Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto je dozvoljena prodaja prljave obuće?

Pozdrav! Tražim za svoje dijete tenisice za proljeće. I tako ja listam i gledam. I naletim često na prljavu obuću, doslovno prljavu, koju ja kao kupac valjda trebam oprati. 🤷‍♀️ I sad se ja pitam da li ja pretjerujem ili su te prodavačice jednostavno bezobrazne i nemarne? Gledam po sebi, uvijek bi obuću od klinca oprala, tek onda uslikala i prodavala. Prvi put postavljam temu, pa ne znam sva pravila. No voljela bi da postavite i vi 'prljave' slike koje ste vidjele i iznesete svoj stav o tome. Evo slika koja me najviše naljutila. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/64a6984fa3b6cb8406843a0c56966ff1.jpg)
2020 03 11
Strašno,ja sam darivala obuću i odjeću pa naglasila da ima malu ogrebotinu ,ali ovako prljavo slikati i prodavati . Pa kakva joj obuća druga doma, kad je ovakva za prodaju🙄🙄🤨🤨
2020 03 11
Fuj, odvratno za vidjeti, kupiti ili nositi. :@ Znam da netko može reći da se tenisice mogu oprati....okej...al zakaj ih prodavačica nije oprala, sredila i stavila u prodaju? Po meni, izbjegavati u širokom luku svaku suradnju s osobama koje su u stanju bez srama objaviti takav oglas.
2020 03 11
Ja mislim da je to vec bilo receno da se ovo ne smije prodavati bas zato jer je bio neki slucaj di je cura prodala prljave tenisice. Kupilica oprala a tenisice se kompletno raspale. Pa kao bilo je da je kupilica stavila na preveliku temperaturu pa su se zato raspale ali onda je isto tako ustanovljeno da se ionako na nizoj temperaturi nebi ni oprale. Tako da bi svakako trebalo oprati robu prije slanja ako je noseno ako nista iz ciste kulture jer ne mozes ovo nikome poslati.
2020 03 11
Vec je bilo rasprave o tome Po pravilu takva obuca se ne smije prodavati ne razumijem kako netko moze slikati nesto takvo prljavo i jos ocekivati da netko to kupi,i da bude zadovoljan valjda se opere nesto prije slikanja da se vidi dali ima kakvih ostecenja
2020 03 11
Tenisice su doslovno iznosene i prljave i to prodaje za 90kn.. nema veze jesu adidas ili no name, prodavati nesto u takvom stanju je, blago receno, uzas.
2020 03 11
> DraganaStrkalj: > Pozdrav! Tražim za svoje dijete tenisice za proljeće. I tako ja listam i gledam. I naletim često na prljavu obuću, doslovno prljavu, koju ja kao kupac valjda trebam oprati. 🤷‍♀️ I sad se ja pitam da li ja pretjerujem ili su te prodavačice jednostavno bezobrazne i nemarne? Gledam po sebi, uvijek bi obuću od klinca oprala, tek onda uslikala i prodavala. Prvi put postavljam temu, pa ne znam sva pravila. No voljela bi da postavite i vi 'prljave' slike koje ste vidjele i iznesete svoj stav o tome. Evo slika koja me najviše naljutila. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/64a6984fa3b6cb8406843a0c56966ff1.jpg) Ma to je do adidaski 😂🙈 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2c7edd42191fe86e651e93e0650fd6d4.jpg)
2020 03 11
To nije ni za pokloniti, a kamoli za prodati 😏
2020 03 11
Tenisice su odraz njezinog ormara.. A, šta je najgore... Netko će ih možda i kupiti za 90 kn...
2020 03 11
> jasna1979: > Tenisice su odraz njezinog ormara.. A, šta je najgore... Netko će ih možda i kupiti za 90 kn... Neka kupi. Onda neka se ne žali na forumu da nisu baš ono što je očekivano.
2020 03 11
O čemu vi pričate,sramotno je ovo prodavati. Da su Armani ne bi ih kupila prljave za 90kn 🤮 btw ni ne vidi se ovo adidas koliko su prljave 🤣 I niko nije napisao da očekuje nove,blješteće tenisice nego samo čiste očito je to puno 🙄 > ema.kahlina: > Svatko prodaje sto zeli, a ak neko slika nesto prljavo ne znaci da je bezobrazan...daj naucite...zena je jednostavno lijena ih oprat i to je to. A realno za adidas 90 kn bi me bilo sram uopce komentirati nesto, pa ne mozete ocekivati original bljestece cipele, ulastene za krpice za 90 kn
2020 03 11
> ema.kahlina: > Svatko prodaje sto zeli, a ak neko slika nesto prljavo ne znaci da je bezobrazan...daj naucite...zena je jednostavno lijena ih oprat i to je to. A realno za adidas 90 kn bi me bilo sram uopce komentirati nesto, pa ne mozete ocekivati original bljestece cipele, ulastene za krpice za 90 kn zaboli li vas ikad glava? ako je, uputno bi bilo uradit CT iste
2020 03 11
> ema.kahlina: > Svatko prodaje sto zeli, a ak neko slika nesto prljavo ne znaci da je bezobrazan...daj naucite...zena je jednostavno lijena ih oprat i to je to. A realno za adidas 90 kn bi me bilo sram uopce komentirati nesto, pa ne mozete ocekivati original bljestece cipele, ulastene za krpice za 90 kn Sta je s tobom? I na mojoj temi ostecenih tenisica si komentirala da je to realna cijena za iznosane tenisice sta mi je zena poslala. Za ove odvratno prljave u bogzna kakvom stanju tenisice ti je isto realno traziti 90kn jer su adidas. Pa daj shvatite da moze bit i ferari ako je u ocajnom stanju, ne vrijedi ni kune.
2020 03 11
Upravo tako 👏🏻👏🏻> Chinchilla: > > ema.kahlina: > > Svatko prodaje sto zeli, a ak neko slika nesto prljavo ne znaci da je bezobrazan...daj naucite...zena je jednostavno lijena ih oprat i to je to. A realno za adidas 90 kn bi me bilo sram uopce komentirati nesto, pa ne mozete ocekivati original bljestece cipele, ulastene za krpice za 90 kn > Sta je s tobom? I na mojoj temi ostecenih tenisica si komentirala da je to realna cijena za iznosane tenisice sta mi je zena poslala. Za ove odvratno prljave u bogzna kakvom stanju tenisice ti je isto realno traziti 90kn jer su adidas. > Pa daj shvatite da moze bit i ferari ako je u ocajnom stanju, ne vrijedi ni kune.
2020 03 11
> ema.kahlina: > Svatko prodaje sto zeli, a ak neko slika nesto prljavo ne znaci da je bezobrazan...daj naucite...zena je jednostavno lijena ih oprat i to je to. A realno za adidas 90 kn bi me bilo sram uopce komentirati nesto, pa ne mozete ocekivati original bljestece cipele, ulastene za krpice za 90 kn Kad nešto ovakvo pročitam bude me sram što sam žensko 🤦‍♂️
2020 03 11
1 2 3