Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Black Friday Notino upozorenje!

> Marta10573: > Na zalost u hrvatskoj jedini original parfemi se nalaze u martimexu i mulleru. Gdje su cijene visoke jer ti parfemi poput gucci, dior, chanel itd nejde na akciju! Mozda cca 10% eventualno. Ali marka sama odluci kad i koliko ce akcija. Ne ducan. Tako da sve sto nadete puno ispod normalne cijene je fejk! Bipa sigurno, oni ti to i priznaju i prihvate reklamaciju ako im dodes vratit fejk parfem a na zalost i dm u hrvatskoj isto. Nije to zato jer se kvari ime ducana nego zato jer je hrvatska jako niska na skala kvalitete. Skroooooz dole. Zato i nasi HM isto dobi robu koja bi u americi ispadala pod “tvornicka greska”. Jedna majca u HM hrvatskoj je 150 kuna a ista u Americi za istu cijenu potpuno drugaciji i kvalitetniji materijal. Na zalost je to tako cure. I kozmetica nam zna biti fejk. Pogotovo maybelline garnier i takve marke... Slažem se s Vama u potpunosti, jer nije moguće da bude tolika razlika u kvaliteti parfema ovisno o dućanu. Očita je razlika između originala i kopije.
2020 12 01
> Marta10573: > Na zalost u hrvatskoj jedini original parfemi se nalaze u martimexu i mulleru. Gdje su cijene visoke jer ti parfemi poput gucci, dior, chanel itd nejde na akciju! Mozda cca 10% eventualno. Ali marka sama odluci kad i koliko ce akcija. Ne ducan. Tako da sve sto nadete puno ispod normalne cijene je fejk! Bipa sigurno, oni ti to i priznaju i prihvate reklamaciju ako im dodes vratit fejk parfem a na zalost i dm u hrvatskoj isto. Nije to zato jer se kvari ime ducana nego zato jer je hrvatska jako niska na skala kvalitete. Skroooooz dole. Zato i nasi HM isto dobi robu koja bi u americi ispadala pod “tvornicka greska”. Jedna majca u HM hrvatskoj je 150 kuna a ista u Americi za istu cijenu potpuno drugaciji i kvalitetniji materijal. Na zalost je to tako cure. I kozmetica nam zna biti fejk. Pogotovo maybelline garnier i takve marke... Martimex i Bipa imaju istog dobavljača. Just sayin... Zašto ih branim toliko - ne branim nikog, parfeme ne kupujem ni u jednom od tih dućana, ali ništa nije fejk pobogu. Radila sam nekad za distributera i desi se da Atlantic proda Bipi ili Atlantic proda Martimexu pa Martimex Bipi. Proučite na ambalaži dobavljača, to je jedini savjet i jedini odgovorni dionik. Od atlantica Bipa dobije Bourjois, Loreal, Christina Aguilera, toliko se sjećam, a od Martimexa Gucci, Dolce Gabbana i te malo jače marke. A što se tiče toga da pristaju na povrat, naravno, jer po zakonu o zaštiti potrošača i politici firme moraju izvršiti zamjenu ili povrat unutar godine dana. Donesite u Zaru potrganu jaknu nakon 3 mjeseca, isto će vam vratiti novce.
