Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kupovanje kozmetike online

Pozdrav! Kakva iskustva imate sa naručivanjem kozmetike? Znam za par britanskih stranica (feelunique, lookfantastic), nedavno sam naručila sa beautybay prvi put, ali jako kasni zbog korone. Kakvi su ovi drugi sa vraćanjem novca ako paket ne stigne?
2020 05 16
Davno sam narucivala s Look-a, prije nego sto su uveli postarinu za nas, i jedan paket mi nije stigao pa su mi poslali novi. Drugom prilikom sam narucila nesto sto se u slanju malo polupalo, jer oni stvarno ne zastite dobro posiljku, ugl. dio proizvoda je iscurio, posto je bio u tekucem stanju. Vratili su mi 30% od ukupnog iznosa koji sam platila. S Feel-a sam isto davno narucila neku paletu sjenila i stigla je citava i jako dobro upakirana, pa iskustvo s vracanjem novca nemam... Da sad nesto trebam, narucila bih s Cult beauty-a, oni mi se za sad cine kao najbolji izbor
2020 05 17
Ja sam s beauty baya naručila nekoliko puta, sve ok upakirano. Inače su brži, sad zbog korone ide malo sporije. Za cult beauty imam same pohvale. Od njih naručujem non stop, uvijek super upakirano i brzo stigne.
2020 05 17
za cult isto cujem da su super, ali nazalost ne drze brend koji zelim. ako ovo ne dobijem kroz neko vrijeme trazit cu novce nazad, jer preko mjesec dana je ipak puno pa mozda narucim od ovih drugih
2020 05 17
S Beautybaya često naručujem i uvijek treba oko mjesec dana da mi stigne paket, čak i u ovo vrijeme korone. Mojoj frendici koja živi nešto dalje od mene paket dođe za dva tjedna, tako da ne znam u čemu je caka ,:) glavno da stigne Čula sam da je sa Cult beauty-a odlično naručivati, a i Asos ima nešto kozmetike i paketi brzo dođu tako da vrijedi isprobati
2020 05 19