Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć - ne za mene nego korisnicu COFFETIME i AOTEAROA aka. i SweetSweetJane

https://mojekrpice.hr/coffeetime-346383 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8f6243e54f5f3f16666608999b7b8671.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f5a41fed34dc563d0cac8be1b42d87db.jpg) EDIT: jedna draga krpičarka javila da je kupila s profila https://mojekrpice.hr/aotearoa-210409 , samo na ovom žica povratne jer tamo ima problema
2021 03 06
Sto je ovo? Bizarno je.
2021 03 06
https://mojekrpice.hr/coffeetime-346383/feedback?tab=1 - njena neutralna, zaslužena https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11903906/vikend-esprit-baloner-s-kapuljacom-2020-m-l - problem koji uopće nije bio problem nego njeno ponašanje, a da je uzela vrećicu i šetuckala se na moje povjerenje jer mi se nije dalo nosit štene d dva mj i 5 dana u shopping centar, niti je polog ostavila niti je definirana bila konačna cijena, nego očiti problem sa histeričnom reakcijom da jesam ja normalna i da je ona alergična na nikotin je zabavio i mene i pol terase u avenue mallu :P
2021 03 06
Razmažena šmrkavica ima 30,6 godina od 19-te radi, ima 7,5 god staža jer je eto negdje prije nekad radila i ne prijavljena , ne živi s mamicom nego se sama financira, teti je maksimalno izašla u susret da ju u jednom smjeru odveze svekar a u drugom se vrati tramvajem a ne limuzinom (kartu mislim da imam) jer trenutno ne smije vozit, umjesto da ona dođe meni na autobusni kolodvor jer ne mogu ostavit tako malo štene doma Ne neću imat grižnju savjest iskreno, prošla je doživjela skoro 15 i nije uginula od raka pluća nego vode oko srca... nije baš da živim u kafiću da je toliko zadimljeno jer ja kao asmatičarka kojoj na svakom nalazu piše hitno prestati pušiti i dermatitičarka prva ne bi mogla to preživjeti, a nisam baš suicidalna...
2021 03 06
PRVE SLIKE IZ OGLASA na kojima se vidi da je zmazan ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/61acba415cebeb73e6eb88022999226d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fe6eae1dfbe353be38a2cb7fcaeec836.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/435ccea556238b126bec41f4aa654ea4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/262860272f8acd5d56c262bfa8bd274a.jpg) - vidno požutjela etiketa i musava boja jer je od 9 ili 10 mjeseca stajao u hodniku obješen među kišobranima i muževim duksama koje on baca na pranje ja ih vračam, njega zagubila koliko mi je trebao... nije mogao ne pokupit miris duhana, kuhanja i sl...
2021 03 06
CoffeeTime Halo pepssi, htjela bih vidjeti kako izgledaju ramena kad se skine kapuljaca. Postoji li na etiketi talijanska ili njemacka velicina? Lp Ja želim: ESPRIT baloner s kapuljačom 2020 M/L - https❓/mojekrpice.hr/items/odjeca/11903906/esprit-baloner-s-kapuljacom-2020-m-l pepssi LP, evo samo da provjerim Hoceta na lutki sliku ili vjesalici? prije 3 dana, 22:44 pepssi Zguzvan je i djeluje zaousteno al nije mu nis i prije kupnje ide na kenihsko/pranje kak odluce... ja svu robu do koje mi je stalo i ne perem doma imam vec deal s njima.. njega sam doslovno zagubila medu kisobranima i muzevim duksama koje vise u hodniku jer njih mjenja pa baci na pranje..to je njegov dio kak je on tam zavrsio nemam pojma osim kaj sam zakljucila da sam opet glupost kupila prije 3 dana, 22:58 CoffeeTime Moj problem je sto imam siroka, muskobanjasta ramena siroka 43,5cm, a tijelo mi je vel. S. Kad isprobam baloner vel. S, prekrasno mi stoji, ali me steze pod pazusima, bojim se da ce mi s vremenom popucati savovi. Tak da ne znam bez probe, ovisi o modelu. Ako je vas cak L vel., onda bi mi bio prevelik za torzo. Lp prije 3 dana, 11:36 pepssi On je M a moj problem je ko što u svim oglasima piše da sam ja totalno jedna osoba gore i dolje... mislim da su moja ramena i šira al da staneg utajice xs i haljinice s opet stanem... al s nim dslovno ne znam što bi, il mi je hladno u njemu, a opet nema mi ga logike nosit na dolčevitu debelu pa prokuhat kad dodem u ured.. a ako ste u zgu možete ga probat ja sam iduća dva i pol tjedna na g.o. pa imam vremena za šetuckanje ako nije baš španko ili dubrava prije 3 dana, 11:41 pepssi u ramenima sam ja 46-47 😂 😂 😂 prije 3 dana, 11:42
