Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Prozori-dilema

Postovanje,molim savjet! Ugradjujem trokrilne prozore i jos nisam odlucila koja krila bi trebala biti fiksna a koja na otvaranje pa ako netko ima takve voljela bih znati kako ste to uredili..majstori kao jeftinije predlazu da se samo srednje otvara a vanjska (lijevo i desno),ne.Posto su prozori stvarno veliki,ne znam da li bih imala problema oko ciscenja sa takvim rasporedom...ako netko ima takve,molim vas komentar,savjet...Hvala!
2021 02 24
BIla sam u stanu u kojem se neki prozori nisu otvarali. Žena koja je stan iznajmljivala napravila je tako da joj bude jeftinije. Naravno, na 10. katu zgrade. Prozor se nije mogao oprati. I općenito je i meni i mužu stravično išlo na živce što ne možemo otvoriti prozor radi luftanja, pranja, izbacivanja buba i koječega što vam neće pasti na pamet dok nemate tako glup prozor :D
2021 02 24
Kao što je i matea-matea rekla postoji problem oko održavanja i pranja prozora koji se ne mogu otvoriti (isto govorim iz iskustva:-( ). Ne znam imate li pristup izvana prozoru koji se ne bi otvorio? Vodite o tome računa, ja nisam na to računala tako da sad imam poteškoće kad ga hoću oprati.
2021 02 25
Imam jedan ogroman prozor, podijelili smo ga vodoravno na dva dijela i donji dio je fiksan. Gore su tri krila koja se otvaraju. Donji dio je niži i mogu ga oprati, dakle tri odvojena fiksna dijela. U svakom slučaju je bolje da se sva krila otvaraju, prozor koji se ne može otvoriti bio bi mi malo čudan...
2021 02 25
Imajte na umu da je prozor ipak nešto dugoročnija investicija, a s takvima nije mudro gledati jeftinije varijante. Dočekat će vas hrpa nepredviđenih situacija, pa bi bolje bilo sad platiti nešto više i imati mogućnost otvaranja svih krila.
2021 02 25
Hvala vam svima.Odlucila sam da svaki od trokrilnih prozora imaju jedno fiksno i dva krila koja se otvaraju.Znala sam da se na zenskoj stranici moze raspraviti o prozorima :D <3 ..sretno sa ciscenjem ;)
2021 02 25
Dobra odluka! :D Imam prozore preko cijelog zida, srednji se otvara a dva bočna ne i to bi bilo sjajno da nisam na prvom katu pa ove fiksne ne mogu oprati izvana. To me toliko izluđuje da na njima ni ne dižem rolete :s
2021 02 25
> Magieli: > Dobra odluka! :D > Imam prozore preko cijelog zida, srednji se otvara a dva bočna ne i to bi bilo sjajno da nisam na prvom katu pa ove fiksne ne mogu oprati izvana. > To me toliko izluđuje da na njima ni ne dižem rolete :s Hvala,Magieli,nazalost,nema nas bez nekih mukica na dnevnoj bazi ...
2021 02 25