Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Stranica Smex.hr

Je li netko narucivao od njih? Ja narucila i platila karticom prije mjesec i pol dana i nista nije doslo i nitki ne odgovara na mail 😩
2020 03 06
Baš im gledam web stranicu i ne ulijeva mi povjerenje, basš sad rade na održavanju sustava? https:// smex.hr/ Možda im to neka taktika kad prevare xy ljudi da ih ne možeš više kontaktirati i doći do njih? Gdje im je sjedište , odakle šalju ?!?
2020 03 06
Nikad cula za tu stranicu... Sigurno je neka zesca prevara u pitanju. I stranica na Facebooku im je jako sumnjiva.
2020 03 06
Do neki dan im je normalno radila stranica, evo sam nasla telefon pa cu pokusat zvat..na mailove ne odgovaraju..
2020 03 06
> tia1979: > Do neki dan im je normalno radila stranica, evo sam nasla telefon pa cu pokusat zvat..na mailove ne odgovaraju.. Odakle šalju? Mislim kad ja nešto naručujem potrudim se saznati odakle šalju? Ako nije iz EU možda je zapelo na carini?
2020 03 07
Mislim da je slovenija, a broj izbacuje..ocito sam prevarena >:(
2020 03 07
Jedna krpicarka prodaje smex jaketu tu..mozda nju pitat jel narucivala s te str
2020 03 07
Pa sve sa te "stranice" je iz Kine. I normalno da vam se nitko ne javlja kad su sad posiljke zapele radi virusa, a to nije ni legalna firma niti ista, nego se neka budala sjetila otvorit ovako bezveze i ubirat lovu za nesto sta ste mogli sami direktno narucit za Ali expressa, i to sigurno dosta povoljnije.
2020 03 08