Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Trebam savjet :(

> amber19: > > teodora1: > > > didi16: > > > Jel znate možda otprilike koliko se često ljudi odlučuju udomiti ovak starijeg psa? Jel postoji šansa da ga neka dobra duša uzme? > > Postoji sansa,naravno,obavezno se javite udrugama u blizini..ocito imate problem kojem niste dorasli sami a pas nije igracka.Ne osudjujem Vas,ja sam svoje bolesne pse sluzila kao ljude dan i noc dok ne bih pala s nogu od nespavanja,npr...potrudite se dodatno i neka Vam njegova dobrobit bude prioritet. > Oprostite, ali mislim da je ovo za svaku osudu!!! da, vaše zaštitne maske za 35kn nisu za osudu... možda bi za pse bile jeftinije...gadežljivo!
2020 03 16
> teehee: > Ni ja ne razumijem zašto ste krenuli s tolikim vrijeđanjem. > Razumijem ljubav prema psu, ali da ti pas diktira život i da život psa stavljaš ispred ljudskog... pobogu, što vam je žene?!? > Cura je došla po savjet na forum. Ili joj pomozite ili nemojte. Vrijeđanjem i prijetnjama nećete ništa postići. Osim doduše što ćete pokazati dio svojih osobina od kojih nijedna nije ljubav prema bližnjemu. > Da se razumijemo, svi vlasnici pasa itekako dobro znaju kako pse nije teško voljeti. Tako da busanjem u prsa kako ste ljubitelji životinja i ježite se od spomena riječi "eutanazija" u istoj rečenici u kojoj je riječ "pas" ne čini vas ljubiteljem životinja, a svakako ne altruistima. Najveći oksimoron je ipak činjenica kako je većina takvih boraca za životinje *pro choice* stava kada je ljudski život u pitanju, ali to je za neku drugu temu... Da se razumijemo, sve je iz pera osobe kojoj pas upravo leži kod nogu. > Saberite se malo svi skupa. apsolutne se slažem s ovim, čak i sa tri točkice!
2020 03 16
> amber19: > > teodora1: > > > didi16: > > > Jel znate možda otprilike koliko se često ljudi odlučuju udomiti ovak starijeg psa? Jel postoji šansa da ga neka dobra duša uzme? > > Postoji sansa,naravno,obavezno se javite udrugama u blizini..ocito imate problem kojem niste dorasli sami a pas nije igracka.Ne osudjujem Vas,ja sam svoje bolesne pse sluzila kao ljude dan i noc dok ne bih pala s nogu od nespavanja,npr...potrudite se dodatno i neka Vam njegova dobrobit bude prioritet. > Oprostite, ali mislim da je ovo za svaku osudu!!! Osudom necu pomoci ni njoj ni psu a to mi je interes,zato ne osudjujem nikada a nisam ni ja svetac.
2020 03 16
Hvala curama koje su mi pružile podršku i dale savjete. Nemam snage pregovarat s ružnim komentarima jer ne znam gdje u mojoj objavi piše da eutanazija stoji otvoreno kao opcija.
