Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Help! Sto ako osoba uzme moj broj racuna

Imam situaciju di mi je osoba rekla da zeli kupiti od mene da joj dam podatke i da ce sutra uplatiti. Nakon sto sam joj dala podatke, ime i prezime, br racuna i koja banka, vise mi se nije javljala. Poslala sam joj jos par poruka i nista ne odgovara Sad me strah da li je neka prevara i ona moze napraviti s mojim podatcima Hvala vam❤
2021 03 04
Ne moze nista sa brojem racuna i tim podacima koje ste joj dali, tako da ne brinite. Vjerojatno se predomislila pa se vise ne javlja ili je pak nesto iskrsnulo 😊
2021 03 04
da, ok je. IBAN je uredu dati. Ali broj kartice to nikako ne davati nikome.
2021 03 04
ili slučajno slikati karticu, osobnu to nikako., samo IBAN, a ako ste dali samo IBAN I PODATKE TO SE NAMA ČESTO DOGODI DA SE VIŠE NE JAVE i na to smo postali imuni. :s
2021 03 04
Da, meni je to isto malo čudno. Ajde sto se raspitaju za artikl, ali da traze broj racuna i podatke za uplatu i onda se ne jave više. Ipak nekome daš broj bankovnog računa, ime i prezime i adresu.. Nije mala stvar. Ima li neka bankarica ovdje, da nas malo savjetuje :)
2021 03 10
> IvanaFun54: > Ne moze nista sa brojem racuna i tim podacima koje ste joj dali, tako da ne brinite. Vjerojatno se predomislila pa se vise ne javlja ili je pak nesto iskrsnulo 😊 tako bude najcesce...
2021 03 11