2020 12 02
> TinTina987: > Martimex i Bipa imaju istog dobavljača. Just sayin... > Zašto ih branim toliko - ne branim nikog, parfeme ne kupujem ni u jednom od tih dućana, ali ništa nije fejk pobogu. Radila sam nekad za distributera i desi se da Atlantic proda Bipi ili Atlantic proda Martimexu pa Martimex Bipi. Proučite na ambalaži dobavljača, to je jedini savjet i jedini odgovorni dionik. Od atlantica Bipa dobije Bourjois, Loreal, Christina Aguilera, toliko se sjećam, a od Martimexa Gucci, Dolce Gabbana i te malo jače marke. > A što se tiče toga da pristaju na povrat, naravno, jer po zakonu o zaštiti potrošača i politici firme moraju izvršiti zamjenu ili povrat unutar godine dana. Donesite u Zaru potrganu jaknu nakon 3 mjeseca, isto će vam vratiti novce. Kupila sam Chloe u Bipi, dosla doma i smrdio je. Isla sam ga vratiti i pitala sam za voditeljicu. Rekla mi je otvoreno da je vjerovatno fejk, da "dobe sto dobe" i vratila mi je novce jer nije prvi put. Tako da cu rade rijec prodovacice prihvatit, bez uvrede. Pored toga, znam prepoznati fejk po pakiranju.. ako je selofan labav i stane mi prst ispod njega, fejk je i tocka. Odite u New York u Sephoru vidjeti cijene i kako su zapakirani originalni parfemi.. Nema veza sa ovim u Bipi i DM na zalost. Tko zna, mozda i martimez isto? No nadala sam se da si oni to nebi dopustili ali ipak je to hrvatska i nisu oni krivi nego roba koja dode do nas "na dnu". Pored toga, Bipa prodaje Burberry touch, i Gucci Envy Me parfem koji si izasli iz proizvodnje prije cca 10 godina... sto sad?? U glavnom moze se sve online saznati ako se kontaktira marka x i oni vam javi da li je pouzdan distributer njihove proizvode ili ne. Posaljes im mail i odgovore u cca 3 dana.
2020 12 04
> Marta10573: > Kupila sam Chloe u Bipi, dosla doma i smrdio je. Isla sam ga vratiti i pitala sam za voditeljicu. Rekla mi je otvoreno da je vjerovatno fejk, da "dobe sto dobe" i vratila mi je novce jer nije prvi put. Tako da cu rade rijec prodovacice prihvatit, bez uvrede. Pored toga, znam prepoznati fejk po pakiranju.. ako je selofan labav i stane mi prst ispod njega, fejk je i tocka. Odite u New York u Sephoru vidjeti cijene i kako su zapakirani originalni parfemi.. Nema veza sa ovim u Bipi i DM na zalost. Tko zna, mozda i martimez isto? No nadala sam se da si oni to nebi dopustili ali ipak je to hrvatska i nisu oni krivi nego roba koja dode do nas "na dnu". Pored toga, Bipa prodaje Burberry touch, i Gucci Envy Me parfem koji si izasli iz proizvodnje prije cca 10 godina... sto sad?? U glavnom moze se sve online saznati ako se kontaktira marka x i oni vam javi da li je pouzdan distributer njihove proizvode ili ne. Posaljes im mail i odgovore u cca 3 dana. Jeste to prijavili? Mislim na ovu za voditeljicu, jer ako ona to tako javno priznaje, onda po tome je cijeli lanac Bipa ustvari kriminalistička organizacija, jer se radi o teškoj povredi autorskih prava, a za to su ozbiljne sankcije. Prijateljica mi je također bila voditelj poslovnice, a druga radi kao prodavačica par godina, pa moram priznati da nisam nikad čula ništa takvo. A parfemi Gucci Envy me i Burberry touch se još uvijek mogu kupiti i u Sephori.
2020 12 04
Hahaha ovo je presmiješno Koja poslovnica i koja prodavačica? Radila sam u Bipi, trebali ste se odmah obratiti nekome iz uprave, potpisala bih joj otkaz s guštom. Iako mi je i dalje teško povjerovati da je ijedna od cura toliko glupa da vam je to rekla. Javite mi svakako ime, provjerit ću Znači još jednom, ništa fejk nije ušlo u područje europske unije. A ako je selotejp labav znači da su ga prerezale skalpelom i ugurale zaštitu u kutiju, kao što rade sa svakim parfemom, bio 50 ili 500 kn. Malo su vas ponijele teorije zavjere
2020 12 05
> TinTina987: > Znači još jednom, ništa fejk nije ušlo u područje europske unije. Kako ste sigurni u ovo?
2020 12 09
> xennab: > > TinTina987: > > Znači još jednom, ništa fejk nije ušlo u područje europske unije. > Kako ste sigurni u ovo? Lako se provjeri. Probajte. Pa onda probajte prodati u dućanu
2020 12 11
1 2