Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Mali aparati za kuhinju koje preporučate

Molim vas da pišete o aparatima za kuhinju bez kojih, od kad ste ih krenuli koristiti, više ne možete zamisliti kuhanje, pripremanje hrane i slično. Ja konkretno imam pozitivno iskustvo sa novim aparatom za kavu Dolce gusto mini me. Kako je situacija kakva je, kafići zatvoreni svi su počeli kupovati te aparate. Ja među njima i moram priznati da sam jako zadovoljna sa kupljenim. Kava je odlična i sada ono što sam voljela piti u kafiću imam kod kuće. Sljedeće što mi je na popisu je friteza na vrući zrak koju jako želim kupiti, ali nisam sigurna koju? Ako neka ima Delimano može li reći je li zadovoljna, možda neka druga marka friteze?
2021 01 23
Moulinex pekač kruha koristi onaj moj preko 10 godina i to je izuzetno pomagalo za lijene. Inače, pečem kruh za blagdane i ročkase, a pekač se koristi svakotjedno. Kukuruzni, graham, bijeli (za mrvice) pa sa sjemenkama, ružmarinom i još sto čuda. Kruh traje i do sedam dana, pojede se do zadnje mrvice, a sve prirodno bez kemije, eova i ostalih modernih poboljšivača svega i svačega. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6cef599e18cfa7f15561f3ace969105b.jpg)
2021 01 23
imala sam hrpu tih uređaja i na kraju ih zbog nekorištenja sve prodala :') jedini koji su preživjeli su toster, nutribulet (za frape, koktele i smoothije) i Kitchen aid stolni mikser :") sve ostalo mi je totalna truba hahahaha
2021 01 23
I taj pekač kruha me mami, ali ne mogu sve odjednom x-) Selim kroz godinu i pol pa planiram u tom razdoblju kupiti tih pomagala. Dobro je čuti jel skupljaju prašinu ili se naveliko koriste. Za sada mi se aparat za kavu isplatio skroz :D obožavam ga
2021 01 25
Meni je sad prvi na popisu robot usisavač. Hitno mi treba jer ovo sa mačjim dlakama više nije normalno. Dolazi u obzir i nešto polovno, pa ako netko ima a ne koristi ili ste kupili novi, javite mi se u inbox ja bi kupila bilo što :-)
2021 01 26
imala sam pekač kruha i na kraju sam shvatila da mi ne treba jer ga ne koristim koliko sam u početku zamišljala da hoću. Moulinexov Bread of the world model. @marbil totalno te razumijem - imam dva ragdolla i otkad sam nabavila robotski usisavač - preporođena sam hahahahhaha sada više ne mogu zamisliti život bez njega - kupili smo Xiami i vrijedi svake kune :")
2021 01 27
Ručni usisavač (ali jaki pa je visenamjenski), aparatić tj sjeckalica za kapulu (meni je kapula za u svako jelo a mrzim plakati a i gubiti vrijeme na sjeckanje), toster, kuhalo i mikrovalna. To mi je u redovnoj upotrebi
2021 01 30
Multipraktik:ima blender, za miksanje, za ribanje Toster za pečenje toplih sendviča Štapni mikser za krem juhe Sjeckalica za luk
2021 01 30