Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ginekolog Rijeka

Pozdrav cure, preselila sam se u Rijeku za stalno i tazim ginekologa koji ima ugovor sa HZZO, moze preporuke?
2020 02 07
Dr. Bačić... Kod njega sam već 9 godina, prvo mu je tata radio, a sada sin naslijedio radno mjesto- doktor je odličan, pristupačan i ljubazan. Od nikoga u krugu poznanika nisam čula ništa negativno o njemu. I mama je kod njega također. Isto tako radi i privatne preglede(tako sam skužila).
2020 02 08
> MotherOfEarth: > Pozdrav cure, preselila sam se u Rijeku za stalno i tazim ginekologa koji ima ugovor sa HZZO, moze preporuke? Nije problem da ti napisemo preporuke, problem je sto je 90%njih krcato i ne primaju nove pacijente. Moj savjet idi direktno u ordinacije redom i pitaj ako ce te primiti. Tamo gdje ja imam karton ne bih preporucila, stojim tamo samo reda radi zlu ne trebalo a sve obavljam privatno vec godinama jer zivim na relaciji Hr - inozemstvo. Nekako mi nema smisla cekati papa nalaz 4 mj kad je privatno 130 kn i imam ga za 2 tjedna gotovog. Zavisi u koji dio grada si se preselila, npr moja opcina daje za 100 kn privatno, jednom godisnje papa + ultrazvuk. Raspitaj se :) Svakako sretno i ne odustaj, idi redom tko god ti je dao preporuku i moli da te uzmu! :D
2020 02 16
> lollip: > Dr. Bačić... Kod njega sam već 9 godina, prvo mu je tata radio, a sada sin naslijedio radno mjesto- doktor je odličan, pristupačan i ljubazan. Od nikoga u krugu poznanika nisam čula ništa negativno o njemu. I mama je kod njega također. Isto tako radi i privatne preglede(tako sam skužila). Potpisujem! Definitivno dr. Luka Bacic.👍🏻
2020 02 17
> IvonaBakotic: > > MotherOfEarth: > > Pozdrav cure, preselila sam se u Rijeku za stalno i tazim ginekologa koji ima ugovor sa HZZO, moze preporuke? > Nije problem da ti napisemo preporuke, problem je sto je 90%njih krcato i ne primaju nove pacijente. Moj savjet idi direktno u ordinacije redom i pitaj ako ce te primiti. Tamo gdje ja imam karton ne bih preporucila, stojim tamo samo reda radi zlu ne trebalo a sve obavljam privatno vec godinama jer zivim na relaciji Hr - inozemstvo. Nekako mi nema smisla cekati papa nalaz 4 mj kad je privatno 130 kn i imam ga za 2 tjedna gotovog. > Zavisi u koji dio grada si se preselila, npr moja opcina daje za 100 kn privatno, jednom godisnje papa + ultrazvuk. Raspitaj se :) > Svakako sretno i ne odustaj, idi redom tko god ti je dao preporuku i moli da te uzmu! :D Pozdrav, molim samo informaciju o kojoj se opcini radi. Hvala
2020 02 19
> IvonaKarasov: > > IvonaBakotic: > > > MotherOfEarth: > > > Pozdrav cure, preselila sam se u Rijeku za stalno i tazim ginekologa koji ima ugovor sa HZZO, moze preporuke? > > Nije problem da ti napisemo preporuke, problem je sto je 90%njih krcato i ne primaju nove pacijente. Moj savjet idi direktno u ordinacije redom i pitaj ako ce te primiti. Tamo gdje ja imam karton ne bih preporucila, stojim tamo samo reda radi zlu ne trebalo a sve obavljam privatno vec godinama jer zivim na relaciji Hr - inozemstvo. Nekako mi nema smisla cekati papa nalaz 4 mj kad je privatno 130 kn i imam ga za 2 tjedna gotovog. > > Zavisi u koji dio grada si se preselila, npr moja opcina daje za 100 kn privatno, jednom godisnje papa + ultrazvuk. Raspitaj se :) > > Svakako sretno i ne odustaj, idi redom tko god ti je dao preporuku i moli da te uzmu! :D > Pozdrav, molim samo informaciju o kojoj se opcini radi. Hvala Hej Ivona :) Općina Čavle
2020 02 22