2021 03 06
prije 3 dana, 12:02 pepssi I u ramenima sam ipak 44 sad kad me muzbizmjerio a ne ja sama sebe... prije 3 dana, 12:03 CoffeeTime Mislim da mi je onda ok, nisam ni ja mrsavica, manekenka. Mozemo li se naci u Av.Mallu ili centru grada? prije 3 dana, 19:18 pepssi ja sam kod autobusnog, više bi mi pasalo kod neki potez držićeva- vukovarska, glavni ili okolo tog (imam navigaciju 😅 ) al mogu doć i do avenua samo me nemojte pustiti unutra... u svakom slučaju ja ga sad planiram planiram kad idem na tisak, usput ostavit na čišćenju jer vidim da je pobro nešto likeova i glupe zamjene mi nuude pane znam javiiti mi sam dan prije kad otprilike i gdje Vam onda odgovara da sam izorganizirana kolko tolko,,, prije 3 dana, 19:53 pepssi *trg isto prije 3 dana, 19:54 CoffeeTime Ja sam u Utrinama. Meni odgovara Aut.kolodvor ili Gl.kolodvor (Importanne centar). Ne bih ga htjela isprobavati na cesti, vani. Obicno odem u H&M ili Zaru u kabinu ili wc u Av.Mallu i isprobam ispred ogledala. Nezaposlena sam, jedino vodim busom kcerkicu u vrtic oko 9:30 (na Trnje) i pokupim je iz vrtica, tako da mogu iza 10h do 14h ili poslije 17h. prije 2 dana, 23:00 pepssi Ako ćete na autobusni doć možete u blo koje doba dana to sam pređem cestu, samo da mi jave kada da dođem po njega danas sam ga ostavila pa ili sutra ili prekosutra mislim da će bit gotov pa kad vam paše, a za glavni moram otprilike znat kad jel imam jedno malo cudo doma o subote pa moram pazit da ga ne ostavim samog da ga ne nosakam baš dok nije cijepljen još prije 2 dana, 23:07 ugl evo br moba ****** da se ne lovimo tu pa pošaljite na wapp ili nkak por jer meni em mi nebulozama zatrpavaju inbox em mi ne dolaze poruke na vrijeme prije 2 dana, 23:12 pepssi evo javili da si danas dođem popodne po njega, pa od sutra birajte... što prije po mogućnosti jer imam još nešto upita al uglavnom kod mene ide ko prvi pita ne ko prvi uplati ako baš ne zaključim da me netko zavlačit hoće... prije 2 dana, 10:56
2021 03 06
CoffeeTime Na Aut.kolodvoru se bas ne bi mogla pogledati u izduljeno ogledalo. Hvala vam na slici s pesekom, presladak je, adorable. prije 2 dana, 11:51 pepssi Onda kud i kad?? Naletili ste da sam na g.o pa ako stvarno mislite da bi vam mogo odgovarat cu prosetat, ako mislite da ne ok, samo ne da idem ko kad me jedna lucaca zvala u precko sa 3 majice koje sama znam da nisu za jednu osobu, pa il misli preprodat il kaj ja znam, na upit koju sugurno misli uzet kaze ne znam dal ijednu😅 prije 2 dana, 12:26 CoffeeTime Ne mogu znati da li ce mi bit ok ili ne dok ga ne isprobam. Ako ste voljni da se nadjemo bez obaveze, mozemo na aut.kolodvoru pa me uslikate da se vidim. Jedino toga sam se dosjetila kao moguceg rjesenja. Jel vam sutra vise pase prije 12h ili poslije 17h? Samo u slucaju da mi ne zamjerate ako mi bude prevelik pa ga ne zelim uzeti. Vidim da se ovdje baloneri nude po 250, 200, cak i 70 ili 60kn, tako da ne bih preuzela na sebe obvezu da ga prodam po cijeni od 350. Lp
2021 03 06
prije 2 dana, 14:30 pepssi Nisam ni mislila da ga morate uzet zato sam i stavila još jučer u opis profila da je kao rezerviran ali prmam upite, ni ja ga ne bi uzela napamet bez probe... Da nudi se tu svašta aj za svoju robu garantiram, ovaj doslovno bi vjerojatno da si dam truda našla i račun od njega, i i na internetu se da moguće naći da je prošlogodišnji model... nije nošen tj je 2-3 puta na dva sata i smrznula sam se... plaćeno je jučer kemijsko za njega 80 kn, ja čak nisam rekla ni da je nužno cijena od 350 kn fiksna, ali znam koliko sam ga platila i da mu onda stavim cijenu na 100 kn zato što nije iz Zare i to još pogotovo ako je nošen da ga prodam za 400 ne dam... evo iskreno rađe bi dala psu da spava na njemu nego ga na kraju dala za 20 kn kad maknem kemijsko sa tih 100... sve mi paše na autobusnom samo pošaljete poruku na wapp nešto prije ili zovite kak god jer moram doslovno samo preči preko ceste znači ako sam obučena za 2 min sam tam sa semaforom.. a ako baš hoćete negdje drugdje onda moram znat kad.. prije 2 dana, 14:44 CoffeeTime Meni bi vise odgovaralo sutra u Av.Mallu u 11h. Ako vam je to komplicirano, onda dodjem pred Aut.kol. izmedju 10:30h i 11h. Lp 091********** prije 2 dana, 20:17 pepssi Dodem ja do avenua malla posto vam je tamo zgodnije za probat... sad dal bum pet min prije ili kasnije ne garaniram ovisi o tramvaju posto ne smijem trenutno vozit zbog nekog glupog lijeka ali cca 11sam tam... prije 1 dan, 22:53
