitza: > > > nefertiti111: > > > Ajme pa ja zaboravila na nikifast 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ili kako se vec zvala. Decki s juga 😂😂😂😂😂😂 > > Sace i muzeva znacka cek da ju skenira nanovo > Ne kužim, ja nemam muža, nikakvog policajca??? "Omg, sad imam muža, policajca, sad sam ja bilja, sad sam ja sebi prodala lancic. Gospe, jel ovo moguće. A kad smo već kod toga, boma 11 je kao i bilja 123, tu iza njenih 500 povratnu se svakakvi, zlobni artikli kriju. Ona ima dokaz da je uplatila 530 ruksak. A curo moja patike si platila 300 kn i nosila, jer sam ih i ja nosila mj dana, i držala do njih. Kako možeš lagati u opisu da nisu nosene, kad sam i ja i ti nosila. Što ih nisi odma prodala ako ti nisu pasale??? kupila si ih u 3 mj 2019. hallo koga muljas. Žalosno. Stvarno ovo zlo nema nigdje samo tu. Dovoljno su korisnice rekle svi te poznaju jako dobro lazes i muljas ,s koliko profila si varala?i sama si rekla sa te non stop traze i cekaju da blokiraju...Btw opet su oglasene slike sve govore .nego mozda da ti ih poklonim toj divoti od covjeka?
2020 01 18
A i te moje povratne te bas muce...ljubomora je bas gadna stvar. Ili opet samo krivo mislis ovo sve govori o tebi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5e310abd2d805da2fb4a2b9f6e997c62.jpg)
2020 01 18
> boma11: > A i te moje povratne te bas muce...ljubomora je bas gadna stvar. Ili opet samo krivo mislis ovo sve govori o tebi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5e310abd2d805da2fb4a2b9f6e997c62.jpg) Sama si priznala da ti se ucinilo da si ih prodala za 300🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢
2020 01 18
Po kojoj ste cijeni kupili tenisice? Farzioneta_1999 kaže 300, vi ste u jednom od komentara napisali 500 kuna, u vašoj objavi je cijena bila 630 kuna pa mi ništa nije jasno.
2020 01 18
> boma11: > > boma11: > > A i te moje povratne te bas muce...ljubomora je bas gadna stvar. Ili opet samo krivo mislis ovo sve govori o tebi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5e310abd2d805da2fb4a2b9f6e997c62.jpg) > Sama si priznala da ti se ucinilo da si ih prodala za 300🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢 Jeste po 300 kn prodano, to je bilo 530 ruksak, a ti si oglasila za 630. Znači vas obraz je 100 kn???? Da, pitam se do kuda ide ljudska pohlepa.
2020 01 18
Nadi dokaz o primljenoj uplati od 300 kn i prilozi pa da svi vidimo.Mozda si osvjetlas obraz...Cl 305.Poznaju te svi.I izmisljotine o ruksaku .daj me podsjeti nikad nikakav ruksak nije od tebe kupljen.
2020 01 18
> boma11: > Nadi dokaz o primljenoj uplati od 300 kn i prilozi pa da svi vidimo.Mozda si osvjetlas obraz...Cl 305.Poznaju te svi. Na koga se ova poruka odnosi? Pitala sam vas samo za cijenu, jer vi jedno, Farzioneta_1999 drugo, u objavi 630 kuna, sada 500. Vašu poruku iznad uputite na drugu adresu, ne ispod mojeg komentara s pitanjem. I da, uopće nije teško, dapače vrlo jednsostavno se zaključi tko vam je proslijedio poruku iz inboxa, a toj osobi je poslala Farzioneta_1999. Po meni dosta naivno, jer da je pogledala kome šalje, a taj netko je vaš ili možda čak vama bliska osoba, pojma nemam, ne bi to napravila.
2020 01 18
> katarinamartina: > > boma11: > > Nadi dokaz o primljenoj uplati od 300 kn i prilozi pa da svi vidimo.Mozda si osvjetlas obraz...Cl 305.Poznaju te svi. > Na koga se ova poruka odnosi? Pitala sam vas samo za cijenu, jer vi jedno, Farzioneta_1999 drugo, u objavi 630 kuna, sada 500. Vašu poruku iznad uputite na drugu adresu, ne ispod mojeg komentara s pitanjem. > I da, uopće nije teško, dapače vrlo jednsostavno se zaključi tko vam je proslijedio poruku iz inboxa, a toj osobi je poslala Farzioneta_1999. Po meni dosta naivno, jer da je pogledala kome šalje, a taj netko je vaš ili možda čak vama bliska osoba, pojma nemam, ne bi to napravila Napravila bi itekako .iz prilozenog je vidljivo da joj nije prvi put da vara ljude i koliko je profila promjenila.al stvarno sve je receno nisam se jedina oglasila u njezinom slucaju.
