Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Autoškola - ispiti

Pozdrav! Zanima me kako ste se učile teoriju za autoškolu? Nama su preporučili aplikaciju Autoškola. Ako ste ju i vi koristile, jeste li ju kombinirale s još nekim ispitima? Zahvaljujem na odgovorima.
2020 07 18
Moja autoškola imala je internet stranicu na koju su stavljali razne kvizove. Ali definitivno ta aplikacija ''autoškola'' na mobitelu puno znači, a imaš i svako gradivo dodatno objašnjeno.
2020 07 18
Hvala. Da, imam i priručnik - HAK.
2020 07 18
Aplikacija je odlicna. Na njoj se stvarno nalaze pitanja kao i na ispitu. Prodete par puta ispite i prolaz je siguran, a znate i sva pravila za sigurno kretanje po cesti.
2020 07 19
Meni je bilo bitno slušati predavanja dobro.. neznam kako su vama objašnjavali al nama je ovaj čovjek sve detaljno objasnio na predavanjima..da se sve razumije pogotovo raskrižja.. to i uz aplikaciju ja sam prošla ispite iz prve..kao i prvu pomoć
2020 07 19
A na predavanjima bi trebali dobiti neke primjere ispita, bar smo dobivali zadnjih sati predavanja i bude dosta pitanja kao na testu
2020 07 19
> ankicabanankica: > A na predavanjima bi trebali dobiti neke primjere ispita, bar smo dobivali zadnjih sati predavanja i bude dosta pitanja kao na testu Rješavamo primjere kao i na aplikaciji.
2020 07 19
> LaMi21: > Aplikacija je odlicna. Na njoj se stvarno nalaze pitanja kao i na ispitu. > Prodete par puta ispite i prolaz je siguran, a znate i sva pravila za sigurno kretanje po cesti. Joj hvala! Lakše mi je ,:)
2020 07 19
Nisam koristila app, ali rijesili smo ih tonu probnih za vjezbu i puno auto skola ima tih online kvizova pa samo proguglaj. Stalno se ponavljaju ista, samo nabubaj dobro raskrsca i bit ce sve ok! 🤗 Sretnooo!
2020 07 19
Hvala <3
2020 07 19
Nemoj štrebati nego samo dobro slušaj na predavanjima i rješavaj te kvizove. Meni su propisi bili prelagani dok mi je recimo prva pomoć bila katastrofa, ništa nisam pohvatala i ne znam ni sama kako sam prošla. Samo da ne dođem nikad u situaciju da ju nekom moram pružati i bit će dobro :')
2020 07 24
Ja sam prošla od prve ispite i prvu pomoć, zadnji sat sam odvozila u petak, nadala sam se polaganju bar u ova 2 tjedna, al.evo javili mi danas da xu imati polaganje tek pocetkom 9 mjeseca, jel se neàto alično desilo kome od vas? Da tako dugo čekate, i da meni će biti još veći problem jer ću ući u 8 mjesec trudnoće, užas da moram čekati sada više od mjesec dana a završila sam sate i sve,
2020 07 25
Ja sam nedavno polagala upisi Proprofs ispiti i rjesavaj njih ista su ti pitanja u ispitu od propisa Sto se prve pomoci tice, mi smo dobili pitanja koja su u ispitu 😁 sve je jako lagano malo treba truda
2020 07 26
Takoder se slazem sa ivaa5564 Proprofs izvrsna stvar. Da nije bilo njega ja prije par tjedana ne vjerujem da bi prosla😁😁
2020 07 26
> NinaZg123: > Takoder se slazem sa ivaa5564 Proprofs izvrsna stvar. > Da nije bilo njega ja prije par tjedana ne vjerujem da bi prosla😁😁 Pojavila se jedna nova web stranica Postani vozač. Ima odličan kviz generator s pitanjima iz testova iz prometnih propisa. Sva pitanja iz pro profs testova su unutra. Probajte. postanivozac[.]com
2023 04 19