Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Loše iskustvo Štraca T-shirt

Kakva imate iskustva s njima? Doživjela sam od njih bezobrazluk za koji još ne vjerujem da se dogodio,...
prije 25 dana, 22:29
> dennaa: > Kakva imate iskustva s njima? Doživjela sam od njih bezobrazluk za koji još ne vjerujem da se dogodio,... Samo riječi hvale. Što je bilo?
prije 25 dana, 22:33
burna reakcija od vlasnice koja me doslovno napala u porukama jer sam odustala od jedne haljine, koja mi nikako nije stajala kad sam je probala i htjela naruciti bijelu, s tim da sam taj dan trenirku kupila (donji dio+hoodica), nisam trebala kupiti nista na takav nacin, ima jos njih koji rade raznorazne printeve i puuuno su ljubazniji...
prije 25 dana, 23:00
imala dosta neugodno iskustvo s njima na službenom instagramu kolegica slučajno objavila robu i njih navela u heštegu (ispravila sam čim sam došla na smjenu) i toliko su nas izvrijeđale u inbox da je nehumano nisu htjele ni čut da je greškom kolegica upisala i njih nemrem reć da su neke miss simpatičnosti
prije 25 dana, 14:58
> Tinaland.cro: > imala dosta neugodno iskustvo s njima na službenom instagramu > kolegica slučajno objavila robu i njih navela u heštegu (ispravila sam čim sam došla na smjenu) i toliko su nas izvrijeđale u inbox da je nehumano > nisu htjele ni čut da je greškom kolegica upisala i njih > nemrem reć da su neke miss simpatičnosti katastrofa su, jedna toliko bezobrazna da još nisam srela takav slučaj, a druga mrtvo puhalo
prije 24 dana, 21:16