2021 03 06
CoffeeTime Nema problema za 5-10min kasnjenja, u Av.Mallu se ima sto raditi, nikad ti nije dosadno. Puno vam hvala na obzirnosti. 💕 prije 1 dan, 23:03 pepssi nema problema lakse mi je tak nego nezadovoljan kupac....ja sam u pod svojim podatcima makar bi mi balo pametnije da se služim tuđim, jer da mi treba ova glupost u životu ne zreba al kad smo bili na radu od kuće reko idem vidjet kaj ima na krpicama nakon 1,5 god.... da bi mi netko otrgnuo glavu s vrata da zna da se opet tu glupiram bi, al moja je teorija da ak si naletim na kolegicu s posla koja kupuje od mene vise je nj njoj ˝blam˝ nego meni ,,,, a ja jako pazim na svoje podatke i to što prodajem ne radi sebe tolko kolko radi drugih i ne pada mi napamet ni ganjat se po furumu a kamoli nešto drugo... tak da sam ja vraćala novce radi navodno krive boje slike par puta kad vidim da je netko inatljiv i da ne popušta.... tak da lakše ovak kad već imam vremena jer ne živim od krpica da moram nužno sve dat za džaba i neću iz principa al ne pada mi napamet se sramotit... prije 1 dan, 23:33
2021 03 06
Ima tko ideju osim policije možda??? ne da mi se printscreen razgovora zbog podataka i svojih slika ali ako treba dat ćemo si truda... BTW sorry na gramatici mob malo poludi kod autocorrecta
2021 03 06
Pepssi, možeš li malo sažeti, pliz? Kužim iz poruke da tražiš pomoć za ženskicu jer ni meni poruka ne izgleda pristojno i *normalno*. Nisam skroz shvatila trigger. Ne kužim kaj je jednu i drugu tak jako razljutilo?
2021 03 06
Mene ništa do sad samo sam u opis balonera stavila da me izbjegavaju kupci sa takvim problemima bez da je prozvana, njoj ostavila neutralnu zasluženu i sad mi je digla živac što me nakon dan i pol dočekala luđačka poruka jer sam eto ostavila neutralnu i prozvala me razmaženom šmrkavicom i prijetiti se... a iz razgovora je vrlo jasno da sa joj se maksimalno prilagodila, vrijeme poslanih poruka je ispod, a ne iznad komentara
2021 03 06
Sorry, baš sam se namučila s iščitavanjem. Sve je u toj jednoj *rečenici* i u opisu i u tvojim porukama. Uglavnom... Je li bilo ovako: Objavljuješ oglas baloner Javlja se kofitajm Ćakulate u inboxu o koječemu U međuvremenu odnosiš baloner na kemijsko Javljaš joj da se vratio Dogovorite, iz drugog, trećeg pokušaja, dejt u Mallu Dovozi te svekar. Tebe i cucka. Daš baloner kofitajm dok ti ostaneš s cuckom vani. Zapališ pljugu dok ju čekaš. (to sve skroz kužim, jednako bih postupila) Ona se vraća i...??? Taj dio ne razumijem dalje. Histerična te napada jer pušiš? Ili? Vraćaš se doma tramvajem, cucak i baloner su s tobom Dopunjavaš oglas zadnjim paragrafom Ona ti piše prijeteću poruku. Tako nekako? Samo mi nedostaje ovaj dio kad se vratila iz garderobe. Što je rekla da te nagnalo na dopunjavanje oglasa? Sorry, samo slažem kockice, ne tražim opravdanje za njezine prijetnje.
2021 03 06
da sve baš tako... derala se da nisam normalna da jel ja znam da je ona alergična na nikotin ,:) Nadopunjavanje je naglasak da me takve osobe zaobilaze i potraže pomoć i ne kupuju na krpicama rabljenu odjeću koju si ne mogu priuštit u dućanu nego onda odu u apoteku gdje je sve sterilno... nisam znala da sam dužna objavit da sam pušač, a iz povratnih se nađe da je roba uredna i mirišljava, čak je i moja u drugoj sobi jer ni meni se ne da na posao u kaputu koji stvarno zaudara na duhan i miris bolonjeza npr I da ju lažem za kemijsko jer mi je mamica ispeglala baloner i spalila etikete, nemam račun jer piše u razgovoru da imam deal sa kemijskom jer sam i oko svoje finije robe skeptična staviti ju u mašinu sa gornjim punjenjem pogotovo, a ni peglanjem doma nisam baš oduševljena iskreno pa odnesem tam na pranje češće nego rjeđe... al nemam se potrebu opravdavat zašto i tko to financira i btw nije skupo ako si stalan gost...
2021 03 06
1 2 3 4