2020 01 18
> boma11: > > katarinamartina: > > > boma11: > > > Nadi dokaz o primljenoj uplati od 300 kn i prilozi pa da svi vidimo.Mozda si osvjetlas obraz...Cl 305.Poznaju te svi. > > Na koga se ova poruka odnosi? Pitala sam vas samo za cijenu, jer vi jedno, Farzioneta_1999 drugo, u objavi 630 kuna, sada 500. Vašu poruku iznad uputite na drugu adresu, ne ispod mojeg komentara s pitanjem. > > I da, uopće nije teško, dapače vrlo jednsostavno se zaključi tko vam je proslijedio poruku iz inboxa, a toj osobi je poslala Farzioneta_1999. Po meni dosta naivno, jer da je pogledala kome šalje, a taj netko je vaš ili možda čak vama bliska osoba, pojma nemam, ne bi to napravila > Napravila bi itekako .iz prilozenog je vidljivo da joj nije prvi put da vara ljude i koliko je profila promjenila.al stvarno sve je receno nisam se jedina oglasila u njezinom slucaju. Ma tko se oglasio, a tko nije, ostavite se toga. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, bez obzira kakvo. Koliko profila ima, ne znam, ne mogu tvrditi, a niti me nije briga. Imala sam vrlo korektnu suradnju s Farzioneta_1999 i to je sve. Pojma nemam tko je dotična, ne branim je, uvjerila sam se da nije prevarantica, samo sam vam postavila pitanje. Netko je postavio pitanje u vezi jakne. E, ne mogu svi M/L/XL u S, posebno ne u skaj jaknicu. I nije to jedini slučaj da je prodavačica bila 'kriva' jer je netko htio u manji broj . Ne može se 4 slona u fićeka ugurati pa sve da se na trepavice postavi, jednostavno ne ide pa ne ide. Žurim, imam termin, ne poroda, nego kod frizera. Uživajte. :)
2020 01 18
> boma11: > Nadi dokaz o primljenoj uplati od 300 kn i prilozi pa da svi vidimo.Mozda si osvjetlas obraz...Cl 305.Poznaju te svi.I izmisljotine o ruksaku .daj me podsjeti nikad nikakav ruksak nije od tebe kupljen. zašto lazes 306??? kupila si guess ruksak, od mene. Ma mogu ja biti i na 808, a ti si veća lopuza i od bilo koje. Nisam nikog prevarila niti pokrala, tvoja negativna sve govori. Još nisi na crnoj listi? Di je sad adminika da te stavi, ništa boja nisi. Podvaljujes fejk, pod orginal. Pred prodaješ artikle. Ma bravo i takva mi soli pamet. Fujj
2020 01 18
> katarinamartina: > > boma11: > > > katarinamartina: > > > > boma11: > > > > Nadi dokaz o primljenoj uplati od 300 kn i prilozi pa da svi vidimo.Mozda si osvjetlas obraz...Cl 305.Poznaju te svi. > > > Na koga se ova poruka odnosi? Pitala sam vas samo za cijenu, jer vi jedno, Farzioneta_1999 drugo, u objavi 630 kuna, sada 500. Vašu poruku iznad uputite na drugu adresu, ne ispod mojeg komentara s pitanjem. > > > I da, uopće nije teško, dapače vrlo jednsostavno se zaključi tko vam je proslijedio poruku iz inboxa, a toj osobi je poslala Farzioneta_1999. Po meni dosta naivno, jer da je pogledala kome šalje, a taj netko je vaš ili možda čak vama bliska osoba, pojma nemam, ne bi to napravila > > Napravila bi itekako .iz prilozenog je vidljivo da joj nije prvi put da vara ljude i koliko je profila promjenila.al stvarno sve je receno nisam se jedina oglasila u njezinom slucaju. > Ma tko se oglasio, a tko nije, ostavite se toga. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, bez obzira kakvo. > Koliko profila ima, ne znam, ne mogu tvrditi, a niti me nije briga. Imala sam vrlo korektnu suradnju s Farzioneta_1999 i to je sve. Pojma nemam tko je dotična, ne branim je, samo sam vam postavila pitanje. I to je u redu.Svatko svakako ima pravo na svoje misljenje .Vasa je suradnja s njom bila korektna, moja eto nije.jer smatram ako je htjela tenisice nazad sto je i sama rekla,mogla to drugacije upitati.
2020 01 18
> Farzioneta_1999: > > boma11: > > Nadi dokaz o primljenoj uplati od 300 kn i prilozi pa da svi vidimo.Mozda si osvjetlas obraz...Cl 305.Poznaju te svi.I izmisljotine o ruksaku .daj me podsjeti nikad nikakav ruksak nije od tebe kupljen. > zašto lazes 306??? kupila si guess ruksak, od mene. Ma mogu ja biti i na 808, a ti si veća lopuza i od bilo koje. Nisam nikog prevarila niti pokrala, tvoja negativna sve govori. Još nisi na crnoj listi? Di je sad adminika da te stavi, ništa boja nisi. Podvaljujes fejk, pod orginal. Pred prodaješ artikle. Ma bravo i takva mi soli pamet. Fujj Guess ruksak?dosta bujnu maštu imas.Mislis onaj crni m.kors sta ga niti jedna kemijska cistiona nije mogla ocistiti od smrada cigareta?Korisnici je doslo slabo kad je stigao.Je i zato imam 500 povratnih?Bravo bravo sve korisnice lazu i izmisljaju.Samo si ti u pravu.zato si i bila blokirana.Samo naprijed.lp
2020 01 18
više ne znaš ko se s kime svađa, koliko je šta koštalo, kome je muž policajac, šta je čiji profil...Ova tema bi trebala bit dio edukacije na drugoj godini psihologije di bi studenti procijenjivali jel ovdje riječ o bezazlenom poremećaju, malo ozbiljnijoj dijagnozi ili psihopatologiji. Vjerojatno bi pola njih palo na ovom zadatku
2020 01 18
1 2 3 4 5 6 7