Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lotovi-kako prodajete

Pozdrav krpicarke, zanima me kako vam ide prodaja lotova, dali same sa stavite ili ako kupac uzme vise stvari dajete popust? Ja sam trenutno u potrazi za malo ljepsim bluzama i majicama(za posao) ali nesto ne nalazim na krpicama neke fine lotove :)
2020 07 05
Meni su lotovi super, pogotovo za ljetnu odjeću. Kad nađem nešto određeno uvijek pogledam i cijeli profil jer nikad ne znaš hoće li biti još što dobroga 😁 popust bi dala definitivno kod kupnje više stvari, a napravila sam i dva lota.
2020 07 05
Meni lotovi odjeće nikako ne idu. :'( Kad sam stavila na profil nekoliko lotova mislila sam da će planuti u trenu, s obzirom na cijenu, ali ništa od toga. Prodaju se samo pojedinačne stvari.
2020 07 05
Rijetko kad da mi je lot otišao.Više ide pojedinačno.
2020 07 05
Meni lot ne ide
2020 07 05
Razumijem vas, i ja inace pregledam cijeli profil ali sam se nadala da cu naici na zanimljive stvari po povoljnijim cijenama ali nisam se usrecila jos, osobno sam stavljala lotove ali je slabo upita bilo :)
2020 07 05
Lotovi su mi odlični za dječju odjeću. Uglavnom ne kupujem dječju odjeću pojedinačno. Što se tiče lotova za nas, nikada mi nije odgovarao lot, ali bih uvijek pregledala cijeli profil i uzela više stvari ako bi mi odgovaralo. Prodavačice su u takvim situacijama gotovo svaki put bile susretljive što se cijena/popusta tiče.
2020 07 05
Meni ovisi o kakvom je LOT-u riječ. Ako su sve stvari iz istog dućana onda mi se znaju vrlo brzo prodati, ali ako je više različitih stvari iz raznih dućana onda baš i ne ide. S druge strane, LOT-ovi nakita i šminke mi idu bolje zajedno nego prodaja na komad.
2020 07 05
Meni ne idu bas, tako sam najvise uspjela prodati djecje robice, ali ovo za odrasle ne bas. Ali ako netko uzme vise stvari kod mene dajem popust ili gratis slanje, ovisi koliki je iznos, isto prodam pojedinacne stvari iz lota ako netko ne zeli cijeli
2020 07 05
Ja sam sastavila par lotova sto po meni veličinom, stilom i materijalom idu dobro skupa, ni jedan se jos nije prodao, ali su otisle neke stvari pojedinacno iz njih. Ako kupaz uzima vise stvari uglavnom ide popust, i-ili poklon uz kupnju, imam album stvari koje su na izbor za poklon uz kupnju iznad 50kn. Ne znam koju velicinu trazite za te ljetne bluze al imam vam ovo kao primjer lota https://mojekrpice.hr/items/odjeca/10776321/lot-finijih-ljetnih-topva-l A ovaj je lot za posao primjerice u ugostiteljstvu, ili negdje gdje je crno bijeli dress code https://mojekrpice.hr/items/odjeca/10818403/lot-36-s
2020 07 05
Bas sam danas razmisljala kako se lotovi prodaju manje nego pojedinacne stvari.Stavila sam bas ljetne bluze i kosulje i ne idu kao kad stavim po jednu stvar.
2020 07 05
a to vam je tako, uvijek se jedna stvar sviđa, tri ne. u 3-4 godine koliko sam na krpicama lot sam prodala samo jedanput, vise i ne pokusavam. :')
2020 07 05
Ni kod mene lotovi ne idu nikako.. Jednom sam imala zamjenu lota, poslala curi nove stvari ona meni zaflekane i oštećene.. Sva sreća pa smo iz istog grada pa je smo odmah dogovorile povrat meni mojih, njoj njenih, ali nikad više..
2020 07 05
Lotovi dječje mi odjeće idu,ali za odrasle ide vise pojedinačno. Jedino su mi dobro išli sportski lotovi majci i tajica.
2020 07 05
Lotovi ni meni baš ne idu, obično prodam po 2-3 stvari iz lota.
2020 07 06
1 2