Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VELIKA PREVARA!!!

> AnaMops: > Ostavila sam negativnu > Cura me blokala na fejsu ovaj cas,a na whaappu tvrdi da nije ona hahaha O Bože
2020 07 21
> LovelyLady: > Ma nisam mislila ništa loše. Nije sigurno uplatiti toliki novac bilo kome, pogotovo nekome s tako malim brojem povratnih. Sve što napišem, ispada krivo. Osim što joj možemo pomoći da vrati svoj novac, možemo joj valjda i savjetovati sigurniju kupnju ovdje?! Bolje spriječiti nego liječiti. Da, najbolji savjet je organiziranje primopredaje, pogotovo za stvari veće vrijednosti. Nisu jednom cure ovdje na to upozoravale. Znači naći neku djevojku pouzdanu iz istog grada sa Krpica, dogovorit sa njom da se njoj uplati i da ona ode vidjeti i eventualno preuzeti stvar i Vama ju pošalje, umjesto prodavača. Tko god ima poštene namjere, taj će pristati na to, pogotovo ako se radi o ciframa iznad 100e. Bar meni to ne bi bio problem. Ni u ludilu ne bi uplaćivala fizičkim osobama takve iznose unaprijed.
2020 07 21
Ili se može dogovoriti ne slanje sa pozećem, jer je to jako skupa opcija, već uplatiti novac za poštarinu koja će služiti kao kapara i onda da prodavač pošalje robu u paketu sa otkupnom vrijednošću. I da kupac ne preuzme robu, opet prodavaču ostaje novac od poštarine i prilikom preuzimanja paketa sa otkupnom vrijednošću, on nije dužan snositi duplu poštarinu kako bi došao do svoje robe koja nije preuzeta i zbog toga njemu vraćena.
2020 07 21
Kontaktirajte javno na instagramu nju i dečka. Javno sramoćenje često pali. Sretno! :-)
2020 07 21
Kontaktirati dečka. Možda se jadničak spasi od te vještice.
2020 07 21
Blokirala me na fejsu, ali saljem i dalje ljudima poruke, no nitko ju osobno ne poznaje. Decko ne odgovara na poruke, mozda i zna sta radi
2020 07 21
> AnaMops: > Blokirala me na fejsu, ali saljem i dalje ljudima poruke, no nitko ju osobno ne poznaje. Decko ne odgovara na poruke, mozda i zna sta radi Kontaktirajte i njegove prijatelje. Vjerujem da ju poznaju.
2020 07 21
sad otvorite novu temu s njenim imenom i prezimenom te u produžetku stavite prevarantica...moguće da se sama prepozna kad joj to pošaljete u inbox...
2020 07 21
> dobrojutro: > sad otvorite novu temu s njenim imenom i prezimenom te u produžetku stavite prevarantica...moguće da se sama prepozna kad joj to pošaljete u inbox... ... ili put pod noge i na policiju? Pa da je imaju u evidenciji ;)
2020 07 21
Pokusala sam ucitati screenshot medutim nikako..moj savjet..polako korak po korak. Na adresi koju je navela kad ju ukucate u google izbaci firmu. Imate tamo fiksni tel. E sad postoji mogucnost da je zenska recimo dala tu adresu s posla bubam..a mozda i je stvarna. Lijepo telefon u ruke. Kratko i jasno. Recite da prije no sto odete na policiju zelite odradit par koraka..radi se o tome i tome..s obzirom na navedenu adresu..tu cete dati prilikom odlaska na policiju..ako je tamo radnica ljudi ce se potrudit da vam daju uvid u njene podatke..ako je dio obitelji reagirat ce s obzirom da je firma u pitanju jer nitko ne voli inspekcije i cackanja po papirima. Ovo je moje misljenje. S njom vise nemojte kontaktirati.
2020 07 21
> vicky1983: > Pokusala sam ucitati screenshot medutim nikako..moj savjet..polako korak po korak. Na adresi koju je navela kad ju ukucate u google izbaci firmu. Imate tamo fiksni tel. To je malo veća zgrada, sa više ulaza, vjerojatno ima i više firmi, ali ima i stanova i pod tim prezimenom br.mob. Tko zna je li točne podatke dala, pitanje.
2020 07 21
Mozda da kontaktirate korisnicu ninasisak23 s kojom je surađivala i koja je prevarantici prodala artikle (po povratnima). Objasnite situaciju i mozda vam ustupi prave podatke korisnice (u slucaju da je vama dala lazne) na koje je slala artikle, ipak su u pitanju veliki novci i prevara.
2020 07 21
Dajte sve na PROVJERENO pa nek se pred kamerama izvlaci.
2020 07 21
strasno..nadam se da cete dobiti svoje novce :") :")
2020 07 21
Ako vam nista od gore navedenog ne upali odite u banku i zatrazite chargeback jer ovo muljanje prelazi svaku granicu zdravog razuma. Vjerojatno ce vam traziti print komunikacije. A nakon toga banka ce pokrenut postupak vracanja novca zbog prevare sa zahtjevom prema banci u kojoj je otvoren racun na koji ste uplatili. Mozda da joj prije samog zahtjeva posaljete jos jednu poruku i objasnite da banka troskove chargebacka naplacuje od onoga koji je prevaru izvrsio pa joj mozda iz guzice dodje u glavu jer bi je na kraju vlastita torba mogla jako skupo kostat. Prijatelja su mi zezli na njuskalu prije jedno 2 god za nekih 1300 kn , banka mu je vratila novce u roku od nekih desetak dana ako se dobro sjecam. Platit nije morao nista, jedino su mu novu karticu dali jer se chargebackom ponistava kartica u postupku. I to je to. A doticna ako slucajno cita forum se moze i sama prosetat do banke i raspitat kako ovi postupci idu Lijepo joj teta na salteru objasni crne liste banaka.
2020 07 22
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10