Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Julius Meinl inespresso?

Pozdrav :) Već neko vrijeme razmišljam o kupovini navedenog. Zanimaju me vaša iskustva? Koje su mu mane? Koje kapsule još koristite još za njega? Preporučate li ga? Hvala unaprijed :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6937c2fc5efb4b00a35a00cf5a953385.jpg)
2020 03 26
Po meni sam on je savrsen , imala sam kafić, koristila sam niihovu kavu , normalno u zrnu, Julius , mješala bih dvije vrste crveno i zeleno pakovanje ,tako kremasta i gusta kava , ma.predivna , a u uredima smo imali te aparate sad dok sam kuci na porodiljnom 3 godine to mi najvise fali 🤣, puno bolja od cremcaffe i golda , imate moje velike preporuke i za aparat a posebno za kavu, pokusajte preko ovoh firmi nekako aparat nabaviti da placate samo kavu
2020 03 26
I moje preporuke,super je.Zadovoljna sam
2020 03 27
Odlično, puno hvala na javljanju :)
2020 03 27
Imam ja istog sa slike. Koristim ga povremeno, a muz vise puta dnevno. 😆😆 Ima tipku za kracu i duzu kavu. Meni je zamjerka sto kava izade polutopla tj. vrlo brzo se skroz ohladi. Posuda za vodu je plasticna, nakupljeni kamenac se najbolje skida mjesavinom limunske kiseline i alkoholnog octa. Interspar ima nespresso kapsule (njihove marke spar) koji mogu ici u aparat. Okus im je dobar, postoje razne vrste, a cjenovno jeftinije od originalnih meinl.
2020 03 29
Kupili smo ga i stvarno smo zadovoljni! Kava je kao iz kafića. Za sada su mi najbolje ove crvene JM crema kapsule. Odlična je info da mogu i ove iz Interspara, baš sam i njih gledala u trgovini. Vezano za toplinu kave, skužili smo da je najbolje prvo pustiti samo vodu kroz aparat u šalice da se ugriju, pa onda napraviti baš kavu. Inače, trenutno je u Intersparu na akciji set sa 1. slike. Definitivno će me barem malo spasiti ta kava u danima pred nama... Hvala svima na javljanju, pomogle ste u odluci :)
2020 03 31
> GreenQueen: > Kupili smo ga i stvarno smo zadovoljni! Kava je kao iz kafića. Za sada su mi najbolje ove crvene JM crema kapsule. > Odlična je info da mogu i ove iz Interspara, baš sam i njih gledala u trgovini. Vezano za toplinu kave, skužili smo da je najbolje prvo pustiti samo vodu kroz aparat u šalice da se ugriju, pa onda napraviti baš kavu. > Inače, trenutno je u Intersparu na akciji set sa 1. slike. > Definitivno će me barem malo spasiti ta kava u danima pred nama... > Hvala svima na javljanju, pomogle ste u odluci :) Super da ste zadovoljni, meni je pre pre dobra ...
2020 03 31
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ec27611c5ea9bf6145fac8071f558782.jpg) Da li neko ima ovaj aparat i kako je zadovoljan?
2020 04 04