2020 03 17
> DUCHELL: > > amber19: > > > didi16: > > > Imam psa za kojeg ne mogu brinuti i srce mi se cijepa. Star je 7 godina te mi je do sad uvijek obitelj u tome pomagala jer sam ja fizički preslaba za tolko velikog psa (mješanac aljaškog malamuta i newfoundlandera, preko 50 kg). Npr, mogla sam ga voditi tek uz nekog člana obitelji, a sad više ni od njih ne dobivam podršku, a sama se ne uspijevam brinuti za njega na način koji zaslužuje. Žao mi je da pas ne ide u šetnje, ne dobiva ljubav i život koji zaslužuje. U posljednje vrijeme mene većinu dana nema doma zbog faksa i posla istovremeno, a pas je usamljen jer moja obitelj ne gaji ljubav prema njemu kakvu imam ja. Ne znam što bih napravila. Oni su mi već nekoliko puta predložili eutanaziju. Plačem cijelo vrijeme jer nema život kakav bi htjela da ima i ne želim ga mučiti. > > > Ne znam gdje bi se obratila za savjet, strah me svih osuda jer nisam u mogućnosti niti sposobna imati psa više ,:( ,:( > > Potruditi ću se da saznam tvoje podatke i momentalno te prijavljujem društvu za zaštitu životinja! Ovdje nailazim na svakakve glupost, i više manje su uvijek iste koze dežurne na forumu, al na ovakvu gaduru još nisam naletjela! > Amber19, mogli ste jednostavno iznijeti svoje mišljenje bez vrijeđanja. Vrijeđanje osoba predstavlja nasilnu i prije svega nekulturnu komunikaciju. Dobronamjerno vam predlažem da se informirate o nenasilnom načinu komuniciranja. Ima i kod nas dostupne literatire o nenasilnoj komunikaciji. > Ne razumijem što će točno biti predmet vaše prijave društvu za zaštitu životinja? To što cura voli svog psa, traži rješenje problema i pita za savjet na ovom forumu?????!!! Poserem se na tebe i tvoju kulturnu komunikaciju, ako si 0 od čovjeka, uz to još bedasta, kada možeš reći da cura koja rješenje problema vidi u eutanaziji zdravog psa, voli svog psa. A, šta se tiče kulture, nju čuvam za kulturne ljude! Ovakve kao što si ti i dotična, malo je eutanizirati!
2020 03 17
> amber19: > > DUCHELL: > > > amber19: > > > Potruditi ću se da saznam tvoje podatke i momentalno te prijavljujem društvu za zaštitu životinja! Ovdje nailazim na svakakve glupost, i više manje su uvijek iste koze dežurne na forumu, al na ovakvu gaduru još nisam naletjela! > > Amber19, mogli ste jednostavno iznijeti svoje mišljenje bez vrijeđanja. Vrijeđanje osoba predstavlja nasilnu i prije svega nekulturnu komunikaciju. Dobronamjerno vam predlažem da se informirate o nenasilnom načinu komuniciranja. Ima i kod nas dostupne literatire o nenasilnoj komunikaciji. > > Ne razumijem što će točno biti predmet vaše prijave društvu za zaštitu životinja? To što cura voli svog psa, traži rješenje problema i pita za savjet na ovom forumu?????!!! > Poserem se na tebe i tvoju kulturnu komunikaciju, ako si 0 od čovjeka, uz to još bedasta, kada možeš reći da cura koja rješenje problema vidi u eutanaziji zdravog psa, voli svog psa. A, šta se tiče kulture, nju čuvam za kulturne ljude! Ovakve kao što si ti i dotična, malo je eutanizirati! Admin, ovo je za goodbye s foruma koliko vidimo. Otvaračici teme svakako predlažem da ju nikako ne briše, barem još neko vrijeme. Ne znam kako nijednoj zgroženoj ljubiteljici životinja nije palo na pamet udomiti psa iz ove priče.
2020 03 17
Evo još jedne pametnice! A kako se ti tako pametna nisi sjetila da mi, ljubitelji životinja, već imamo svoje pse! Možda ne bi bilo na odmet da ga ti udomiš! Vjerujem da bi ti to koristilo, ako ništa drugo, razvila bi emocije, naučila bi nešto od tog psa, a i ne bi bila 24 sata dežurna na forumu!
2020 03 17
Amber19, chill, cura je otvorila temu u kojoj je jasno rekla da roditelji to predlazu i forsiraju jer nemaju ljubav prema psu kao sto ju ona ima, dok ona trazi alternativno rjesenje jer tog istog psa ne zeli uspavljivati. Dakle, problem su iskljucivo roditelji, ne ona.
