Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Naručivanje preko ShoebeDoa

Drage moje, da Vas pitam, naručila sam prije 2 dana točnije u petak vansice iz Shoebedoa, sad, tko je naručivao, za koliko dana dođu tenisice, i da li dobijem kakvu obavijest na mail da ce uskoro biti isporucene? I jos nesto... Htjela bih si par stvari naruciti iz Pull and Bear, ili Stradivarius ali nema opcije da se može platiti pouzećem, zna li netko neku trgovinu koja ima poduzeće kao odabir, samo da nije Sinsay jer sam već naručivali preko Sinsaya Hvalaa❤️❤️❤️
2020 04 19
S obzirom da je vikend vaša narudžba će najvjerojatnije biti tek sutra zaprimljena i potvrđena, a meni su njihovi paketi uvijek stizali za najčešće 3 radna dana. Dostavljač bi me uvijek zvrcnuo kad stigne, a dobila bih i mail u kojem vremenskom intervalu mogu očekivati dostavu. Pouzeće prihvaća Reserved, House, Mohito..
2020 04 19
> InesLagancic: > S obzirom da je vikend vaša narudžba će najvjerojatnije biti tek sutra zaprimljena i potvrđena, a meni su njihovi paketi uvijek stizali za najčešće 3 radna dana. Dostavljač bi me uvijek zvrcnuo kad stigne, a dobila bih i mail u kojem vremenskom intervalu mogu očekivati dostavu. > Pouzeće prihvaća Reserved, House, Mohito.. Hvala Vam puno😀
2020 04 19
Narucila 30.3. stiglo 1.4 shoebedo😊 dobijete mejl kad stize i zovne vas dostavljac
2020 04 19
> Tea8818: > Narucila 30.3. stiglo 1.4 shoebedo😊 dobijete mejl kad stize i zovne vas dostavljac Wow tako brzo, izvrsno 😀
2020 04 19
> AnamariyaS: > > Tea8818: > > Narucila 30.3. stiglo 1.4 shoebedo😊 dobijete mejl kad stize i zovne vas dostavljac > Wow tako brzo, izvrsno 😀 Da, zacudila sam se jer sam inace znala cekat do 8 dana, a zbog situacije sam mislila da ce bit i duze od toga no evo pozitivno se iznenadila😁
2020 04 19
Imam i ja pitanjce. Dakle u subotu sam prvi put naručila iz ShoeBeDo web trgovine. Ne znam zakaj, ali umjesto kartičnog plaćanja odabrala sam plaćanje virmanom. Dobila sam mail obavijesti da će narudžba biti obrađena, no uz njega nisam dobila podatke za uplatu. E sad, to me ne bi brinulo jer pretpostavljam da zbog vikenda nije to još obrađeno do kraja, no brine me sljedeće. Naime, artikl kojeg sam naručila je nakon kratkog vremena kada sam pogledala, bio sold out. Zanima me dakle, je li moguće da moja narudžba ne prođe tj da je netko možda u međuvremenu platio isti artikl, a meni jave da ga nema? Nekak se nadam da je moja narudžba bila ta zadnja. Radi se o predmetu kojeg nema nigdje drugdje, a ja sam se baš nabrijala na njega. Ima li koja od vas iskustva da su joj javili nakon uspješne narudžbe kako na stanju nemaju taj predmet?
2020 04 20
Uhh, nisam sigurna..ja bi ih zvala ujutro, pripremi br narudžbe i pitaj ih. Jer narudzbu nisi dovrsila, nakon sta uplatis dobije se potvrda i pise kad stize.. ja sam bas zbog snizenja odma narucila i platila karticom jer sam pretpostavila da ce se rasprodat
2020 04 20
Mislim, sad se više ni ne može naručiti. Meni nije pisalo sold out. Joj, baš sam bedasta... Uvijek plaćam karticom i nekak sam si mislila da bu mi ovo lakše, samo skeniram qr kod i uplatim. Sutra ih ziher zovem iako sam im još u subotu i popratni mail poslala. Kad vide s kakvom luđakinjom imaju posla, taman i da imaju taj predmet, pravit će se da nemaju :) Kvragu, fakat nisam mislila da ljudi toliko to kupuju.
2020 04 20
Meni se nekoliko puta dogodilo da sam platila čak i karticom pa mi je naknadno javljeno da artikl nije na stanju, ne znam da li su unaprijedili sustav od tad, ja sam zadnji put prije cca godinu dana naručila od njih jer me živciralo to sa naručivanje pa storniranjem.
2020 04 20
Ok, to me zanimalo. Hvala ti puno na odgovoru. Barem ću znati da nisam sama odgovorna ukoliko ne prođe narudžba. Još mi ništa nisu javili.
2020 04 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7b4c0d308bb490a61e7e1d0670a3cedf.jpg) Meni je stigla :)
2020 04 27