Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Metoda brzog učenja stranih jezika

Dan. Interesira me da li je tko kupovao na internet stranicama program za brzo učenje stranih jezika? Da li je to prijevara? Molim iskustva. Hvala
2020 02 05
Preporučam Mondly aplikaciju :)
2020 02 05
Ovisi na što mislite, oni oglasi koji spominju revolucionarnu metodu s kojom postanete tečni u roku dva tjedna, mjesec dana itd su čiste navlakuše
2020 02 05
> PigmyPuff: > Ovisi na što mislite, oni oglasi koji spominju revolucionarnu metodu s kojom postanete tečni u roku dva tjedna, mjesec dana itd su čiste navlakuše da, na takve metode sam i mislila. Voljela bih naučiti engleski, a da opet ne bude to za godinu dana.
2020 02 05
Onda nikako te gluposti koje promoviraju, nema vajde. Jednostavno je nemoguće postati odličan govornik tako brzo i nema toga što bi moglo stimulirati mozak do te mjere. Ne znam kako je vaše znanje engleskog općenito ni koju razinu biste željeli dostići, ali kroz tečajeve, samostalno učenje, aplikacije, filmove i internet možete dosta poboljšati znanje kroz par mjeseci. Ako pak nemate neko znanje, za tečnost će ipak trebati godine rada.
2020 02 05
> kenaj123: > > PigmyPuff: > > Ovisi na što mislite, oni oglasi koji spominju revolucionarnu metodu s kojom postanete tečni u roku dva tjedna, mjesec dana itd su čiste navlakuše > da, na takve metode sam i mislila. Voljela bih naučiti engleski, a da opet ne bude to za godinu dana. Dosta dobra ideja s obzirom da se u školama engleski uči najmanje 12 godina. Upisala sam nedavno tečaj puno težeg jezika i u godinu dana se može doći do razine A2, u tri godine učenja ću imati B1/B2 razinu, naravno ukoliko položim ispit. Ovisi za što vam treba jezik, koliko znanje vokabulara i gramatike, ispod godinu dana ne znam da bi išlo. Ako imate imalo znanja latinskog koje možete logički povezati s drugim jezicima engleski je iznimno lagan. A vrlo bitan za sporazumijevanje sa svijetom
2020 02 06
Iz osobnog iskustva preporučam Callan metodu učenja stranog jezika!
2020 02 06