2020 03 17
> amber19: > Evo još jedne pametnice! A kako se ti tako pametna nisi sjetila da mi, ljubitelji životinja, već imamo svoje pse! Možda ne bi bilo na odmet da ga ti udomiš! Vjerujem da bi ti to koristilo, ako ništa drugo, razvila bi emocije, naučila bi nešto od tog psa, a i ne bi bila 24 sata dežurna na forumu. Amber,curo draga ti imas ozbiljnih problema ,ozbiljnih. Didi ,nadam se da ces nac rjesenja za svog pasica.Mozda je sad malo nezgodno vrime ali izdrzat ces jos malo pa posli u akciju sa udomljavanjem.Potrazi pomoc od koje udruge za zastitu zivotinja. Oni ce ti dat savjete i sigurno pomoc savjetima .Sad nema faxa pa mozda malo mozes pogledat po internetu mogucnosti koje se nude.Sretno tebi i tvom psicu.
2020 03 17
Ti meni pričaš kako imam problema?! Jedan pas je pametniji od 90 % vas ovdje! A problema imaš ti, koja misliš da je pas od 7 godina plišnata igračka i da se može tek tako udomiti. Jesi li čula da psi imaju osjećaje! Izgleda da nisi, jer inače ne bi pisala takve nebuloze o udomljavanju. Pretpostavljam da si jedna od onih, koja bi kupila i govno da na njemu piše Chanel ili D&G! Zato odjebi i svoja glupa razmišljanja zadrži za sebe! Meni je jednom jedan pas spasio život, a takvi kao ti se ne bi ni okrenuli!
2020 03 18
> amber19: > Pretpostavljam da si jedna od onih, koja bi kupila i govno da na njemu piše Chanel ili D&G! Kaze osoba koja je do neki dan na Krpama prodavala zastitne maske sa Lacoste logom i nazvala ih trendseterskim hit komadom.
2020 03 18
Kužim ovu spiku s virusom, ali kaj Admin ne radi od doma? Zašto je korisnici koja iz posta u post vrijeđa još dozvoljeno pisati na forumu?
2020 03 18
> amber19: > Ti meni pričaš kako imam problema?! Jedan pas je pametniji od 90 % vas ovdje! A problema imaš ti, koja misliš da je pas od 7 godina plišnata igračka i da se može tek tako udomiti. Jesi li čula da psi imaju osjećaje! Izgleda da nisi, jer inače ne bi pisala takve nebuloze o udomljavanju. Pretpostavljam da si jedna od onih, koja bi kupila i govno da na njemu piše Chanel ili D&G! Zato odjebi i svoja glupa razmišljanja zadrži za sebe! Meni je jednom jedan pas spasio život, a takvi kao ti se ne bi ni okrenuli! Amber imas problema koji na zalost ne vidis,ali se nadam da neko tvoj to vidi i da ce ti pokusat pomoc.Divno je to sto ti je tvoj pas spasio zivot i varas se da bi okrenila glavu od osobe kojoj je potrebna pomoc (bilo kakva).Zasto se nebi pas star 7 godina mogao udomit? Teze, ali ipak moguce.Ja sam udomila osmogodisnjeg bolesnog psa koji sad ima 15 godina i jos uvjek je ziv i fala Bogu zdrav. Chanel i D&G me ne zanimaju jer nisu moj stil.Vidis, donosis potpuno krive i sulude zakljucke. Pomazi tog svog pasica i za mene.
2020 03 18
Čula san da fikusi osjećaju, da se trava povije kad je zgazi Severinina štikla, pa čak i da wc školjka nije bez emocija, ali nikad nisan čula da psi osjećaju. To mi je novo! Sad ću se odvažiti pretpostaviti...ili da ipak ne brzam sa zaključcima...hmmm, reći ću...vjerojatno onda i ljudi osjećaju??
2020 03 18
Dobrojutro, mi koji ne nosimo trendsetersku zastitnu logo masku smo svakako zaostali izgleda.
2020 03 18