Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koliko trošite na krpicama?

Jesam li jedina koja dođe da bi se riješila robe, ali na kraju uvijek puno više kupujem x-) x-)
prije 6 dana, 11:47
Ja za sada samo prodajem, imam hrpe odjeće u ormaru koja nikad nije ugledala svjetlo dana pa je se rješavam. 🤷‍♀️ Iako često dođem u napast da nešto ovdje kupim jer ima zaista divne robice i odličnih krpičarki, uvijek ono što me "suzdrži" kupnje je činjenica da više volim opipat robu i isprobat, za sad se uspješno vodim tim 😄
prije 6 dana, 11:53
Ja se ne mogu suzdražat kad mi se nešto svidi 🤣🤣 kako kupujem tako i prodajem,
prije 6 dana, 12:04
Ja bankrotiram svaki mjesec. Mislila sam radim od doma, nemam gdje ići trošiti, korona je. Na kraju potrošim više nego prije :')
prije 6 dana, 12:12
> kristinanu1996: > Ja bankrotiram svaki mjesec. Mislila sam radim od doma, nemam gdje ići trošiti, korona je. Na kraju potrošim više nego prije :') 🤣🤣🤣
prije 6 dana, 12:17
> Tihana2509: > Ja za sada samo prodajem, imam hrpe odjeće u ormaru koja nikad nije ugledala svjetlo dana pa je se rješavam. 🤷‍♀️ Iako često dođem u napast da nešto ovdje kupim jer ima zaista divne robice i odličnih krpičarki, uvijek ono što me "suzdrži" kupnje je činjenica da više volim opipat robu i isprobat, za sad se uspješno vodim tim 😄 Također 😊
prije 6 dana, 12:39
Ja kupim sve što mi se svida. Čak nadem bolju odjeću nego što bih našla u trgovini, iz tog razloga i kupujem ovdje, ponuda u našim trgovinama je postala predosadna i sve je nekako isto, a super mi je što ovdje mogu kupiti i brandove kojih niti nema u Hrvatskoj a niti ih se ne može naručiti online. Ali ne bih rekla da nešto puno trošim jer imam hrpu odjeće i poprilično sam izbirljiva pa nekad kupim 2-3 stvari mjesečno nekad ni jednu.
prije 6 dana, 12:56
Zapravo, čak, već duže vrijeme nisam kupila nešto ovdje 🤷🏽‍♀️
prije 6 dana, 13:23
Otvorila sam profil da prodajem, ali na kraju kupujem ovdje. 😃
prije 6 dana, 13:23
Skoro sve što imam u ormaru je sa krpica, kupujem najviše do 400 kuna 🥰
prije 6 dana, 13:41
U svojim krpičarskim prapočecima kupovala sam mahnito i provodila noći i noći na Krpicama, vrebajući. Sada, kad sam 'odrasla', imam sistem da na Krpicama potrošim koliko na Krpicama zaradim.
prije 6 dana, 14:04
Kupujem po potrebi, nekako ovdje uvijek nađem zanimljive komade odjece koje ne mogu naci u trgovinama. Ili na primjer, ako mi je u trgovini preskupo, nakon nekog vremena željenu stvar nađem ovdje i kupim je po nizoj cijeni. 😀 Zadnje sam kupila jednu lijepu svecanu haljinu koje su po trgovinama po 500 kn, ja sam je kupila za 200 sa postarinom i jos k tome haljina je bila potpuno nova. 😊
prije 6 dana, 14:46
Nisam neko vrijeme ništa kupila, ali s većinom tog što jesam sam prezadovoljna. Uglavnom je sve bilo povoljno, ali i ono što nije- sve vrijedi i sve nosim. Ako mi nešto treba i sviđa mi se- tražim podatke za uplatu i to je to :')
prije 6 dana, 15:29
Ovaj mjesec sam puno više kupovala nego prodavala :D ali kad ugledam neki dobar komad koji mi se baš, baš sviđa - odmah kupujem, i to mi se u većini slučajeva pokaže kao jako dobra investicija. Neki dan sam tražila tuniku, a na kraju kupila čizme :D
prije 6 dana, 15:40
> NadaMihaljevic: > Ovaj mjesec sam puno više kupovala nego prodavala :D > ali kad ugledam neki dobar komad koji mi se baš, baš sviđa - odmah kupujem, i to mi se u većini slučajeva pokaže kao jako dobra investicija. Neki dan sam tražila tuniku, a na kraju kupila čizme :D Ja već tjednima tražim haljinu i evo, naručila i treće tenisice :')
prije 6 dana, 16:04
1 2 Sljedeći