Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Loše iskustvo Štraca T-shirt

Kakva imate iskustva s njima? Doživjela sam od njih bezobrazluk za koji još ne vjerujem da se dogodio,...
2020 01 29
> dennaa: > Kakva imate iskustva s njima? Doživjela sam od njih bezobrazluk za koji još ne vjerujem da se dogodio,... Samo riječi hvale. Što je bilo?
2020 01 29
burna reakcija od vlasnice koja me doslovno napala u porukama jer sam odustala od jedne haljine, koja mi nikako nije stajala kad sam je probala i htjela naruciti bijelu, s tim da sam taj dan trenirku kupila (donji dio+hoodica), nisam trebala kupiti nista na takav nacin, ima jos njih koji rade raznorazne printeve i puuuno su ljubazniji...
2020 01 29
imala dosta neugodno iskustvo s njima na službenom instagramu kolegica slučajno objavila robu i njih navela u heštegu (ispravila sam čim sam došla na smjenu) i toliko su nas izvrijeđale u inbox da je nehumano nisu htjele ni čut da je greškom kolegica upisala i njih nemrem reć da su neke miss simpatičnosti
2020 01 30
> Tinaland.cro: > imala dosta neugodno iskustvo s njima na službenom instagramu > kolegica slučajno objavila robu i njih navela u heštegu (ispravila sam čim sam došla na smjenu) i toliko su nas izvrijeđale u inbox da je nehumano > nisu htjele ni čut da je greškom kolegica upisala i njih > nemrem reć da su neke miss simpatičnosti katastrofa su, jedna toliko bezobrazna da još nisam srela takav slučaj, a druga mrtvo puhalo
2020 01 30
Pozdrav! Naručio sam hudicu i hlače preko web stranice,redovno platio.Nakon nekoliko pristojnih mailova sa molbom povratne informacije nisam dobio odgovor.Vode webshop sa jedinim kontaktom preko E-maila?!Okej ajde bar onda preko toga odgovorite.Zatim paket kasni dobrih dva tjedna,mislim stvarno....Za kraj sam gospodi poslao poruku preko fb stranice i kao ocekivano bez odgovora.Za proizvod ne mogu reći jeli kvalitetan ili ne,cijena u svakom slucaju je prvoklasna. Ako želite natezat se sa dotičnom trgovinom,uredno platiti i ne dobiti informaciju di vam je pošiljka,jeli uopće poslana preporučam vam štraca t shirt,mene su stvarno oduševili sa profesionalnošću. LP
2023 01 05