Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Špagasti tepisi

Pozdrav! Mijenjala bih tepihe u kuci(dnevni prostor prije svega) a imam retrivera koji se dosta linja i macke pa gledam kakvi tepisi bi bili najprakticniji za odrzavanje.Svidjeli su mi se neki spagasti pa ako koja od vas ima iskustva sa njima ili zna kakvi su u zahtjevnim uvjetima,molila bih misljenje.
2020 06 01
Pozz,ja sam imala te tepihe od spage,jute cega li i jako su prakticni za odrzavanje.Doduse nemam psa ni macku ali imam kcer sa uzasno dugom i gustom kosom koja stalno ispada .Trenutno sam u smece bacila cupavce jer ih nikako nisam mogla ocistiti od njene kose tako da mislim da cu se vratiti na njih ponovno.
2020 06 02
> Natalija77: > Pozz,ja sam imala te tepihe od spage,jute cega li i jako su prakticni za odrzavanje.Doduse nemam psa ni macku ali imam kcer sa uzasno dugom i gustom kosom koja stalno ispada .Trenutno sam u smece bacila cupavce jer ih nikako nisam mogla ocistiti od njene kose tako da mislim da cu se vratiti na njih ponovno. Hvala Vam.Cini se da ce biti spagasti :)
2020 06 02
> teodora1: > > Natalija77: > > Pozz,ja sam imala te tepihe od spage,jute cega li i jako su prakticni za odrzavanje.Doduse nemam psa ni macku ali imam kcer sa uzasno dugom i gustom kosom koja stalno ispada .Trenutno sam u smece bacila cupavce jer ih nikako nisam mogla ocistiti od njene kose tako da mislim da cu se vratiti na njih ponovno. > Hvala Vam.Cini se da ce biti spagasti :) 👍👍
2020 06 02