Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Wedding make up

Lijep pozdrav svim curama 🤗 E ovakoo..trebala bih u 5.mjesecu na svadbu u Slavonski Brod. Pošto sam iz Istre, kozmetički, kao i frizerski saloni na tom području su mi velika nepoznanica. Stoga, ako itko od vas ima preporuku za iste na tom području bila bi vam neizmjerno zahvalna. Hvala unaprijed ❤
2020 02 04
Ritual by Marko Zirdum je top definitivno kod nas. Tamo se odradi šminka i frizura na jednom mjestu. Ja sam bila i mlada i vjenčani gost. Kakva sam izašla iz salona takva sam se vratila kući u ranojutarnjim satima. Sve moje preporuke za njega. Drži cijenu, ali kako je na glasu i mora. 250kn je šminkanje sa umjetnim trepavicama, a frizura sve ovisi što se traži. Frizerski salon Vesna je moj bazni salon sa bojanje, šišanje i tamo imam iskustva samo sa frizurama i to je odlično. Šminka izgleda odlično, ali za postojanost ne znam.
2020 02 05
Za make up samo i jedino Ana Vlajnic. Pogledajte si njene radove na fb i ig, Antidotex studio. U Ritualu sam bila nekoliko puta i odustala. Jednostavno, za te novce i toliku razvikanost po gradu sam ocekivala puno vise. Najbolja mi je ustvari bila samo masazna fotelja dok ti peru kosu 😂 Moj frizer se nedavno preselio u Pulu i otvorio cut&coffee salon pa vam ga usput malo reklamiram 😁
2020 02 05
Masazna fotelja znacii 😁🤣 Pogledati cu si malo na stranici. Puno, puuno vam hvala cure! Spasile ste me 😁
2020 02 05
Masazna fotelja znacii 😁🤣 Pogledati cu si malo na stranici. Puno, puuno vam hvala cure! Spasile ste me 😁
2020 02 05