Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Iznajmljujem stan - Maksimirska Jordanovac

> Samokrpice12: > Stan je lijep, al definitivno preskupo. Ja trenutno svoj priblizne velicine, na kvatricu, placam 2300kuna plus rezije. I stvarno ne znam di je to nocenje u Zagrebu 300 eura, mozda jedino u Esplanadi i hotelima tog ranga, jer cijene hotela i aparmatana se tijekom cijene godine krecu na maks 150 eura. Ma kakvih 300e, a ni 150e..nade za dosta smjestaja za dvoje po 200kn i nisu nikakve supe ni ne znam sta nego vrlo lijepo sredeni apartmani. Za 150e je mozda nocenje u kuci za desetero.
2020 04 28
Ah nebi da nisam bila i platila toliko, u centru Zagreba, sad mi je baš žao što sam zaboravila kako se zove hotel, kao da bi ostala tu da sam imala drugu mogucnoat tada, taj dan sam saznala da moram hitno za Zg i prvi koji sam nasla na netu je taj hotel bio, pa da je kostao neznam koliko tada mi je trebalo, hitno, i da vjerovali ili ne platila sam toliko, i da imala sam mogućnoat doručka u cjeni
2020 04 28
Prije 2 godine u 7 mjesecu,
2020 04 28
A za hotele i jos u centru ne znam, ali privatnih smjestaja se stvarno nade povoljnih jer ih ima masu. Fakat steta da ste toliko platili obicnu sobu, stvarno su vas oderali.
2020 04 28
Da jesu jer je bila sezona , ono 7 mjesec, a sta da.kazem, evo kod nas u Metkovicu , hotel Narenta je 100 e za jednu osobu, muž žena i 1 djete soba 300 eura, užas, a ono Metković,ja ne kažem.stvarno je lijepo sređeno al ipak to je samo noćenje , nisam noćila tu al znam jer me prijateljica zvala molila da joj nađem smještaj jednu večer jer im je to bilo preskupo, njih troje 300 eura jedna soba, a što se najma stanova tiče, bilo je teško naći stan za najam jer su dolazili policajci iz slavonije itd, sad ih je puno manje pa ima stanova , do 2000 tisuce kuna se moze naci krasan stan i rezije u toj cjeni, al je isto tako i puno teze naci posao u gradu kod nas nego u vecem gradu, sve nosi svoje ,
2020 04 28
Drugi put trazite smjestaj preko bookinga i naci cete normalne cijene. Mi cesto ovako putujemo i do sada smo uvjek nasli super apartmane za 200-250kn nocenje u sezoni, max do 300kn. Da ne govorim da smo i dosta povoljnije znali naci van sezone. Tipa stan u splitu s parkingom a 10min hoda do rive 130kn. Smijesno. Stan skroz pristojan, sve sta ti treba u njemu.
2020 04 28
Niste u pravu za Zagreb, zivim na moru i znam da ovdje cijene u sezoni isto znaju bit paprene, al ne zaostaje ni Zagreb puno. I to van ikakve sezone.
2020 05 02
Živim par minuta od ove adrese. Lokacija ovog stana je izvrsna, tramvaj je odmah što diže cijenu. I sama iznajmljujem dva stana i pratim cijene tako da mislim da je tražena cijena realna.
2020 05 03
> Ammber: > Živim par minuta od ove adrese. Lokacija ovog stana je izvrsna, tramvaj je odmah što diže cijenu. I sama iznajmljujem dva stana i pratim cijene tako da mislim da je tražena cijena realna. Ok realna ili ne. Ali ako ne može naći stanare već neko vrijeme nešto ne valja. Očekivala sam da će potražnja jako pasti, ali još uvijek nije, jedino su ljudi izbirljiviji oko cijene. Vidim po grupama na fejsu da ljudi još uvijek traže stanove. A opet, mislim da što se ljeto bliži ipak će biti manje potražnje do jeseni i ako ne želi da joj stan stoji prazan samo je jedno rješenje. Isto vrijedi i za apartmane na moru
2020 05 04
1 2