Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara i bezobrazluk samo takav

Korisnica Fedora ovo je otkrila i objavila kao oglas, no ja vjerujem da će tako proći nezapaženo i da bi se netko mogao debelo zeznuti. https://mojekrpice.hr/items/nakit/10224081/oprez-nit-je-srebro-niti-je-rucni-rad https://mojekrpice.hr/search?q=Vizardica
2020 01 29
nece se nitko zeznuti jer tko kupuje SREBRO,jako dobro i po samom sjaju zna sto je srebro... osobno me malo sto ovdje smeta i navikla sam na svakakve trgovce,ali oni koji skuze da nece bas proci barem se vade na neznanje
2020 01 29
Naravno da će se zeznuti. Već je bilo više tema i rasprava u kojima su korisnice rpijavljivale prodavače koji su im uvalili muda pod bubrege, upsss!, pardon - aluminij i sl. pod srebro. kao što se redovito žene skliznu na originale brendova , koji to nisu, tako se redovito skliznu na jeftino srebro, koje to nije. A još ako prodavač ima pristojan broj pozitivnih....A kao netko tko radi u srebru mogu reći da srebro može imati silan sja, ili biti sasvim mat, ovisno o završnoj obradi.
2020 01 29
Rijetko sudjelujem u raspravama ali imam potrebu na ovo reagirati. Zbog čega pretpostavljate da se nitko neće zeznuti? Ako su oglašene srebrne naušnice, i to od korisnice koja ima puno pozitivnih povratnih informacija, onda i očekujem srebro. Još i nadrobi kako ih je kupila, ali eto, ne pašu joj. Fuj. Ovo je vrhunac bezobrazluka, preprodaja, prevara i po meni za blokiranje korisnice.
2020 01 29
jasno.... nije stvar samo u tom parametru...nego j nacinu izrade...svako imalo pametan ce i provjeriti fotku preko Googla da se update-a i vidi postojj li nesto takvo... kao djelatnik u policijskoj bransi i sire,takve stvari preporucam sankcionirati upravo prvo privatno,porukom...jer se prevare na net stranicama tretiraju kao varanje u svrhu ostvarenja vlastite koristi i to je kaznjivo po svakom parametru...a da ne govorim da ssm imala dva iskustva i to principijelna,kucanja osobama na vrata....to mi je najmanji problem i zaista jedan od šok terapijskih momenata kako nekome pokazati što nemar,lažno prikazivanje ili iskoristavanje neznanja i vjere kupca može uzrokovati.... radije reći -ne znam,nisam siguran,pa na korektno upozorenje provjeriti,a ne tvrditi nesto sto veze s istinom nema...i jos to naplatiti puno puno vise nego je i posteno i nekako normalno...
2020 01 29
Javila sam joj se i u inbox, jer mi je baš odbojno oplesti po nekome a da on to ne zna. Naravno, tvrdi kako ih je kupila pod srebro, jer je naivna - ma molim vas, ajde da se radi o jednima, ali pun joj ih je profil.
2020 01 29
https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10223619/for-her-edp-100ml Stavit cu i ovdje,ocita kopija koja se prodaje ko suho zlato,original nema donji dio ravan 🙉 Uvijek se nade netko tko ce nasjest 🙄
2020 01 29
> cijuciju: > jasno.... > nije stvar samo u tom parametru...nego j nacinu izrade...svako imalo pametan ce i provjeriti fotku preko Googla da se update-a i vidi postojj li nesto takvo... > kao djelatnik u policijskoj bransi i sire,takve stvari preporucam sankcionirati upravo prvo privatno,porukom...jer se prevare na net stranicama tretiraju kao varanje u svrhu ostvarenja vlastite koristi i to je kaznjivo po svakom parametru...a da ne govorim da ssm imala dva iskustva i to principijelna,kucanja osobama na vrata....to mi je najmanji problem i zaista jedan od šok terapijskih momenata kako nekome pokazati što nemar,lažno prikazivanje ili iskoristavanje neznanja i vjere kupca može uzrokovati.... > radije reći -ne znam,nisam siguran,pa na korektno upozorenje provjeriti,a ne tvrditi nesto sto veze s istinom nema...i jos to naplatiti puno puno vise nego je i posteno i nekako normalno... > to je tzv.predumisljaj.isto kaznjiv piece of crap. Onda ovdje ima puno onih koji nisu 'iole pametni'.
2020 01 29
pardon,NE BI SE TREBAO ZEZNUTI....da nema slike,ok... kad imas sliku,stavis ju na Google slike i provjeris.... kupac koji povjeruje i da 190 kn za nausnice od po par dolara na Aliexpressu-sam si je kriv.... ne apeliram ni na sto,za to postoje Admini...
2020 01 29
Ja sam istog mišljenja da bi se ljudi zeznuli-neki sigurno već i jesu. Hvala Vam puno na informaciji!!
2020 01 30
radi se o etici i namjeri prodavača i informiranosti kupca... po tom principu funkcionira citava trzisna i trgovacka politika... dakle i kupac je itekako odgovoran i duzan pitati i provjeriti sto kupuje...
2020 01 30
> cijuciju: > radi se o etici i namjeri prodavača i informiranosti kupca... > po tom principu funkcionira citava trzisna i trgovacka politika... > dakle i kupac je itekako odgovoran i duzan pitati i provjeriti sto kupuje... Mislim da pretjerujete. Malo tko provjerava svaki artikal koji želi kupiti na takav način, posebno ako se ner adi o astronomskim ciframa. Čovjek kupuje u dobroj vjeri, od prodavača s dobrim ocjenama, postavlja dodatna pitanja na koja prodavač daje odgovore koji bi trebali biti iskreni i ne bavi se detektivskim poslom, osim što provjeri Crnu listu, inače bi kupovanje ovdje stvarno bilo mučno. Ovo nije tržište naftom ni zlatnim polugama. Ovo su Krpice, seknd hend stranica.
2020 01 30
> Lolly993: > Ja sam istog mišljenja da bi se ljudi zeznuli-neki sigurno već i jesu. > Hvala Vam puno na informaciji!! Nema na čemu, ja također cijenim kad me se upozori na takvo što.
2020 01 30
ovo je kupovanje ZDRAVIM RAZUMOM I INTELIGENCIJOM a ne dobrom voljom i vjerom u covjeka...prva sam koja salje i prije uplate,pregovara,dozvoljava da se roba vrati....ali kao kupac i prodavac razmisljam unaprijed,ne ko lakovjerna guska...u tome je razlika ... i zato nikad nisam trebala vratiti lovu,nikad da mi se nije uplatilo ili da se nije raspravilo.. stav,informacija,pitanja,to spasava od prjevare,a ne dobra vjera...wake up;)
2020 01 30
Radi se o tome da lazno srebro oglaseno pod pravo moze biti opasno po zdravlje. Sto ako je osoba alergicna? I zavrsi na hitnoj? To je puno opasnije od krivih mjera, fejk torbica, "zaramango" tagova ili preprodaje maskica za mobitele. Ovime se moze ozbiljno ugroziti necije zdravlje. I zivot.
2020 01 30
1 2 3 4 5