Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ekstenzije na cesljice

Pozdrav, moze li mi netko preporuciti odakle naruciti ekstenzije od 100% prirodne kose, na cesljice, htjela bih ih nositi i po danu i zbog toga mi je to bitno. Bilo bi super ako neko zna pouzdanu stranicu a da nisu pre pre skupe ili ako netko misli naruciti pa da podijelimo shipping i carinu, hvala❤️
2020 02 02
https://www.instagram.com/luxuryforprincess/?hl=hr Imate popust od 15% samo potrazite nekog ko ih reklamira na instagramu Također carina se ne plaća budući da salju iz EU
2020 02 02
E hvala Vam, baš sam tako nešto i mislila, a za BELLAMI hair, znate li je li se plaća carina
2020 02 02
Nisam sigurna, ali mislim da oni salju iz Amerike tako da s obzirom da njihove ekstenzije nisu jeftine nisam sigurna koliko se bas isplati jos na to placati i shipping i carinu
2020 02 03
Malo sam istrazivala bellami, ali se ne snalazim s tim odakle salju, buduci da pise par lokacija, al i ja isto mislim da samo salju iz Amerike, steta jer su kvalitetne, mislim da su cijene li la i imaju veci izbor nijansi, dok kod luxury je losiji izbor i bas nema nijanse moje ni blizu, tribalo bi ih pituravat al vidit cu sve, samo da naletim na neki dobar popust, hvala jos jednom❤️ eto da i ostale cure znaju, ako ih zanima, lijep pozdrav😊
2020 02 04
Pozdrav,dali je netko narucivao sa stranice ekstenzije svih vrsta? I kakve su 🤔
2020 06 11