Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Autoškola - ispiti

Pozdrav! Zanima me kako ste se učile teoriju za autoškolu? Nama su preporučili aplikaciju Autoškola. Ako ste ju i vi koristile, jeste li ju kombinirale s još nekim ispitima? Zahvaljujem na odgovorima.
prije 23 dana, 19:02
Moja autoškola imala je internet stranicu na koju su stavljali razne kvizove. Ali definitivno ta aplikacija ''autoškola'' na mobitelu puno znači, a imaš i svako gradivo dodatno objašnjeno.
prije 23 dana, 19:51
Hvala. Da, imam i priručnik - HAK.
prije 23 dana, 20:42
Aplikacija je odlicna. Na njoj se stvarno nalaze pitanja kao i na ispitu. Prodete par puta ispite i prolaz je siguran, a znate i sva pravila za sigurno kretanje po cesti.
prije 23 dana, 00:25
Meni je bilo bitno slušati predavanja dobro.. neznam kako su vama objašnjavali al nama je ovaj čovjek sve detaljno objasnio na predavanjima..da se sve razumije pogotovo raskrižja.. to i uz aplikaciju ja sam prošla ispite iz prve..kao i prvu pomoć
prije 23 dana, 00:32
A na predavanjima bi trebali dobiti neke primjere ispita, bar smo dobivali zadnjih sati predavanja i bude dosta pitanja kao na testu
prije 23 dana, 00:32
> ankicabanankica: > A na predavanjima bi trebali dobiti neke primjere ispita, bar smo dobivali zadnjih sati predavanja i bude dosta pitanja kao na testu Rješavamo primjere kao i na aplikaciji.
prije 23 dana, 02:03
> LaMi21: > Aplikacija je odlicna. Na njoj se stvarno nalaze pitanja kao i na ispitu. > Prodete par puta ispite i prolaz je siguran, a znate i sva pravila za sigurno kretanje po cesti. Joj hvala! Lakše mi je ,:)
prije 23 dana, 02:03
Nisam koristila app, ali rijesili smo ih tonu probnih za vjezbu i puno auto skola ima tih online kvizova pa samo proguglaj. Stalno se ponavljaju ista, samo nabubaj dobro raskrsca i bit ce sve ok! 🤗 Sretnooo!
prije 22 dana, 18:05
Hvala <3
prije 22 dana, 18:10
Nemoj štrebati nego samo dobro slušaj na predavanjima i rješavaj te kvizove. Meni su propisi bili prelagani dok mi je recimo prva pomoć bila katastrofa, ništa nisam pohvatala i ne znam ni sama kako sam prošla. Samo da ne dođem nikad u situaciju da ju nekom moram pružati i bit će dobro :')
prije 18 dana, 02:43
Ja sam prošla od prve ispite i prvu pomoć, zadnji sat sam odvozila u petak, nadala sam se polaganju bar u ova 2 tjedna, al.evo javili mi danas da xu imati polaganje tek pocetkom 9 mjeseca, jel se neàto alično desilo kome od vas? Da tako dugo čekate, i da meni će biti još veći problem jer ću ući u 8 mjesec trudnoće, užas da moram čekati sada više od mjesec dana a završila sam sate i sve,
prije 16 dana, 23:51
Ja sam nedavno polagala upisi Proprofs ispiti i rjesavaj njih ista su ti pitanja u ispitu od propisa Sto se prve pomoci tice, mi smo dobili pitanja koja su u ispitu 😁 sve je jako lagano malo treba truda
prije 15 dana, 13:43
Takoder se slazem sa ivaa5564 Proprofs izvrsna stvar. Da nije bilo njega ja prije par tjedana ne vjerujem da bi prosla😁😁
prije 15 dana, 21:54
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj