Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dewy Glow izgled - proizvodi

Trebam preporuku za proizvode kojima ću postići dewy izgled kože lice? Glass glow skin. Bez highlightera, pudera, šljokica, dakle kao prirodan sjaj, u stilu vazelina, a da nije vazelin. Primeri, sprejevi sve dolazi u obzir, da je dostupno u hr. ili preko webshopova uz razumnu cijenu dostave. Evo slike na što mislim: https://i8.amplience.net/i/nlyscandinavia/832280-1327_23/i-high-glass-face-primer/?$categorypage_M$&qlt=10
2020 02 09
Svi tekuci illuminating proizvodi koje umutis u puder ili stavis ispod pudera.. meni su dobri pokazali od primarka i nyx
2020 02 09
Bourjois Healthy Mix Glow Primer
2020 02 09
> vedranapv: > Bourjois Healthy Mix Glow Primer koja je razlika primer- obična krema? može li se to koristiti bez pudera preko? ili služi kao podloga puderu?
2020 02 09
> sanjaurban: > > vedranapv: > > Bourjois Healthy Mix Glow Primer > koja je razlika primer- obična krema? može li se to koristiti bez pudera preko? ili služi kao podloga puderu? Primer je najčešće podloga puderu, i služi uglavnom za zaglađivanje kože, a ima nekoliko vrsta, tj. efekata primera. Za masnu kožu se obično uzima za matiranje kože, za suhu ovi gore sa glossy ili glow efektom, za miješanu može i jedan i drugi, T-zona matiranje, ostatak lica za sjaj. I ima primer za blur efekt za proširene pore, dakle za dijelove lica sa proširenim porama, i ne mora se nijedan nanositi na cijelo lice. Naravno da se bilo koji može koristiti i bez pudera, ako vam tako paše :) , ali uvijek je obvezna prvo hidratacija lica bez obzira na vrstu kože, pa onda sve ostalo.
2020 02 10
Znači bourjois primer, pogledat ću reviewse. Njihovi su mi puderi inače bili baš koma..
2020 02 10
@vedrana fala!!
2020 02 10
> sanjaurban: > @vedrana fala!! Nema na čemu :)
2020 02 10